1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. CHP'nin kesinleşmiş aday listesi
CHP'nin kesinleşmiş aday listesi

CHP'nin kesinleşmiş aday listesi

Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2015 Genel Seçimleri için milletvekili adayı gösterdiği isimler belli oldu.

A+A-

Yüksek Seçim Kurulu'na 2015 Genel Seçimleri için belirlediği milletvekili aday listesini teslim eden ilk parti Cumhuriyet Halk Partisi oldu.

CHP’nin milletvekili aday listesini YSK’ya Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan getirdi.

İŞTE 81 İLİN KESİN ADAY LİSTESİ
Kesinleşmiş listeye göre CHP'nin aday listesi şu şekilde;

ADANA
ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER    ÜNİVERSİTE    SERBEST 
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN    ÜNİVERSİTE DOKTOR 
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
ADANA 7 RIZA METE    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN    ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ 
ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR 
ADANA 14 ORHAN SÜMER    LİSE    SERBEST

ADIYAMAN
ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN TUTDERE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ADIYAMAN 3 FATMA ULUBEY    YÜKSEKOKUL    GAZETECİ 
ADIYAMAN 4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL    İŞADAMI 
ADIYAMAN 5 KARİP BOZKURT    LİSE    SERBEST

AFYONKARAHİSAR
AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ    LİSE    TİCARET
AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ    LİSE    SERBEST
AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP    ÜNİVERSİTE    MEMUR

AĞRI
AĞRI 1 CEMİL ERHAN    ÜNİVERSİTE AVUKAT
AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ 
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL    İLKOKUL    EMEKLİ 
AĞRI 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL    ESNAF

AKSARAY
AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK    ÜNİVERSİTE    ECZACI 
AKSARAY 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ 
AKSARAY 3 MEHMET ALİ TOPAÇ    İLKOKUL    EMEKLİ

AMASYA
AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
AMASYA 2 RAMİS TOPAL    LİSE    İŞADAMI
AMASYA 3 DEVRİM ERSOY    ÜNİVERSİTE    TİCARET

ANKARA 1.BÖLGE
ANKARA 1. Bölge    1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
ANKARA 1. Bölge    2 NECATİ YILMAZ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    3 TEKİN BİNGÖL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ANKARA 1. Bölge    4 AYLİN NAZLIAKA    ÜNİVERSİTE    İŞKADINI 
ANKARA 1. Bölge    5 LEVENT GÖK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge    6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    7 BÜLENT KUŞOĞLU    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
ANKARA 1. Bölge    8 HİKMET TEPE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    9 GAMZE TAŞCIER    ÜNİVERSİTE    ECZACI
ANKARA 1. Bölge    10 EMRE DOĞAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge    11 SELAHATTİN EMRE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge    12 DURDU ÖZBOLAT    LİSE    İŞADAMI 
ANKARA 1. Bölge    13 SEMA AKSOY    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANKARA 1. Bölge    14 KAZIM SÖNMEZ    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ 
ANKARA 1. Bölge    15 FARUK ÖZDEMİR    ÜNİVERSİTE    SENDİKACI 
ANKARA 1. Bölge    16 ERDOĞAN KILIÇ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 1. Bölge    17 BİRSEN TEMİR    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ 
ANKARA 1. Bölge    18 İLYAS GÜVEN EROĞLU    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

ANKARA 2.BÖLGE
ANKARA 2. Bölge    1 ŞENAL SARIHAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANKARA 2. Bölge    2 MURAT EMİR    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANKARA 2. Bölge    3 AHMET HALUK KOÇ    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ANKARA 2. Bölge    4 NİHAT YEŞİL    ÜNİVERSİTE    SERBEST 
ANKARA 2. Bölge    5 ALİRIZA ERBAY    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ANKARA 2. Bölge    6 CELALETTİN KOÇ    LİSE    İŞADAMI 
ANKARA 2. Bölge    7 SEMRA DİNÇER    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST 
ANKARA 2. Bölge    8 BARIŞ OZAN VURAL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANKARA 2. Bölge    9 ALİ YILMAZ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANKARA 2. Bölge    10 SERVET ÜNSAL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ANKARA 2. Bölge    11 SELMA ERGEN    ÜNİVERSİTE    SERBEST 
ANKARA 2. Bölge    12 HAYDAR DOĞAN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ
ANKARA 2. Bölge    13 ABİDİN ŞAHİN    YÜKSEK LİSANS    AVUKAT 
ANKARA 2. Bölge    14 UFUK ATAÇ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

ANTALYA
ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL    YÜKSEK LİSANS    AVUKAT 
ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ANTALYA 5 DEVRİM KÖK    YÜKSEKOKUL    TURİZMCİ 
ANTALYA 6 FİGEN ÇALIKUŞU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK    ÜNİVERSİTE    SAVCI
ANTALYA 8 NUSRET BAYAR    YÜKSEKOKUL    EĞİTİMCİ
ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANTALYA 10 SULTAN YEGEN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
ANTALYA 12 CAVİT ARI    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ANTALYA 13 GÜRKUT ACAR    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ANTALYA 14 İBRAHİM KESER    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ARDAHAN
ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI 
ARDAHAN 2 SEZGİN KAYA    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI

ARTVİN
ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

AYDIN
AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ    LİSE    İŞADAMI
AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT    YÜKSEK LİSANS    İŞLETMECİ
AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ    ÜNİVERSİTE    BİYOLOG

BALIKESİR
BALIKESİR 1 MEHMET TÜM    YÜKSEKOKUL    İŞADAMI
BALIKESİR 2 AHMET AKIN    LİSE    SANAYİCİ
BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ    LİSE    EMEKLİ
BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR    YÜKSEKOKUL    MALİ MÜŞAVİR

BARTIN
BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

BATMAN
BATMAN 1 CELAL AYHAN    LİSE    İŞADAMI
BATMAN 2 AHMET DURMAZ    ORTAOKUL    MÜTEAHHİT
BATMAN 3 KEMAL DEMİR    İLKOKUL    MÜTEAHHİT
BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU    İLKOKUL    SERBEST

BAYBURT
BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL    LİSE    YÖNETİCİ
BAYBURT 2 ÖNAL AŞUT    İLKOKUL    ÇİFTÇİ

BİLECİK
BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN    LİSE    İŞADAMI 
BİLECİK 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

BİNGÖL
BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR    LİSE    EMEKLİ 
BİNGÖL 2 KEMAL SATICI    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL    İLKOKUL    İŞÇİ

BİTLİS
BİTLİS 1 NASİP UYĞAN    YÜKSEKOKUL    OPERATÖR
BİTLİS 2 MEHMET KAÇAR    ORTAOKUL    SERBEST 
BİTLİS 3 MEVLAN KARABAĞ    ORTAOKUL    ESNAF

BOLU
BOLU 1 TANJU ÖZCAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
BOLU 2 YUSUF RENKLİ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
BOLU 3 MEHMET BURAK COP    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

BURDUR
BURDUR 1 MEHMET GÖKER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
BURDUR 2 KADİR KOÇ    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN 
BURDUR 3 OKAN KURD    ÜNİVERSİTE    ECZACI

BURSA
BURSA 1 LALE KARABIYIK    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
BURSA 2 CEYHUN İRGİL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
BURSA 3 ORHAN SARIBAL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
BURSA 4 ERKAN AYDIN    ÜNİVERSİTE    ECZACI
BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI 
BURSA 7 ASÜDE ŞENOL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
BURSA 8 NURAY ÇOHAN    ÜNİVERSİTE    MİMAR
BURSA 9 İSMET KARACA    ÜNİVERSİTE    TURİZMCİ 
BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
BURSA 11 DENİZ BAYKAL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
BURSA 13 NECATİ ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ 
BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ    LİSE    YÖNETİCİ 
BURSA 16 AYŞE ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
BURSA 17 İNAN KESER    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
BURSA 18 METİN ÇELİK    LİSE    ESNAF

ÇANAKKALE
ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ LİSE YÖNETİCİ 
ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR

ÇANKIRI
ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 
ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ

ÇORUM
ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR 
ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL İLKOKUL SERBEST

DENİZLİ
DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 
DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT 
DENİZLİ 4 ADİL DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT 
DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 
DENİZLİ 7 ADNAN KESKİN ÜNİVERSİTE AVUKAT

DİYARBAKIR
DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE MİMAR 
DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN ÜNİVERSİTE ECZACI 
DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI 
DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 
DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY LİSE EMEKLİ 
DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN YÜKSEKOKUL SERBEST

DÜZCE
DÜZCE 1 ZAFER TEBER    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ 
DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ

EDİRNE
EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN    LİSE    İŞADAMI 
EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

ELAZIĞ
ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU    LİSE    MÜTEAHHİT 
ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ 
ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ    LİSE    GAZETECİ
ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ    ÜNİVERSİTE    SERBEST

ERZİNCAN
ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ    YÜKSEK LİSANS    MEMUR

ERZURUM
ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ERZURUM 2 İSMAİL İME    LİSE    EMEKLİ 
ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ 
ERZURUM 4 DİLEK SOMUN    İLKOKUL    SERBEST 
ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN    ÜNİVERSİTE    SERBEST 
ERZURUM 6 EDİP CENGİZ    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ

ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ 
ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ESKİŞEHİR 4 ERMAN GÖLET    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
ESKİŞEHİR 5 METİN TOMSUK    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ 
ESKİŞEHİR 6 ERDAL ÇAKICIER    LİSE    İŞADAMI

GAZİANTEP
GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
GAZİANTEP 3 ALİ PERİ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ 
GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ    ÜNİVERSİTE    VETERİNER 
GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ 
GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

GİRESUN
GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU    ÜNİVERSİTE    ECZACI 
GİRESUN 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU    ÜNİVERSİTE    ECZACI
GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN    LİSE    İŞÇİ 
GİRESUN 4 BASRİ GÜRSOY    ÜNİVERSİTE    ECZACI

GÜMÜŞHANE
GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN

HAKKARİ
HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU    YÜKSEKOKUL    MEMUR 
HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ    İLKOKUL    İŞADAMI 
HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ    LİSE    SERBEST

HATAY
HATAY 1 HİLMİ YARAYICI    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN 
HATAY 2 MEVLÜT DUDU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
HATAY 3 SERKAN TOPAL    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ 
HATAY 4 BİROL ERTEM    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
HATAY 6 SUZAN ALHASOĞLU    LİSE    MUHASEBECİ 
HATAY 7 SONAY AYKUT    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
HATAY 8 MEHMET GÖZEL    LİSE    TİCARET 
HATAY 9 BİLGEN DUMAN    ÜNİVERSİTE    KİMYAGER
HATAY 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR    ÜNİVERSİTE    ECZACI

IĞDIR
IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

ISPARTA
ISPARTA 1 İRFAN BAKIR    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK    ÜNİVERSİTE    ECZACI 
ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ
ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN    ORTAOKUL    ÇİFTÇİ

İSTANBUL 1. BÖLGE
İSTANBUL 1. Bölge    1 ŞAFAK PAVEY    YÜKSEK LİSANS    YÖNETİCİ 
İSTANBUL 1. Bölge    2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ    YÜKSEK LİSANS    DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 1. Bölge    3 GÜRSEL TEKİN    LİSE    YÖNETİCİ 
İSTANBUL 1. Bölge    4 BARIŞ YARKADAŞ    LİSE    GAZETECİ 
İSTANBUL 1. Bölge    5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ    YÜKSEK LİSANS MALİYECİ
İSTANBUL 1. Bölge    6 MAHMUT TANAL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge    7 İLHAN KESİCİ    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    8 OĞUZ KAAN SALICI    ÜNİVERSİTE    SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL 1. Bölge    9 İHSAN ÖZKES    YÜKSEK LİSANS    MÜFTÜ 
İSTANBUL 1. Bölge    10 ONURSAL ADIGÜZEL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    11 ALİ ÖZCAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    12 METİN AĞIRMAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 1. Bölge    14 CEM HAYDAR BEKTAŞ    YÜKSEK LİSANS EKONOMİST
İSTANBUL 1. Bölge    15 BİRSEN TURSUN DEMİREL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İSTANBUL 1. Bölge    16 İRFAN KARACAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge    17 BERHAN ŞİMŞEK    YÜKSEK LİSANS    YÖNETMEN
İSTANBUL 1. Bölge    18 DERYA ŞENTÜRK    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
İSTANBUL 1. Bölge    19 MUSTAFA CAN ATAKLI    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge    20 NECDET SARAÇ    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ 
İSTANBUL 1. Bölge    21 HASAN UZUNYAYLA    ORTAOKUL    İŞADAMI
İSTANBUL 1. Bölge    22 OSMAN TANEY KORUTÜRK    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
İSTANBUL 1. Bölge    23 İLKAY ORHAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge    24 ERKAN BAŞBOĞA    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL 1. Bölge    25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ    YÜKSEK LİSANS    MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL 1. Bölge    26 NURETTİN SARIBAL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge    27 HÜSNİYE KAYA    ÜNİVERSİTE    TURİZMCİ 
İSTANBUL 1. Bölge    28 ÖZGEN NAMA    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ 
İSTANBUL 1. Bölge    29 SÜLEYMAN GÜZEL    ORTAOKUL    YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge    30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İSTANBUL 1. Bölge    31 DOĞAN ÇAKMAK    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

İSTANBUL 2. BÖLGE
İSTANBUL 2. Bölge    1 SELİNA DOĞAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 2. Bölge    2 AYKUT ERDOĞDU    ÜNİVERSİTE    DENETÇİ 
İSTANBUL 2. Bölge    3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU    YÜKSEK LİSANS AVUKAT
İSTANBUL 2. Bölge    4 DURSUN ÇİÇEK    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ 
İSTANBUL 2. Bölge    5 SÜLEYMAN SENCER AYATA    YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG
İSTANBUL 2. Bölge    6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN    ÜNİVERSİTE    MİMAR 
İSTANBUL 2. Bölge    7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
İSTANBUL 2. Bölge    8 DİDEM ENGİN    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge    9 MUSTAFA SARIGÜL    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI 
İSTANBUL 2. Bölge    10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge    11 CENGİZ ALP    YÜKSEK LİSANS    DOKTOR 
İSTANBUL 2. Bölge    12 ÇETİN SOYSAL    LİSE    EMEKLİ 
İSTANBUL 2. Bölge    13 MELDA ONUR    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ 
İSTANBUL 2. Bölge    14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ
İSTANBUL 2. Bölge    15 GÜL YÜKSEL    ÜNİVERSİTE    SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL 2. Bölge    16 ZEYNEL ÖZTÜRK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 2. Bölge    17 İNAN GÜNEY    YÜKSEK LİSANS    MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2. Bölge    18 DURSUN BULUT    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge    19 ÖZGÜR KOÇAK    YÜKSEKOKUL    İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge    20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ    ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge    21 GÜVEN KARATAŞ    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge    22 SEYFULLAH BEYSÜLEN    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge    23 MUSTAFA OZAN ŞER    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge    24 TEVFİK CEM TÜZÜN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge    25 MEHMET SEVİGEN    LİSE    İŞADAMI 
İSTANBUL 2. Bölge    26 HÜLYA GÜNTAŞ    YÜKSEKOKUL    ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3. BÖLGE
İSTANBUL 3. Bölge    1 BİHLUN TAMAYLIGİL    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
İSTANBUL 3. Bölge    2 İLHAN CİHANER    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge    3 ENGİN ALTAY    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ 
İSTANBUL 3. Bölge    4 ALİ ŞEKER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İSTANBUL 3. Bölge    5 ERDOĞAN TOPRAK    YÜKSEKOKUL    YÖNETİCİ
İSTANBUL 3. Bölge    6 EREN ERDEM    LİSE    GAZETECİ
İSTANBUL 3. Bölge    7 MURAT ÖZÇELİK    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
İSTANBUL 3. Bölge    8 ZEYNEL EMRE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge    9 MEHMET BEKAROĞLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
İSTANBUL 3. Bölge    10 SİBEL ÖZDEMİR    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL 3. Bölge    11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge    12 EFKAN BOLAÇ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge    13 ÖZGÜR KARABAT    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3. Bölge    14 SÜLEYMAN ÇELEBİ    İLKOKUL    SENDİKACI
İSTANBUL 3. Bölge    15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 3. Bölge    16 ERHAN BOZAN    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
İSTANBUL 3. Bölge    17 TÜLAY ATEŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
İSTANBUL 3. Bölge    18 MEHTAP ALBAYRAK    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge    19 RIZA AKPOLAT    ÜNİVERSİTE    TURİZMCİ 
İSTANBUL 3. Bölge    20 HÜSEYİN AYDOĞDU    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
İSTANBUL 3. Bölge    21 KEMAL ÇEBİ    ÜNİVERSİTE    İKTİSATÇI 
İSTANBUL 3. Bölge    22 NURCAN ŞANLI    YÜKSEKOKUL    İŞKADINI
İSTANBUL 3. Bölge    23 ŞAHANIM METER    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge    24 TAŞKAN UYSAL    LİSE    SERBEST
İSTANBUL 3. Bölge    25 İBRAHİM YENER    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
İSTANBUL 3. Bölge    26 YEGÂNE GÜLEY    YÜKSEK LİSANS    AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge    27 HÜSEYİN AKSU    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ 
İSTANBUL 3. Bölge    28 KEMAL DENİZ BOZKURT    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge    29 SELAMİ DEĞİRMENCİ    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3. Bölge    30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR    LİSE    SERBEST
İSTANBUL 3. Bölge    31 ALİ ULVİ GÖKBULAK    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST

İZMİR 1. BÖLGE
İZMİR 1. Bölge    1 SELİN SAYEK BÖKE    ÜNİVERSİTE    İKTİSATÇI 
İZMİR 1. Bölge    2 MUSA ÇAM    ÜNİVERSİTE    EĞİTİMCİ 
İZMİR 1. Bölge    3 AHMET TUNCAY ÖZKAN    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ 
İZMİR 1. Bölge    4 TACETTİN BAYIR    LİSE    İŞADAMI 
İZMİR 1. Bölge    5 ÖZCAN PURÇU    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ 
İZMİR 1. Bölge    6 ALİ YİĞİT    LİSE    İŞLETMECİ 
İZMİR 1. Bölge    7 MURAT BAKAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İZMİR 1. Bölge    8 MUHSİN KURT    LİSE    İŞADAMI 
İZMİR 1. Bölge    9 ALİ HIDIR ULUDAĞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
İZMİR 1. Bölge    10 EDNAN ARSLAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
İZMİR 1. Bölge    11 SABRİ ERGÜL    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
İZMİR 1. Bölge    12 SEVDA ERDAN KILIÇ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
İZMİR 1. Bölge    13 TURGAY BOZOĞLU    YÜKSEK LİSANS    EKONOMİST

İZMİR 2. BÖLGE
İZMİR 2. Bölge    1 ZEYNEP ALTIOK    ÜNİVERSİTE    YAZAR 
İZMİR 2. Bölge    2 KEMAL KILIÇDAROĞLU    ÜNİVERSİTE    HESAP UZMANI
İZMİR 2. Bölge    3 ZEKERİYA TEMİZEL    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST 
İZMİR 2. Bölge    4 MUSTAFA ALİ BALBAY    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ 
İZMİR 2. Bölge    5 AYTUN ÇIRAY    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
İZMİR 2. Bölge    6 ATİLA SERTEL    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ 
İZMİR 2. Bölge    7 KAMİL OKYAY SINDIR    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İZMİR 2. Bölge    8 ALİ ENGİN    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI 
İZMİR 2. Bölge    9 HÜSEYİN SEZER    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
İZMİR 2. Bölge    10 ÜLKÜMEN RODOPLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
İZMİR 2. Bölge    11 ALİ KEMAL ELİTAŞ    ÜNİVERSİTE    TEKNİSYEN 
İZMİR 2. Bölge    12 TAHA OKAN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
İZMİR 2. Bölge    13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ

KAHRAMANMARAŞ
KAHRAMANMARAŞ 1 KAMİL DALKARA    LİSE    SANAYİCİ 
KAHRAMANMARAŞ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI    ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 4 HİLMİ EMRE KAZANCI    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
KAHRAMANMARAŞ 5 KİBAR ÖZDEMİR    LİSE    İŞLETMECİ
KAHRAMANMARAŞ 6 SELİM SÜMEN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 7 FATİH VİCDAN    LİSE    MUHASEBECİ
KAHRAMANMARAŞ 8 DURAN ÖZDAL    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI

KARABÜK
KARABÜK 1 CEVDET AKAY    YÜKSEK LİSANS    İŞADAMI
KARABÜK 2 MUSTAFA AKAY    YÜKSEKOKUL    GAZETECİ

KARAMAN
KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
KARAMAN 2 UYGAR TALAY    ÜNİVERSİTE    ECZACI

KARS
KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ
KARS 2 ERKAN KARAGÖZ    ÜNİVERSİTE    HUKUKÇU 
KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ    YÜKSEK LİSANS    GAZETECİ

KASTAMONU
KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
KASTAMONU 2 HASAN ŞEN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ
KASTAMONU 3 YILMAZ KARAKOÇ    ÜNİVERSİTE    İKTİSATÇI

KAYSERİ
KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK    YÜKSEK LİSANS    DOKTOR 
KAYSERİ 2 ALİ PAŞA TAN    ÜNİVERSİTE    MALİYECİ 
KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
KAYSERİ 4 FEYZULLAH KESKİN    ÜNİVERSİTE    SERBEST
KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
KAYSERİ 6 MUSTAFA ASLAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
KAYSERİ 7 AYHAN GÜLSOY    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ 
KAYSERİ 8 MUSTAFA UTKU SARI    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
KAYSERİ 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ

KIRIKKALE
KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
KIRIKKALE 2 ZİYA KAVLAK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
KIRIKKALE 3 HACI ARAP KARADURMUŞ    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ

KIRKLARELİ
KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN    ÜNİVERSİTE    MİMAR 
KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU    İLKOKUL    ESNAF
KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ

KIRŞEHİR
KIRŞEHİR 1 YILMAZ ZENGİN    İLKOKUL    İŞADAMI
KIRŞEHİR 2 RİFAT ERTEM    ÜNİVERSİTE    NOTER

KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER    ÜNİVERSİTE    ESNAF 
KİLİS 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ    ORTAOKUL    EMEKLİ

KOCAELİ
KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ 
KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN    YÜKSEKOKUL    İŞADAMI 
KOCAELİ 4 TURAN DUMLU    ÜNİVERSİTE    ECZACI 
KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR    LİSE    İŞADAMI 
KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
KOCAELİ 7 AYHAN MUTLU    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
KOCAELİ 8 RASİM MERİÇ    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ 
KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN    LİSE    İŞLETMECİ 
KOCAELİ 10 KEMAL NİŞANCI    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
KOCAELİ 11 SABRİYE ŞAHİN    LİSE    EMEKLİ

KONYA
KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
KONYA 2 GÜLSÜM FİLORİNALI    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR 
KONYA 3 MEHMET TURGAY BİLGE    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
KONYA 4 ALİ CEMAL CÖMERT    ÜNİVERSİTE    VETERİNER 
KONYA 5 MEHMET ALİ ÜNAL    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
KONYA 6 ALİ SAYAR    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
KONYA 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ 
KONYA 8 HÜSEYİN YAĞCI    ÜNİVERSİTE    TİCARET 
KONYA 9 SAİM SEZEN    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ
KONYA 10 ALİ TEKİŞ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
KONYA 11 MUSA GÖKÇE    LİSE    TEKNİSYEN 
KONYA 12 EMİNE BALIK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
KONYA 13 MEHMET GAYRETLİ    LİSE    YÖNETİCİ 
KONYA 14 MEHMET TOPBAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

KÜTAHYA
KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
KÜTAHYA 2 MEHMET AYDIN UZUN    ORTAOKUL    İŞADAMI 
KÜTAHYA 3 FİSUN YILDIZ    LİSE    EV HANIMI 
KÜTAHYA 4 İBRAHİM SOLMAZ    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ

MALATYA
MALATYA 1 VELİ AĞBABA    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI 
MALATYA 2 HULİSİ PORGALI    LİSE    İŞADAMI
MALATYA 3 BERNA KARADAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MALATYA 4 MEMBA KUŞCU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ    LİSE    İŞADAMI

MANİSA
MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL    ÜNİVERSİTE    ECZACI
MANİSA 2 MAZLUM NURLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
MANİSA 5 SABRİ TEMEL    LİSE    ESNAF 
MANİSA 6 SAKİNE ÖZ    ÜNİVERSİTE    MİMAR
MANİSA 7 ABDULLAH SAKA    ÜNİVERSİTE    MALİ MÜŞAVİR
MANİSA 8 HASAN ÖREN    LİSE    İŞADAMI
MANİSA 9 SANİYE AĞGÜL    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

MARDİN
MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN    LİSE    ESNAF
MARDİN 2 MUHAMMED OLĞAÇ    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
MARDİN 3 ÖZLEM KARAMAN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ 
MARDİN 4 MEHMET FIRAT İNAL    ÜNİVERSİTE    SERBEST
MARDİN 5 HAMZE EFE    İLKOKUL    EMEKLİ 
MARDİN 6 AYDIN PAKSAK    ORTAOKUL    ESNAF

MERSİN
MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ
MERSİN 3 AYTUĞ ATICI    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
MERSİN 4 MUSTAFA BAYSAN    LİSE    SANAYİCİ 
MERSİN 5 SERDAL KUYUCUOĞLU    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS 
MERSİN 6 SİBEL GAZİ TABEL    YÜKSEK LİSANS    ŞEHİR PLANCISI 
MERSİN 7 EBRU ÇALIŞKAN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
MERSİN 8 SEYİT ÖZANANAR    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
MERSİN 9 ALİ KOÇ    ORTAOKUL    İŞADAMI 
MERSİN 10 NEVİN ZAİMOĞLU    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
MERSİN 11 CELAL ÇELİK    YÜKSEK LİSANS    EMEKLİ

MUĞLA
MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN    ÜNİVERSİTE    HUKUKÇU 
MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
MUĞLA 4 BURAK ERBAY    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
MUĞLA 5 EMRAH DOĞU    ORTAOKUL    TURİZMCİ 
MUĞLA 6    SÜLEYMAN GİRGİN    ÜNİVERSİTE    İŞÇİ

MUŞ
MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER    LİSE    ESNAF 
MUŞ 2 FEVZİ GÜMÜŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
MUŞ 3 YILDIRIM PAÇAL    LİSE    SERBEST

NEVŞEHİR
NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER    ÜNİVERSİTE    SERBEST 
NEVŞEHİR 2 CUMA YORGANCI    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
NEVŞEHİR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ

NİĞDE
NİĞDE 1 DOĞAN ŞAFAK    ÜNİVERSİTE    TURİZMCİ 
NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN    LİSE    İŞADAMI

ORDU
ORDU 1 SEYİT TORUN    ÜNİVERSİTE    İKTİSATÇI 
ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
ORDU 3 İDRİS YILDIZ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
ORDU 4 İSA YAZICI    LİSE    İŞLETMECİ 
ORDU 5 OSMAN GÜNGÖR    YÜKSEKOKUL    İŞADAMI

OSMANİYE
OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETMEN
OSMANİYE 2 MURAT KOLUÇOLAK    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS 
OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN    LİSE    EV HANIMI 
OSMANİYE 4 HATİCE ERDUR    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ

RİZE
RİZE 1 KENAN BIYIK    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
RİZE 2 TAHSİN OCAKLI    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
RİZE 3 CANDAN EYÜBOĞLU    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ

SAKARYA
SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI 
SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN    LİSE    MÜTEAHHİT 
SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR    ÜNİVERSİTE    ESNAF 
SAKARYA 4 AYHAN BAL    ÜNİVERSİTE    SERBEST 
SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER    YÜKSEK LİSANS    ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ 
SAKARYA 7 ENİS CEYLAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS

SAMSUN
SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK    LİSE    İŞADAMI 
SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN    ÜNİVERSİTE    MİMAR 
SAMSUN 3 NESLİHAN HANCIOĞLU    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ 
SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
SAMSUN 5 ŞABAN SEVİNÇ    ÜNİVERSİTE    GAZETECİ 
SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY    ÜNİVERSİTE    DİŞ HEKİMİ
SAMSUN 7 ATIF TOMRUKÇU    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
SAMSUN 8 ŞEVKİ YILMAZ    İLKOKUL    MÜTEAHHİT 
SAMSUN 9 MEHMET ATALAY    ÜNİVERSİTE    YÖNETİCİ

SİİRT
SİİRT 1 FIRAT SOYSAL    LİSE    SERBEST 
SİİRT 2 CİNDİ EREN    LİSE    EMEKLİ 
SİİRT 3 KAMİLE BALCI    LİSE    ANTRENÖR

SİNOP
SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST
SİNOP 2 MUSTAFA ACUN    LİSE    EMEKLİ

SİVAS
SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI    YÜKSEK LİSANS    ÖĞRETİM ÜYESİ 
SİVAS 3 ULAŞ KARASU    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS
SİVAS 4 BAKİ ÇOBAN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR
SİVAS 5 İSMAİL ŞAHİN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

ŞANLIURFA
ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK    LİSE    TİCARET 
ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN
ŞANLIURFA 3 RESUL BEBE    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN 
ŞANLIURFA 4 SEDAT SAĞIR    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI 
ŞANLIURFA 5 İSMAİL BAHÇACI    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ 
ŞANLIURFA 6 MAHMUT HAN ŞAHİN    LİSE    SERBEST
ŞANLIURFA 7 AKİLE YEKTAŞ    LİSE    HEMŞİRE 
ŞANLIURFA 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI    LİSE    GAZETECİ 
ŞANLIURFA 9 KEMAL EŞSİZ    LİSE    ESNAF 
ŞANLIURFA 10 AHMET HELVACI    LİSE    SERBEST
ŞANLIURFA 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK    LİSE    ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 12 CANER ÇAMLIBEL    ORTAOKUL    SERBEST

ŞIRNAK
ŞIRNAK 1 ABDULLAH GÜKÇE    ORTAOKUL    SERBEST
ŞIRNAK 2 AGİT AYKUT    İLKOKUL    SERBEST
ŞIRNAK 3 HAVA ADİYAMAN    İLKOKUL    EV HANIMI 
ŞIRNAK 4 ŞAHİN ZİREK    İLKOKUL    SERBEST

TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK    ÜNİVERSİTE    EKONOMİST 
TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU    YÜKSEK LİSANS    YÖNETİCİ 
TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ

TOKAT
TOKAT 1 ORHAN DÜZGÜN    ÜNİVERSİTE    DOKTOR 
TOKAT 2 GÜLPERİ COŞAR    ÜNİVERSİTE    EMEKLİ
TOKAT 3 MİNE BAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
TOKAT 4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM    LİSE    EMEKLİ

TRABZON
TRABZON 1 HALUK PEKŞEN    ÜNİVERSİTE    AVUKAT
TRABZON 2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK    YÜKSEK LİSANS    MÜHENDİS
TRABZON 3 AHMET KAYA    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR    ÜNİVERSİTE    ESNAF 
TRABZON 5 YAVUZ KARAN    ÜNİVERSİTE    İŞLETMECİ 
TRABZON 6 MUSTAFA AYDIN    ÜNİVERSİTE    UZMAN

TUNCELİ
TUNCELİ 1 SANİYE BARUT    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
TUNCELİ 2 GÜRSEL EROL    LİSE    SERBEST

UŞAK
UŞAK 1 ÖZKAN YALIM    LİSE    SERBEST
UŞAK 2 İSMET AKIN    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI
UŞAK 3 MUSTAFA AYDIN    ÜNİVERSİTE    VETERİNER

VAN
VAN 1 NADİR KARTAL    ÜNİVERSİTE    ECZACI 
VAN 2 ERKAN NÜKTE    ÜNİVERSİTE    ECZACI 
VAN 3 GÜRGİN ASLAN    YÜKSEKOKUL    TEKNİKER 
VAN 4 HATİCE GÜLENOĞLU    LİSE    SERBEST 
VAN 5 GÜLCAN İNCE    LİSE    SERBEST 
VAN 6 HAYRULLAH IRTAK    LİSE    ESNAF 
VAN 7 ABUBEKİR YEŞİLOVA    ÜNİVERSİTE    SOSYOLOG 
VAN 8 MUHTAR ERDOĞAN    LİSE    SERBEST

YALOVA
YALOVA 1 MUHARREM İNCE    ÜNİVERSİTE    ÖĞRETMEN 
YALOVA 2 MURAT OCAK    ORTAOKUL    SERBEST

YOZGAT
YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU    ÜNİVERSİTE    İŞADAMI 
YOZGAT 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN    LİSE    İŞKADINI 
YOZGAT 3 GÜLHANIM CEYLAN    YÜKSEKOKUL    EMEKLİ 
YOZGAT 4 HATİCE AÇIKGÖZ    LİSE    EV HANIMI

ZONGULDAK
ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU    ÜNİVERSİTE    MİMAR 
ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ    ÜNİVERSİTE    AVUKAT 
ZONGULDAK 3 DENİZ YAVUZYILMAZ    ÜNİVERSİTE    MÜHENDİS 
ZONGULDAK 4 HARUN AKIN    LİSE    İŞADAMI 
ZONGULDAK 5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK    ÜNİVERSİTE    AVUKAT

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.