1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Erdoğan'dan AYM'nin gerekçeli kararına ilk yorum
Erdoğan'dan AYM'nin gerekçeli kararına ilk yorum

Erdoğan'dan AYM'nin gerekçeli kararına ilk yorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "33 sayfalık karar açıkladılar, herhalde AYM gerekçeyi izahta zorlandı." dedi.

A+A-

TC.
 MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
2015 YILINDA BAŞARI, ÜSTÜN BAŞARI VE ÖDÜL ALAN PERSONEL LİSTESİ
SIRA
NO ADI SOYADI İL İLÇE GÖREV YERİ ÜNVANI
1
Bestami
ÖZTÜRK Adana Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Hizmetli
2 Ekrem ULU Adana Çukurova Güzelyalı
Ortaokulu Müdür
3 Uğur AKÇA Adana Çukurova Çukurova İMKB
İlkokulu Müdür
4 Murat KOÇER Adana Çukurova Piri Reis
Anadolu Lisesi Müdür
5
Özhan Kadir
KAYA Adana Çukurova
Mehmet
Özöncel
Anadolu Lisesi
Müdür
6
Mustafa
ASARKAYA Adana Kozan
Kozan Kız
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Öğretmen
7 Bilal YAVUZ Adana Seyhan
Şehit Yavuz
Öztürk Halk
Eğitim Merkezi
Müdür
8 Esra ÖZGÜR Adana Seyhan Şehit İdris
Güler Ortaokulu Öğretmen
9 Nihat KOÇAK Adana Seyhan
Şehit Yavuz
Öztürk Halk
Eğitim Merkezi
Öğretmen
10 Abdussamet
EMİROĞULLARI Adana Yüreğir
Atatürk Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
11 Mustafa LALE Adana Yüreğir Koza Ortaokulu Öğretmen
12 Gülşen
ÇİFTÇİOĞLU Adana Yüreğir Melikşah
Anadolu Lisesi Öğretmen
13 Muhammet
Etaullah ASLAN Adıyaman Besni Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
14 Yaşar GÜLTEN Adıyaman Besni Besni İlkokulu Öğretmen
15 Enver AKKUŞ Adıyaman Besni
Besni Servi
Erdemoğlu
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
16 Harun ALTUN Adıyaman Besni
Besni Servi
Erdemoğlu
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
198 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
17 Sait
DEMİRKIRAN Adıyaman Besni
Besni Servi
Erdemoğlu
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
18 Esra GÖKTÜRK Adıyaman Besni
Besni Servi
Erdemoğlu
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
19 Arif ÇİFTÇİ Adıyaman Besni
Şehit Mehmet
Yağmur
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Öğretmen
20 Merve GÖK Adıyaman Besni
Besni Servi
Erdemoğlu
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
21 Sedat Seçkin
BOZKURT Adıyaman Besni
Sarıyaprak Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Öğretmen
22 Beyhan AYATA Adıyaman Besni Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
23 Demet
KARABAŞ Adıyaman Gölbaşı Cumhuriyet
İlkokulu Öğretmen
24 Mahmut
ALTINSOY Adıyaman Kahta İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
25 Erdal KORKUT Adıyaman Kahta Mevlana
Ortaokulu Öğretmen
26 Lütfü BAŞLI Adıyaman Kahta İmam Hatip
Ortaokulu Öğretmen
27 Mehmet Emin
ADSAY Adıyaman Kahta İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
28 Mehmet ÖZEN Adıyaman Kahta Şehit Mehmet
Özbek İlkokulu Öğretmen
29 Ramazan
GÜLLÜ Adıyaman Kahta Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
30 Mustafa YETİŞ Adıyaman Merkez
İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
31 Ramazan
ÇOBAN Adıyaman Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
32 İsmail DOLAŞ Adıyaman Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Öğretmen
33 Mehmet DAĞ Adıyaman Sincik İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
34 Abuzer
KARAKUŞ Adıyaman Sincik Atatürk İlkokulu Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 199
35 Durali ÖZ Adıyaman Tut
Tut Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Öğretmen
36 Rafet ALÇIN Ağrı Doğubeyazıt İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
37 Hayati
KARAKUŞ Ağrı Doğubeyazıt İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şef
38 M. Murat
KANDEMİR Ağrı Doğubeyazıt Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
39 Atilla ASLAN Ağrı Hamur
Hamur Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Müdür
40 Hatem DURSUN Ağrı Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdürü
41 İshak
HASANOĞLU Ağrı Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdür
Yardımcısı
42 Özlem ÇEÇEN Ağrı Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
43 Şevket KOTAN Ağrı Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Bilgisayar ve
Ağ Sis.
Yöneticisi
44 İsa ŞİPAL Ağrı Tutak İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
45 Zeynep SAĞIR Ağrı Tutak İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
46 Mehmet ÖZSOY Amasya Göynücek İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
47 Cengiz ŞENOL Amasya Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
48 Ramazan
ÖNCÜL Amasya Merzifon İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdür
V.
49 Ali KARTAL Ankara Akyurt
Nevzat Hüseyin
Tiryaki Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
50 Ahmet Şükrü
DERMAN Ankara Akyurt Akyurt İlkokulu Müdür
51 Mehmet Ali
AĞDAŞAN Ankara Altındağ Osmangazi
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
52 Murat TEKÇE Ankara Altındağ Cebeci
Ortaokulu Müdür
53 Hüseyin ŞENOL Ankara Altındağ Cebeci
Ortaokulu Öğretmen
54 İsmail DÖNMEZ Ankara Altındağ Cebeci
Ortaokulu Öğretmen
200 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
55 Özer YAKIŞIKLI Ankara Altındağ Beşikkaya
Ortaokulu Müdür
56 Ömer DELİBAŞ Ankara Altındağ
Ankara Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
57 Faruk AKÇAM Ankara Altındağ Hacıbayram
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
58 Mustafa SARI Ankara Altındağ Abdullah Tokur
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
59 Keziban Belgin
ÜSTÜNEL Ankara Altındağ Yeni Turan
İlkokulu Öğretmen
60 Adem KARAHAN Ankara Altındağ Örnek Atıfbey
Otaokulu Müdür
61 Nedim ÖZDEMİR Ankara Altındağ Örnek Atıfbey
Otaokulu
Müdür
Yardımcısı
62 Ramazan KİLİM Ankara Altındağ Hacıbayram
Ortaokulu Müdür
63 Rasim DOĞAN Ankara Altındağ
Necatibey
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
64 Tekinder GENÇ Ankara Altındağ İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
65 Serap MESGEN Ankara Altındağ İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Hizmetli
66 Bektaş
GENÇOĞLU Ankara Altındağ İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Hizmetli
67 Kadir KILIÇ Ankara Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdürü
(Şahsa Bağlı)
68 Ali YILMAZ Ankara Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa bağlı)
69 Refik OLGUN Ankara Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa bağlı)
70 Celal YILDIRIM Ankara Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
71 Mehmet Rıfat
TAŞDAN Ankara Gölbaşı
Dr. Şerafettin
Tombuloğlu
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
72 Murat ULUTEN Ankara Gölbaşı
Necip Fazıl
Kısakürek
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
73 Abdulhamit
SAYDAM Ankara Gölbaşı Ayşe Özbağı
Ortaokulu Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 201
74 Canan Altaş
TAŞKIN Ankara Gölbaşı Balbudak
Ortaokulu Öğretmen
75 Hacer VARLIK Ankara Gölbaşı
Halk Eğitim
Merkezi
Müdürlüğü
Öğretmen
76 Fatih TAN Ankara Gölbaşı
Ahmet Alper
Dinçer Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
77 Dilek KAYA Ankara Gölbaşı Dr. Ahmet- Filiz
Göğüş İlkokulu Müdür
78 Abdulbaki
DURMAZ Ankara Gölbaşı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
79 Gülay DOĞAN Ankara Gölbaşı Sevgi Çiçeği
İlkokulu Öğretmen
80 Hasan KARA Ankara Gölbaşı Sevgi Çiçeği
İlkokulu Müdür
81 Hakan UÇAR Ankara Gölbaşı Halk Eğitim
Merkezi Müdür
82 Özden UĞUZ
BÜYÜKKARA Ankara Gölbaşı Gölbaşı
İlkokulu Öğretmen
83 Davut ZENGİN Ankara Kazan İbrahim Bitik
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
84 Süleyman
YALDIR Ankara Kazan
Fuat Erkmen
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
85 Temel Zafer
ÇALIK Ankara Kazan Kayı Ortaokulu Öğretmen
86 Fatih ERDOĞAN Ankara Kazan
Fuat Erkmen
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
Yardımcısı
87 Gazi BARUT Ankara Kazan
Mustafa Hakan
Güvençer
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
88 Sonay DEMİREL Ankara Kazan Hamdiye Ünlü
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
89 Osman
DEMİREL Ankara Kazan
Tahsin
Şahinkaya
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
90 Adnan ŞAKSU Ankara Kazan Gazi İlkokulu Müdür
Yardımcısı
91 Niyazi DOĞAN Ankara Kazan Fatih Ortaokulu Müdür
Yardımcısı
92 Muzaffer YILMAZ Ankara Kazan Gazi İlkokulu Müdür
93 Veli KARAKUŞ Ankara Kızılcahamam İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
94 Mahmut
GÜÇYETEN Ankara Kızılcahamam İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
202 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
95 Kadir YAMAN Ankara Kızılcahamam
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
96 Mustafa
ÖZGÖREN Ankara Kızılcahamam Halk Eğitim
Merkezi Müdür
97 Serkan SAVAŞ Ankara Kızılcahamam
Kızılcahamam
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
98 Emin YILDIZ Ankara Kızılcahamam
Kızılcahamam
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
99 Serdar
YURTYERİ Ankara Kızılcahamam
Perihan
Erdoğan
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
100 Yusuf
ERSUNGUR Ankara Kızılcahamam Kızılcahamam
Anadolu Lisesi Öğretmen
101 Işıl Şerife
KARAKUŞ Ankara Kızılcahamam Çağatay
Ortaokulu Öğretmen
102 Fatma ARSLAN Ankara Kızılcahamam
Kızılcahamam
İmam Hatip
Lisesi
Öğretmen
103 İsmail ROL Ankara Kızılcahamam
Kızılcahamam
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
104 Mehmet Sabri
SERDAROĞLU Ankara Kızılcahamam
Kızılcahamam
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
105 Durmuş CAN Ankara Mamak İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
106 Osman KANCA Ankara Mamak İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
107 Ellez DAMLA Ankara Mamak İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
108 Erdem ERDEM Ankara Mamak
Naşide Halil
Gelendost
İlkokulu
Müdür
109 Mehmet AKIN Ankara Mamak Ali Şir Nevai
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
110 Recep KOÇ Ankara Mamak Özkent Akbilek
Ortaokulu Müdür Vekili
111 Sezai EROL Ankara Mamak
Halk Eğitim
Merkezi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
Yardımcısı
112 Gani PEKER Ankara Mamak
Rehberlik ve
Araştırma
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 203
113 Sedat
HACIOĞLU Ankara Polatlı Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
114 Mustafa ERGEN Ankara Polatlı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
115 Nazmi GÜNAY Ankara Polatlı Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
116 Seyyit Ali DENİZ Ankara Polatlı Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
117 Müslim ÇİFTÇİ Ankara Polatlı Sakarya
İlkokulu Müdür
118 Oğuz Bilge
SOYDEMİR Ankara Polatlı
Mehmet
Gönenç
İlkokulu
Müdür
119 Özgür YILDIRIM Ankara Polatlı Polatlı Fen
Lisesi Öğretmen
120 Ayhan OFLAZ Ankara Polatlı Polatlı Anadolu
Lisesi Öğretmen
121 Mehmet
KARAKOCA Ankara Polatlı Yavuz Selim
İlkokulu Öğretmen
122 Seyit Ahmet
KAYHAN Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
123 Ahmet AKMAN Ankara Yenimahalle
Şevket Raşit
Hatipoğlu
Anadolu Lisesi
Müdür
124 Ahmet Hamdi
DEMİR Ankara Yenimahalle Celal Yardımcı
Anadolu Lisesi Müdür
125 Ali ALTUNTAŞ Ankara Yenimahalle
Ankara Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
126 Ali ÖZ Ankara Yenimahalle
Halk Eğitim
Merkezi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
127 Ali YURT Ankara Yenimahalle Celayir İlkokulu Müdür
128 Alparslan
AYDAR Ankara Yenimahalle
Nermin
Mehmet Çekiç
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
129 Atila CANTÜRK Ankara Yenimahalle Faruk Verimer
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
130 Aygül KILIÇ Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
131 Burhanettin
DENİZ Ankara Yenimahalle Türkan Azmi
Köksoy İlkokulu Müdür
132 Cemal SERİMER Ankara Yenimahalle Mevlana
Ortaokulu Öğretmen
204 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
133 Cihan ÇANGA Ankara Yenimahalle
Şehit Savaş
Bıyıklı
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
134 Derya ERAİL Ankara Yenimahalle
Şehit Savaş
Bıyıklı
Ortaokulu
Öğretmen
135 Düriye TOPÇU Ankara Yenimahalle
Yenimahalle
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
136 Emel ŞİMŞEK Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
137 Ergün
ÇALIŞKAN Ankara Yenimahalle
Hative
Sağlamer
Anaokulu
Geçici
Personel-4C
138 Fatma AYDAR Ankara Yenimahalle
Batıkent Kız
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
Yardımcısı
139 Ferudun
GÖKMEN Ankara Yenimahalle Batıkent İmam
Hatip Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
140 Feyza KAYHAN Ankara Yenimahalle
Batıkent Kız
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Öğretmen
141 Filiz SAKALLI Ankara Yenimahalle
Batıkent
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
142
Gamze
DOĞRUÖZ
KESKİN
Ankara Yenimahalle Haydar Aliyev
İlkokulu Öğretmen
143 Gökçen BOZ Ankara Yenimahalle Yeşilevler
Ortaokulu Öğretmen
144 Göksel
PEKYÜREK Ankara Yenimahalle İsmail Erez
İlkokulu Müdür
145 Gülsen ÖZGÜN Ankara Yenimahalle
Yunus Emre
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
146 Halil ÖZGÜR Ankara Yenimahalle
Mimar Sinan
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
147 Hamide YAŞAR Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
148 Hidayet ŞAHİN Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şoför
149 Hüdayi
ALTINTAŞ Ankara Yenimahalle Necmi Şahin
İlkokulu Müdür
150 İlhan ASLAN Ankara Yenimahalle Ankara TVF
Spor Lisesi Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 205
151 İlknur ÖZDİNÇ Ankara Yenimahalle
Yunus Emre
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
152 Kadir
ÇIRAKOĞLU Ankara Yenimahalle
Tevfik İleri
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Öğretmen
153 Kadir GÜNEŞ Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
154 Kamil MAMA Ankara Yenimahalle Celal Yardımcı
Anadolu Lisesi Öğretmen
155 Lütfiye Bahar
BAĞIŞ Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şef
(Özelleştirme)
156 Mehtap Civan
YIMAZ Ankara Yenimahalle Hacı Bektaş-i
Veli Ortaokulu Öğretmen
157 Metin AKTÜRK Ankara Yenimahalle Metin Emiroğlu
Ortaokulu Müdür
158 Murat AKTEPE Ankara Yenimahalle Orhan Cemal
Fersoy İlkokulu Müdür
159 Murat KOÇALİ Ankara Yenimahalle
Yenimahalle
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
160 Mustafa
ÖZTÜRK Ankara Yenimahalle Memlik İlkokulu Müdür
161 Nevzat ERTEM Ankara Yenimahalle Yunus Enre
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
162 Orhan TOKUL Ankara Yenimahalle
Demetevler
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
163 Ömer ÖZKAYA Ankara Yenimahalle
Osman
Ülkümen
Ortaokulu
Öğretmen
164 Önder TOSUN Ankara Yenimahalle
Yenimahalle
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
165 Özkan NALBANT Ankara Yenimahalle
Batıkent
Ş.Evliyaoğlu
Meslekive
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
166 Perihan
ERDOĞMUŞ Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
167 Ramazan
DEMİREL Ankara Yenimahalle Gazi Anadolu
Lisesi Müdür
168 Ramazan ŞAHİN Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
206 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
169 Saadet ÇAKMAK Ankara Yenimahalle
Ankara Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
170 Satı BÖRÜ Ankara Yenimahalle Batıkent
Ortaokulu Öğretmen
171 Semra KÖKSAL Ankara Yenimahalle
Müjgan
Karaçalı
İlkokulu
Öğretmen
172 Semra ÖZCAN Ankara Yenimahalle
Ostim Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
173 Serkan SAYAN Ankara Yenimahalle
Mehmet Akif
Ersoy Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
174 Şerafettin Ali
GÜRÜLER Ankara Yenimahalle Ostim Mesleki
Eğitim Merkezi Müdür
175 Vahit KUTLU Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
176 Yemlihan
KURŞUN Ankara Yenimahalle Refika Aksoy
İlkokulu Müdür
177 Zekeriya YALIM Ankara Yenimahalle Orhangazi
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
178 Mehmet YARĞIN Ankara Yenimahalle Batıkent Lisesi Müdür
179 Handan
ÖZDEMİR Ankara Yenimahalle Alparslan
Anadolu Lisesi Öğretmen
180 Orhan YILMAZ Ankara Yenimahalle
Yenimahalle
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
181 Harun Kemal
KUŞHANOĞLU Ankara Yenimahalle İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
182 Hasan Basri
KOCA Ankara Yenimahalle Yunus Emre
İlkokulu Müdür
183 Hakan
KARADAĞ Ankara Yenimahalle
Demetevler
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
Yardımcısı
184 Cüneyt SEPETÇİ Ankara Yenimahalle Atatürk
Ortaokulu Öğretmen
185 Abdullah SÜSLÜ Ankara Çankaya İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
186 Ahmet
ÇALIŞKAN Ankara Çankaya İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
187 Sibel AKBIYIK Ankara Çankaya
Ayrancı Aysel
Yücetürk
Anadolu Lisesi
Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 207
188 Aykurt GİRGİN Ankara Çankaya
Dikmen
Öğretmen
Necla Kızılbağ
Ortaokulu
Öğretmen
189 Abdulah Çetin
ERTURAN Ankara Çankaya
Hasan Ali Yücel
Sosyal Bilimler
Lisesi
Müdür
190 Erkan KAPLAN Ankara Çankaya
Talatpaşa
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
191 Sinan DAĞ Ankara Çankaya Ayrancı
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
192 Ahmet
ASALIOĞLU Ankara Çankaya Ayrancı
Anadolu Lisesi Öğretmen
193 Didem ÜLGER Ankara Çankaya Ahmet Vefik
Paşa Ortaokulu Öğretmen
194 Nur ALTINDAL Ankara Çankaya Ahmet Vefik
Paşa Ortaokulu Öğretmen
195 Hayati
TELEFONCU Ankara Çankaya Süheyla Sıtkı
Alp İlkokulu Müdür
196 Nuh KABAKCI Ankara Çankaya
Halk Eğitim
Merkezi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
Yardımcısı
197 Cengiz
DEĞİRMENCİOĞLU Ankara Çankaya
Balgat Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
198 Ayhan GÜZEL Ankara Çankaya
Balgat Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
199 Vedat ŞAMŞUL Ankara Çankaya
Balgat Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
200 Didem ŞİMDİ Ankara Çankaya
Balgat Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
201 Azize Berna ER Ankara Çankaya
Balgat Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
202 Özden ARAL Ankara Çankaya
Balgat Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
203 Mustafa ŞAHİN Ankara Çankaya
Balgat Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
204 İclal ÜNALDI Ankara Çankaya
TSK Mehmetçik
Vakfı Hafize
İhsan Payaza
İlkokulu
Öğretmen
208 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
205 Ahmet Hakan
TOMAR Ankara Çankaya Çankaya Lisesi Müdür
206 Süreyya ÖZMEN Ankara Çankaya
Karakusunlar
İMKB Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
207 Zarif Gül
İPBÜKEN Ankara Çankaya
Karakusunlar
İMKB Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
208 Emsal Aysun
AKTAŞ Ankara Çankaya
Karakusunlar
İMKB Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
209 Mustafa GÜMÜŞ Ankara Çankaya
Abdurrahman
Şengel
Ortaokulu
Müdür
210
Mehmet
Celalettin
DELİALİOĞLU
Ankara Çankaya Mehmet İçkale
Ortaokulu Müdür
211 Serdar
DÖVÜŞKAYA Ankara Çankaya Yenilik İlkokulu Müdür
212 Enver YURTDAŞ Ankara Haymana İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
213 Süleyman
GÖKÇEN Antalya Aksu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
214 Muammer
TÜRKOĞLU Antalya Aksu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
215 Mustafa
TÜYLÜLER Antalya Aksu Aksu Ortaokulu Müdür
Yardımcısı
216 Salih KORKMAZ Antalya Aksu
Çalkaya 75.Yıl
Cumhuriyet
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
217 Hayati
KUVVETLİ Antalya Aksu Celal Sönmez
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
218 Osman Nuri
GÜLAY Antalya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdürü
219 Hasan TEVKE Antalya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Müdür
Yardımcısı
220 Semra BEKAR Antalya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Müdür
Yardımcısı
221 Hami DORUL Antalya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
222 Erdem KAYA Antalya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı 
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 209
223 Gültekin ACAR Antalya Döşemealtı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Müdür
224 Okan
ADIYAMAN Antalya Döşemealtı Halil Akyüz
Anadolu Lisesi Öğretmen
225 Hilmi TANER Antalya Döşemealtı Yeniköy
İlkokulu Öğretmen
226 Ali YARAR Antalya Döşemealtı
Antalya OSB
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
227 Ali UYAR Antalya Elmalı Elmalı Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
228 Halil
KAHRAMAN Antalya Elmalı
Yusuf Önertoy
Çok Programlı
Lisesi
Sayman
229 Faruk ÇAKIR Antalya Finike Hasyurt
Ortaokulu Öğretmen
230 Mustafa SARI Antalya Gazipaşa Çobanlar
Ortaokulu Müdür
231 Emrullah
KALAYCI Antalya Gazipaşa Ahmet Tuncer
İlkokulu Müdür
232 Emrullah AKBAŞ Antalya Gazipaşa Atatürk İlkokulu Müdür
233 Kaya ERİŞTİ Antalya Kaş
Kınık Çok
Programlı
Lisesi
Öğretmen
234 Derviş TATAR Antalya Kemer İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
235 Metin YILDIZ Antalya Kemer
Kemer Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Müdür
236 Gülay Deren
ALPTURHANOĞLU Antalya Kepez Atatürk
Anadolu Lisesi Öğretmen
237 Sema DİRİ Antalya Kepez İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
238 Ömer AYDIN Antalya Kepez Turgut Reis
Ortaokulu Öğretmen
239 Mukaddes
BİRŞEN Antalya Kepez Sütçüler
İlkokulu Müdür
240 Fatih BALCI Antalya Kepez Kepez Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
241 Muzaffer ERCAN Antalya Kepez Yenimahalle
İlkokulu Şube Müdürü
242 Çiğdem ÇİFTÇİ Antalya Kepez Gülveren
İlkokulu Öğretmen
243 Hüseyin
ŞENOĞLU Antalya Kepez
General Şadi
Çetinkaya
İlkokulu
Öğretmen
210 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
244 Meltem
AYDOĞMUŞ Antalya Kepez Duraliler
Ortaokulu Öğretmen
245 Mesude AKSAK Antalya Kepez İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
246 İbrahim ÖNDER Antalya Kepez İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
247 Ahmet UYGUN Antalya Kepez İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
248 Muammer
KALKAN Antalya Kepez İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
249 Mehmet Emin
ÜNAL Antalya Manavgat Dolbazlar
Ortaokulu Müdür
250 Bekir ÇAKIR Antalya Manavgat
Manavgat
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Öğretmen
251 Kıymet
KAHVECİOĞLU Antalya Manavgat
Namık
Karamancı Fen
Lisesi
Öğretmen
252 Hasan KIRTEKE Antalya Manavgat Şelale Anadolu
Lisesi Müdür
253 Osman ÜNAL Antalya Manavgat Şelale Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
254 İlker Şevket
ÖNER Antalya Manavgat Yunus Emre
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
255 Ali ÖCAL Antalya Manavgat Ali İhsan Barut
İlkokulu Öğretmen
256 Mesut YANIK Antalya Manavgat Çağlayan
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
257 Sadık ÇETİN Antalya Manavgat
Iraz-Düriye
Duran Anadolu
Lisesi
Müdür
258 Ömür
KAHRAMAN Antalya Manavgat
İstanbul Menkul
Kıymetler
Borsası
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
259 Mehmet Can
ORAKCI Antalya Manavgat Mesleki Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
260 Erol YAZICI Antalya Manavgat Belenobası
Ortaokulu Müdür
261 Selman ÇELİK Antalya Manavgat Beşkonak
İlkokulu Öğretmen
262 Ali ÇETİN Antalya Manavgat Çeltikçi İlkokulu Müdür
263 Zeynep
SAKARYA Antalya Manavgat Çolaklı Yahya
Kurt Ortaokulu Müdür
264 Kazım
BAŞEKMEKÇİ Antalya Manavgat Hocalı İlkokulu Öğretmen
265 Özgül METİN Antalya Manavgat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 211
266 Rabia
ÇAVUŞOĞLU Antalya Manavgat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
267 Döndü AYSEL Antalya Manavgat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
268 Ganimet ŞANLI Antalya Manavgat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
269 Mümtaz ÖZMEN Antalya Manavgat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
270 İbrahim
AKDENİZ Antalya Manavgat
Yunus Emre
İlkokulu Şef
271 Fatma ÖNGÜÇ Antalya Manavgat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
272 Muammer
SARIDEMİR Antalya Manavgat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Müdür
273 Fehim ALTUN Antalya Manavgat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
274 Kazım
KOCAACAR Antalya Manavgat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Müdür
275 Zekeriya EKİNCİ Antalya Muratpaşa
75. Yıl
Cumhuriyet
Ortaokulu
Öğretmen
276 Adem UĞRAŞ Antalya Muratpaşa
Falez Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Teknisyen
277 Bekir MOTOR Antalya Muratpaşa
75. Yıl
Cumhuriyet
Anadolu Lisesi
Müdür
278 Ali YILMAZ Antalya Muratpaşa Antalya
Anadolu Lisesi Öğretmen
279 Hüseyin BEKAR Antalya Muratpaşa Emel Sevgi
Taner İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
280 Mehmet Özgür
ÇETİNER Antalya Muratpaşa Antalya
Anadolu Lisesi Öğretmen
281 Osman Nuri
BATMAZ Antalya Muratpaşa
Hanım Ömer
Çağıran
İlkokulu
Müdür
282 Olcay GÜMÜŞ Antalya Muratpaşa Antalya
Anadolu Lisesi Öğretmen
283 Mehmet
ADIGÜZEL Antalya Muratpaşa Antalya
Anadolu Lisesi Öğretmen
284 Aycan SARIDAŞ Antalya Muratpaşa
Hacı Hafize
Saygan 2
İlkokulu
Öğretmen
285 Akın ÖZARSLAN Antalya Muratpaşa Muratpaşa
İlkokulu Öğretmen
286 Ayşe Nurhan
METİN Antalya Muratpaşa
Mecdude
Başakıncı
Ortaokulu
Öğretmen
212 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
287 Mehmet
KARSAVURDAN Antalya Muratpaşa Antbirlik
İlkokulu Müdür
288 Büşra KANSU
YAŞAR Antalya Muratpaşa
Halide Edip
Adıvar
Anaokulu
Öğretmen
289 Nur YAŞAR Antalya Muratpaşa
Halide Edip
Adıvar
Anaokulu
Öğretmen
290 Süleyman
AKDOĞAN Antalya Muratpaşa İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
291 Ebubekir
CANTEZ Antalya Muratpaşa
Mehmet Akif
Ersoy İmam
Hatip Ortaokulu
Öğretmen
292 İsmail KARACA Antalya Serik Tekeli
Ortaokulu Öğretmen
293 Serkan ÇAKIR Antalya Serik Atatürk
Anadolu Lisesi Öğretmen
294 İmran ÇOBAN Antalya Demre
80. Yıl
Cumhuriyet
Ortaokulu
Öğretmen
295 Hediye GÜNTAŞ
ATABEY Antalya Demre Karabucak
İlkokulu Öğretmen
296 Tuğrul
UZUNBACAK Antalya Demre Karabucak
İlkokulu Müdür
297 Neval MÖRÖY Antalya Demre
80. Yıl
Cumhuriyet
Ortaokulu
Öğretmen
298 Necip UÇAR Antalya Demre Halk Eğitim
Merkezi Müdür
299 İbrahim Hayri
ÇİVRİLLİR Antalya Demre Yusuf Özek
İlkokulu Müdür
300 Ali YILDIRIM Antalya Demre Demre Anadolu
Lisesi Öğretmen
301 Şeref
ALTUNDAĞ Antalya Demre Yusuf Özek
İlkokulu Öğretmen
302 Filiz KARAMAN Antalya Demre Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
303 Yusuf TOPAKÇI Antalya Demre İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
304 Selma
YORGANCI Antalya Demre İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
305 Güneş KOŞAR
TUNA Antalya Demre Karabucak
İlkokulu Öğretmen
306 Eylem KARACIK
AYDIN Antalya Demre Yunus Emre
İlkokulu V.H.K.İ
307 Tülay
CELEPOĞLU Antalya Demre Beymelek
İlkokulu Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 213
308 Uğur CEYLAN Antalya Demre Karabucak
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
309 Hanife ÖZDEMİR Antalya Demre
80. Yıl
Cumhuriyet
Ortaokulu
Müdür
310 Ümmügülsüm
SORAL KAYA Antalya Demre Beymelek
İlkokulu Öğretmen
311 Abdullah
ERASLAN Antalya Demre Yunus Emre
Ortaokulu Müdür
312 Yakup İKİZ Antalya Demre Yunus Emre
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
313 Adem BİLGİÇ Antalya Demre
Demre Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
314 Mine ÇİMEN Antalya Demre Çevreli Bozoğlu
Takun İlkokulu Öğretmen
315 Eyyup GÖLLÜ Antalya Demre Beymelek
İlkokulu Öğretmen
316 Raif KAPLAN Antalya Demre Demre İmam
Hatip Ortaokulu Öğretmen
317 Murat POLAT Antalya Demre Yunus Emre
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
318 Mehmet
KARATAŞ Antalya Demre İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Hizmetli
319 Hasan
TAŞTEKİN Antalya Kumluca Atatürk İlkokulu Öğretmen
320 Veysel BİBER Artvin Arhavi Atatürk
Ortaokulu Öğretmen
321 Aslıhan
HATİNOĞLU Artvin Arhavi Atatürk
Ortaokulu Öğretmen
322 Kenan ÖZŞAHİN Artvin Arhavi Cumhuriyet
Ortaokulu Müdür
323 Cavit
KERASTACI Artvin Arhavi Mehmet Nazif
Günal İlkokulu Müdür
324 İrfan Zeki ER Artvin Arhavi İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
325 Yasin YILMAZ Artvin Arhavi İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
326 Mehmet Zafer
YAZICI Artvin Hopa Hopa Atatürk
Anadolu Lisesi Müdür
327 Harun YÜCE Artvin Hopa
Halk Eğitim
Merkezi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
328 Sezai AYDIN Artvin Hopa Yavuz Selim
Ortaokulu Müdür
214 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
329 Abdulcelil
KAHVECİ Artvin Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdür V.
330 Orhan SEVİM Artvin Merkez
Ayhan Şahenk
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
331 Salih CÖMERT Artvin Merkez İmam Hatip
Ortaokulu Müdür
332 Veda ÖZCAN Artvin Şavşat Şavşat Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
333 İbrahim ŞİMŞEK Artvin Yusufeli İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim Müdür
V.
334 Hava
DEMİRKIRAN Artvin Yusufeli Halitpaşa
Ortaokulu Öğretmen
335 Yunus UZUN Artvin Yusufeli Halitpaşa
İlkokulu Öğretmen
336 Yasemin AKGÜL Artvin Yusufeli Halitpaşa
Ortaokulu Öğretmen
337 Yener TAN Artvin Yusufeli Halitpaşa
Ortaokulu Öğretmen
338 Yavuz Serkan
İLHAN Artvin Yusufeli Yusufeli
Anadolu Lisesi Öğretmen
339 Nedim YOLDAŞ Bitlis Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdür
Yardımcısı
340 Suat ÇETİN Bitlis Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
341 Burhanettin ELÇİ Bitlis Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
342 Mahmut UŞAR Bitlis Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
343 Abdullah YÜZER Bitlis Tatvan İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
344 Halil AKHAN Bitlis Tatvan İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
345 Şerafettin
BENİCE Bitlis Tatvan
Selahaddin
Eyyübi
Ortaokulu
Müdür
346 İbrahim EKİN Bitlis Tatvan
Tatvan
Sadullah
Gencer Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
347 İsmail TURAN Bitlis Tatvan Tuğ Ortaokulu Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 215
348 Murat ELAYDIN Bolu Göynük
Akşemsettin
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
349 Serkan YAVUZ Bolu Merkez Canip Baysal
Anadolu Lisesi Öğretmen
350 Özdemir SARI Bolu Yeniçağa Mehmet Çelik
İlkokulu Öğretmen
351 Kemal ISLAK Bolu Yeniçağa Mehmet Çelik
İlkokulu Öğretmen
352 Mehmet
ERTÜRKMEN Burdur Gölhisar Atatürk
Ortaokulu Müdür
353 Muhammet
DAŞAR Burdur Gölhisar
Gölhisar
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
Yardımcısı
354 Gürsel ORAN Burdur Gölhisar Halk Eğitim
Merkezi Müdür
355 Süleyman
ERÇELİK Burdur Gölhisar
Gölhisar
Mehmet Akif
Ersoy Anadolu
Lisesi
Müdür
356 Semih
ERAYMANLI Çanakkale Biga
Karabiga
Mustafa Kemal
Ortaokulu
Öğretmen
357 Alper ÇEVİK Çanakkale Biga
Mehmet Akif
Ersoy Anadolu
Lisesi
Öğretmen
358 Recep ESKİCİ Çanakkale Biga Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
359 Ersin SİRKECİ Çanakkale Biga Biga Atatürk
Anadolu Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
360 Murat BÜYÜK Çanakkale Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Mili Eğitim
Müdür
Yardımcısı
361 Bora KAŞLI Çanakkale Merkez
Çanakkale
İmam Hatip
Ortaokulu
Müdür
362 Şule
YILDIZOĞLU Çanakkale Merkez Cevatpaşa
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
363
Hüsniye
GÜLCAN
ÖZÇELİK
Çanakkale Biga
İdriskoru
İbrahim Aydın
Ortaokulu
Öğretmen
364 Musa ÇETİN Çanakkale Biga Biga Ortaokulu Müdür
365 Bayram Ali DUR Çanakkale Biga Tevfik Emin
Başarır İlkokulu Müdür
366 İhsan ŞİREN Çanakkale Biga
Diyarbakırlı
Ekrem Ergün
İlkokulu
Müdür 
216 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
367 Ahmet DERE Çanakkale Biga Biga Anadolu
Lisesi Müdür
368 Mehmet Özgür
NAZİLLİ Çanakkale Biga Biga Atatürk
Anadolu Lisesi Öğretmen
369 Aygüler ÇETİN Çanakkale Biga
Diyarbakırlı
Ekrem Ergün
İlkokulu
Öğretmen
370 İbrahim ER Çanakkale Biga Biga Atatürk
Anadolu Lisesi Öğretmen
371 Mehmet Fatih
GÜVEN Çanakkale Biga
İÇDAŞ Biga
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
372 İsmail CANAKAY Çanakkale Biga Biga Anadolu
Lisesi Öğretmen
373 Ramazan
TASAR Çanakkale Biga
İÇDAŞ Biga
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
374 Halil
GÜNDOĞDU Çanakkale Biga Halk Eğitim
Merkezi Memur
375 Mustafa ŞEVİK Çanakkale Biga Halk Eğitim
Merkezi Şoför
376 Bülent SEVİNÇ Denizli Babadağ Mollaahmetler
Ortaokulu Öğretmen
377 Mahmut Sami
AYDIN Denizli Çardak İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
378 İbrahim Ertan
AKTAŞ Denizli Pamukkale
Orhan
Abalıoğlu
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
379 Ömer DİKBAŞ Denizli Pamukkale
100.Yıl
Mehmetçik
Ortaokulu
Müdür
380 Ömer Faruk
BAKAN Denizli Pamukkale İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
381 Simge KARAKAŞ Edirne Enez
Enez Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Müdür V.
382 Zeynep KOÇAK Edirne İpsala Sultanköy
İlkokulu Öğretmen
383 Merve TOKAT
AKYOL Edirne İpsala
Çağdaş Yaşam
Ülker Ali
Oğuzman
Anaokulu
Öğretmen
384 Ali ERYILMAZ Edirne İpsala Paşaköy
Ortaokulu Müdür V.
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 217
385 Burcu
ERYILMAZ Edirne İpsala Atatürk İlkokulu Öğretmen
386 Ertan BADEM Edirne Keşan
Keşan
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
387 Özay SİNAN Edirne Meriç Subaşı
Ortaokulu Müdür
388 İbrahim BİGA Edirne Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdür
V.
389 İlhan DİNÇ Edirne Merkez
Selimiye
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
390 Ümüt ERDOĞAN Edirne Merkez
Edirne Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
391 Uğur ATEŞLİ Edirne Uzunköprü İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdür
V.
392 Ahmet YILDIZ Elazığ Karakoçan Halk Eğitim
Merkezi Müdür
393 Mesut ORĞUN Elazığ Karakoçan
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
394 Ali YEŞİLKAYA Elazığ Kovancılar
Kovancılar Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Öğretmen
395 Ahmet Turan
YIMAZ Elazığ Merkez Mustafa Kemal
Ortaokulu Öğretmen
396 Göktürk
DURGUN Elazığ Merkez Harput Anadolu
Lisesi Öğretmen
397 Faruk SAYLAN Elazığ Palu
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
398 Öner Cihad
ADIGÜZEL Elazığ Ağın
İbrahim
Uçkunkaya Çok
Programlı
Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
399 Vahdettin
BAYAR Elazığ Baskil İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
400 Bünmayi GÜNEŞ Elazığ Baskil Baskil Anadolu
Lisesi Müdür
401 Sadettin YILDIZ Elazığ Karakoçan Cengiz Topel
Ortaokulu Müdür
402 Bahri TAŞ Elazığ Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
403 Sayım ARSLAN Elazığ Merkez Salimhazardağl
ı İlkokulu Müdür
404 Taner
CANPOLAT Elazığ Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı 
218 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
405 Tekin KESER Elazığ Merkez
Elazığ TOKİ
Yazıkonak Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Müdür
406 Hanife Didem
TAŞOLAR Erzurum Aşkale İnkilap
Ortaokulu Öğretmen
407 Fatih AYDIN Erzurum Aşkale İnkilap İlkokulu Müdür
408 M.Emin
ÇOMAKLI Erzurum Aşkale
Aşkale Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
409 Kemal BALCI Erzurum Aşkale
Erzurum Aşkale
İMKB Anadolu
Lisesi
Müdür
410 Oktay YILMAZ Erzurum Aşkale 3 Mart İlkokulu Müdür
Yardımcısı
411 Sabit BÜLBÜL Erzurum Aşkale İbrahim Polat
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
412 Mehmet Emin
YILDIZ Erzurum Aziziye
TOKİ Şehit
Jandarma Er
İbrahim
Aşıkoğlu
İlkokulu
Müdür
413 Nevzat İŞLER Erzurum Narman Halk Eğitim
Merkezi Müdür
414 Osman
YEŞİLYURT Erzurum Oltu
İMKB Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Müdür
415 Cemal
TANRIVER Erzurum Oltu Halk Eğitim
Merkezi Müdür
416 Adem ŞENYURT Erzurum Olur
Olur TOKİ Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Müdür
Başyardımcısı
417 Hurram AKINCI Erzurum Olur
Olur Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Müdür
418 Mehmet POLAT Erzurum Olur
Kazım
Karabekir
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
419 Hamza FIRAT Erzurum Palandöken
Kazım
Karabekir
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
420 Ahmet Murat
GÜLTEKİN Erzurum Pasinler Millî Egemenlik
İlkokulu Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 219
421 Hasan ÇAĞIL Erzurum Pazaryolu
Pazaryolu
75.Yıl Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Müdür
Başyardımcısı
422 Nuray ÇAĞIL Erzurum Pazaryolu
Pazaryolu
75.Yıl Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Müdür
423 Recep
KOCAMAN Erzurum Yakutiye Celal Akın
İlkokulu Müdür
424 Selami GÜNEŞ Erzurum Yakutiye Erzurum Lisesi Müdür
425 Tuba DUMLU
GÜLER Erzurum Yakutiye İbrahim Hakkı
Ortaokulu Öğretmen
426 Bayram
GÖKOĞLAN Erzurum Yakutiye Atatürk
Anadolu Lisesi Öğretmen
427 Yılmaz AĞBAŞ Erzurum Yakutiye Şehitler İlkokulu Müdür
428 Ahmet Cemal
YANGÖZ Erzurum Yakutiye Şükrüpaşa
Ortaokulu Müdür
429 Muhittin
ADIYAMAN Eskişehir Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdür
Yardımcısı
430 Süleyman
YILDIRIM Eskişehir Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa bağlı)
431 Ejder YURTTAŞ Eskişehir Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
432 Ümit TÜRKAN Eskişehir Çifteler İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
433 Fikret ÇELİK Eskişehir Mihalıççık İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
434 Gülşen
ÖZDEMİR Eskişehir Mihalıççık
Şehit Ramazan
Manastır
İlkokulu
Öğretmen
435 Murat ECER Eskişehir Odunpazarı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
436 Eyyüp ARACI Eskişehir Odunpazarı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
437 Mehmet
ÖZDOĞRU Eskişehir Odunpazarı
Süleyman
Havva Kamışlı
İlkokulu
Müdür
438 Arif GÜNSEL Eskişehir Odunpazarı
Ahmet Hamdi
Bayraktar
İlkokulu
Müdür
439 Halil TURHAN Eskişehir Odunpazarı Fatih Anadolu
Lisesi Müdür
220 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
440 Mehmet AKSOY Eskişehir Odunpazarı
Eskişehir Eti
Sosyal Bilimler
Lisesi
Öğretmen
441 Mehmet
KONUKCU Eskişehir Odunpazarı
Eskişehir Eti
Sosyal Bilimler
Lisesi
Öğretmen
442 Nazmi AVCI Eskişehir Seyitgazi İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
443 Servet DEMİRCİ Eskişehir Seyitgazi İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
444 Zafer BALCI Giresun Çanakçı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
445 Beydullah
ÖZTÜRK Giresun Espiye Yunus Emre
Anadolu Lisesi Öğretmen
446 İsmail BABUR Giresun Keşap İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Müdür
447 Levent SEVİNÇ Giresun Merkez Kayadibi
Ortaokulu Öğretmen
448 Seyit Ali ACA Giresun Merkez Mustafa Kemal
Ortaokulu Öğretmen
449 Cuma KESME Giresun Merkez
Giresun 125.Yıl
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
450 Serdar ÇAĞLAR Giresun Merkez Mithatpaşa
Ortaokulu Öğretmen
451 Koray AKRAN Giresun Merkez Mithatpaşa
Ortaokulu Öğretmen
452 Ahmet SUT Giresun Piraziz İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
453 Nilgün YÜCEL Giresun Piraziz Gökçeali Emir
Yücel İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
454 Oltan
BALYEMEZ Giresun Şebinkarahisar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Müdür
455 Ömerali
HASYILMAZ Isparta Atabey
Hacı Naciye
Kasap Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
456 İnan KILLI Isparta Atabey
Mustafa
Sökmen
Ortaokulu
Öğretmen
457 Oğuzhan
ÇETİNTÜRK Isparta Gelendost
Şehit Erhan
Çakmak
Ortaokulu
Öğretmen
458 Osman Ali
KEMİK Isparta Şarkıkaraağaç İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 221
459 Ali GÖÇER Isparta Şarkıkaraağaç Halk Eğitim
Merkezi Müdür
460 Kenan AKBABA Isparta Yalvaç İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
461 Erhan ERKAN İstanbul Arnavutköy Aşık Veysel
İlkokulu Müdür
462 Ahmet ÖZGENÇ İstanbul Ataşehir İlçe Mem Şube Müdürü
463 Gürhan
KURUKAYA İstanbul Ataşehir
İstanbul Bilim
Ve Sanat
Merkezi
Müdür
464 Ali SAVAŞ İstanbul Ataşehir
Ataşehir Halk
Ve Eğitim
Merkezi
Öğretmen
465 Nilgün ULUSOY İstanbul Ataşehir
Zübeyde
Hanım
Hizmetiçi
Eğitim
Enstitüsü Müd.
Müdür
466 Ayhan GÜRLÜK İstanbul Ataşehir
Yeditepe Özel
Eğtim Meslek
Lisesi
Müdür Yrd.
467 Nedim ŞAHİN İstanbul Ataşehir
Zübeyde
Hanım
Hizmetiçi
Eğitim
Enstitüsü Müd.
Müdür Yrd.
468 Tarık
SALİHOĞLU İstanbul Ataşehir Teb Ataşehir
Anadolu Lisesi Öğretmen
469 Göncer
DEMİRYÜLEK İstanbul Ataşehir
Ali İhsan
Hayırlıoğlu
Ortaokulu
Müdür Vekili
470 Tekin DEMİR İstanbul Ataşehir
Zübeyde
Hanım
Hizmetiçi
Eğitim
Enstitüsü Müd.
Müdür
Yardımcısı
471 Ali YALÇIN İstanbul Ataşehir
Yeditepe Özel
Eğtim Meslek
Lisesi
Öğretmen
472 Burak TOLUN İstanbul Ataşehir
İstanbul Bilim
Ve Sanat
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
473 Nazan Çiydem
SADİOĞLU İstanbul Avcılar Cumhuriyet
İlkoklu Müdür
474 Sahre KÖKSAL İstanbul Avcılar Avcılar Halk
Eğitim Merkezi Müdür
475 İsmail Hakkı ŞEN İstanbul Avcılar Ömer Seyfettin
Ortaokulu Öğretmen
222 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
476 Bahtiyar İsmail
AKYILDIZ İstanbul Avcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
477 Emin ENGİN İstanbul Avcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
478 Aydın BAŞAR İstanbul Bağcılar Mustafa Kemal
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
479 Ahmet AKBIYIK İstanbul Bağcılar
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
480 Ahmet BABAR İstanbul Bağcılar
Ahi Evren Kız
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
Yardımcısı
481 Ahmet KAŞ İstanbul Bağcılar Fatih İlkokulu Müdür
482 Akın ZORLU İstanbul Bağcılar
Yavuz Sultan
Selim Çok
Programlı
Lisesi
Öğretmen
483 Cahit ATIŞ İstanbul Bağcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şöfor
484 Cemal TEMİZ İstanbul Bağcılar Vakıflar
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
485 Çiğdem CORA İstanbul Bağcılar Dede Korkut
İlkokulu Öğretmen
486 Deniz ŞAHİN İstanbul Bağcılar
Osmangazi
Mes.Ve
Tek.Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
487 Emine ARSLAN İstanbul Bağcılar
Yunus Emre
Mes.Ve
Tek.Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
488 Enes SERT İstanbul Bağcılar
Tiryaki
Hasanpaşa
İlkokulu
Öğretmen
489 Ergin TOPAL İstanbul Bağcılar
A.Nermin Bilimli
Mes.Ve Tek.
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
490 Ezgi CULUK İstanbul Bağcılar Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
491 Fatma UĞUR İstanbul Bağcılar
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
492 Fikret ÇUBUKCU İstanbul Bağcılar İstanbul Ticaret
Odası İlkokulu Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 223
493 Gıyasettin
KILIÇAK İstanbul Bağcılar
Dr.Cemil Ve
Fevziye
Özkaya
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
494 Gökçen DARIÇ İstanbul Bağcılar Atatürk İlkokulu Müdür
Yardımcısı
495 Gökhan DURAN İstanbul Bağcılar
Kurtdereli
Mehmet
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
496 Hakan ÖZTÜRK İstanbul Bağcılar Ragıp Akın
İlkokulu Öğretmen
497 Halil YABAŞ İstanbul Bağcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şöfor
498 Hasan
KARAKÖSE İstanbul Bağcılar
Kazım
Karabekir
Ortaokulu
Öğretmen
499 HaticeYAVUZ
YILMAZ İstanbul Bağcılar Yıldıztepe
İlkokulu Öğretmen
500 Hüseyin
KABAKÇI İstanbul Bağcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
501 Kadir YILDIZ İstanbul Bağcılar
Mehmet Niyazi
Altuğ Anadolu
Lisesi
Öğretmen
502 Kamuran
YILDIRIM İstanbul Bağcılar
İto Özel Eğitim
Uygulama
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
503 Leyla BALABAN İstanbul Bağcılar
Tiryaki
Hasanpaşa
İlkokulu
Öğretmen
504 M.Halil ERTEK İstanbul Bağcılar
A.Nilüfer
Kadayıfçıoğlu
Kız Tek.Ve
Mes. Lis.
Müdür
Başyardımcısı
505 Mahmut
TOKGÖZ İstanbul Bağcılar
Sebahattin
Zaim İmam
Hatip Lisesi
Müdür
506 MEHMET
EŞSİZOĞLU İstanbul Bağcılar
Zübeyde
Hanım
Anaokulu
Müdür
507 Mehmet
Hayrettin TEMEL İstanbul Bağcılar Şükrü Savaşeri
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
508 Mustafa
ERTÜRK İstanbul Bağcılar
Yunus Emre
Mes.Ve
Tek.Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
509 Mustafa YILMAZ İstanbul Bağcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
224 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
510 Nadir GÜNEN İstanbul Bağcılar Yavuz Sultan
Selim Çpl
Müdür
Yardımcısı
511 Nevzat BENZER İstanbul Bağcılar
Hoca Ahmet
Yesevi
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
512 Nurettin TİTİZ İstanbul Bağcılar
Hızır Reis
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
513 Nurgül Tijen
VELİOĞLU İstanbul Bağcılar
Tiryaki
Hasanpaşa
İlkokulu
Öğretmen
514 Nurten GÜLSOY İstanbul Bağcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Bilgisayar
İşletmeni
515 Oğuz
KAYGALAK İstanbul Bağcılar
Yeşilbağ Adnan
Ötüken
Ortaokulu
Öğretmen
516 Orhan
TANRIVER İstanbul Bağcılar
Dündar Uçar
Mes.Ve Tek.
Ana.Lisesi
Müdür
Yardımcısı
517 Refik TEKİN İstanbul Bağcılar Sancaktepe
İlkokulu
Müdür
Başyardımcısı
518 Senem
GÖĞTEPE İstanbul Bağcılar
Yeşilbağ Adnan
Ötüken
Ortaokulu
Öğretmen
519 Şebnem GÜLER İstanbul Bağcılar Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
520 Şükrü
TERZİOĞLU İstanbul Bağcılar
Hızır Reis
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
521 Şükrü YILMAZ İstanbul Bağcılar
Rehberlik Ve
Araştırma
Merkezi
Müdür
522 Tevfik AYDIN İstanbul Bağcılar
Fatih Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
523 Veysel CENGİ İstanbul Bağcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
524 Yılmaz ŞANLIOĞ İstanbul Bağcılar Bağcılar
İlkokulu Öğretmen
525 Bayram ÇETİN İstanbul Bağcılar
Hayriye
Kayraklı
Ortaokulu
Müdür
526 Cem Cihan
ERKUL İstanbul Bağcılar Kocaragıppaşa
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
527 Esengül POLAT İstanbul Bağcılar Kirazlı İlkokulu Öğretmen
528 Suat ÖZEK İstanbul Bağcılar
Yeşilbağ Adnan
Ötüken
Ortaokulu
Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 225
529 Hakan DEMİR İstanbul Bağcılar
Minur Nurettin
Selçuk
Ortaokulu
Öğretmen
530 İlker
KÜÇÜKERTUNÇ İstanbul Bağcılar Kirazlı İlkokulu Öğretmen
531 İrfan SELÇUK İstanbul Bağcılar Koca Yusuf
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
532 Nurcan BUDAK İstanbul Bağcılar
Hayreddin
Karaman Kız
Anadolu İhl
Öğretmen
533 Hakan ALIÇ İstanbul Bağcılar Akşemsettin
Anadolu Lisesi Öğretmen
534 İbrahim ŞAHİN İstanbul Bağcılar
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
535 Mustafa GÖDEŞ İstanbul Bağcılar Vakıflar
Ortaokulu Öğretmen
536 Baykal ERGİN İstanbul Bağcılar
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
537 Sebile
KÜÇÜKKAYA İstanbul Bağcılar Koca Yusuf
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
538 Sinan
USTAOĞLU İstanbul Bağcılar Cemil Meriç
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
539 Ahmet KILINÇ İstanbul Bağcılar
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
540 Nermin SAYIN İstanbul Bağcılar Koca Yusuf
İlkokulu
Müdür
Başyardımcısı
541 Selman ÜNAL İstanbul Bağcılar
Hayriye
Kayraklı
Ortaokulu
Öğretmen
542 Süleyman ÇAY İstanbul Bağcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
543 Abdurrahman
EKENTOK İstanbul Bağcılar Fatih İlkokulu Müdür
Yardımcısı
544 Fatma ÖZCAN İstanbul Bağcılar Gaspıralı İsmail
İlkokulu Öğretmen
545 Kasım ÖZDEMİR İstanbul Bağcılar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
546 Ferda
TÜRKOĞLU İstanbul Bağcılar Fatih İlkokulu Öğretmen
547 Hüseyin
MERDAN İstanbul Bağcılar
A.Nilüfer
Kadayıfçıoğlu
Kız Tek.Ve
Mes. Lis.
Öğretmen
226 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
548 Erdinç AKKAYA İstanbul Bahçelievler
Bahçelievler
İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdürü
549 Hamza BULUT İstanbul Bahçelievler
Bahçelievler
İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdürü
550 Gülcan ARISAN İstanbul Bahçelievler Zeferler
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
551 Aydın GERÇEK İstanbul Bahçelievler Zaferler
İlkokulu Müdür
552 Nurettin ESİRKİŞ İstanbul Bahçelievler
İmmib Erkan
Avcı Mes. Ve
Tek.Asnd.Lisesi
Müdür
553 Muammer
YÜCEPUR İstanbul Bahçelievler Kemal Hasoğlu
Anadolu Lisesi Müdür
554 Ömer DİKBAŞ İstanbul Bahçelievler Hürriyet
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
555 Halil İbrahim
AKPOLAT İstanbul Bahçelievler Füsun Yönder
Anadolu Lisesi Müdür
556 Mehmet
ALBAYRAK İstanbul Bahçelievler Yunus Emre
İ.H.Ortaokulu Müdür
557 Ali ÇELİK İstanbul Bahçelievler Mevlana
İlkokulu Müdür
558 Zübeyde ADIM İstanbul Bahçelievler Aydın Doğan
M.T.And.Lis. Öğretmen
559 Cavit
ÇETİNKAYA İstanbul Bahçelievler Özel
Eğt.İş.Uyg.Mer. Müdür
560 Onur
BEKYÜREK İstanbul Bahçelievler Dede Korkut
Anadolu Lisesi Müdür
561 Hilal Su
ÖZDEMİR İstanbul Bahçelievler Dede Korkut
Anadolu Lisesi Öğretmen
562 Dilvin GÜREŞ
SEVİNÇ İstanbul Bahçelievler Dede Korkut
Anadolu Lisesi Öğretmen
563 Emre DEMİRTAŞ İstanbul Bahçelievler Dede Korkut
Anadolu Lisesi Öğretmen
564 Bilal EVCİ İstanbul Bahçelievler Yenibosna
Çp.And.Lisesi
Müdür
Yardımcısı
565 Mehmet Nuri
KAYNAR İstanbul Bahçelievler Bülent Ecevit
Ortaokulu Müdür
566 Ahmet ÇELİK İstanbul Başakşehir
Başakşehir
Rehberlik Ve
Araştırma
Merkezi
Müdür
567 Ahmet UBAY İstanbul Başakşehir
Başakşehir
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 227
568 Aydın EREKMEN İstanbul Başakşehir
Toki
Osmangazi
İlkokulu
Öğretmen
569 Ayten AYAN İstanbul Başakşehir
Prof. Dr. Ahat
Andican
Ortaokulu
Müdür
570 Bilcan YILDIZ İstanbul Başakşehir
Toki Kayaşehir
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
571 Burhan GÜMÜŞ İstanbul Başakşehir
İbb
Akşemsettin
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
572 Faris ÖZEK İstanbul Başakşehir Başakşehir
Anadolu Lisesi Müdür
573 Hasan AYTAN İstanbul Başakşehir
Prof.Dr Ahad
Andican
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
574 İbrahim
KARKINOĞLU İstanbul Başakşehir Toki Fenertepe
Ortaokulu Müdür
575 Kemal DEMİRCİ İstanbul Başakşehir
İbb Şehit Polis
Mustafa
Erdoğan
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
576 Meryem EREN İstanbul Başakşehir
M.Emin Saraç
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
Yardımcısı
577 Mustafa Taner
ŞAHİN İstanbul Başakşehir
Bahçeşehir
İmkb Mesleki
Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
578 Müzeyyen
KOÇAK İstanbul Başakşehir Bahçeşehir
Anaokulu Müdür
579 Oğuz ARSLAN İstanbul Başakşehir
Toki
Osmangazi
İlkokulu
Müdür V.
580 Oğuz AYDOĞAN İstanbul Başakşehir
İbb Şehit Polis
Mustafa
Erdoğan
Ortaokulu
Müdür
581 Osman Özgür
ÖZGENÇ İstanbul Başakşehir Başakşehir İlçe
Mem
Şube Müdürü
V.
582 Özcan ORHAN İstanbul Başakşehir İmkb Alparslan
Ortaokulu Müdür Yrd
583 Paşali BEŞLİ İstanbul Başakşehir Başakşehir İlçe
Mem Şube Müdürü
584 Semiha ELMAS İstanbul Başakşehir Başakşehir
Anadolu Lisesi Öğretmen
228 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
585 Sinan KAYMAZ İstanbul Başakşehir Toki Kayaşehir
Ortaokulu Öğretmen
586 Suphi MERİÇ İstanbul Başakşehir
Şamlar Özel
Eğitim
Uygulama
Merkezi
Müdür Vekili
587 Uğur GÜNEY İstanbul Başakşehir Hacı Ali Osman
Gül İlkokulu Öğretmen
588 Yusuf ERGÜLCÜ İstanbul Başakşehir
İBB Şair Erdem
Beyazıd
Ortaokulu
Öğretmen
589 Abdülaziz
YENİYOL İstanbul Bayrampaşa İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
590 Kadir
TELLİOĞLU İstanbul Bayrampaşa Halk Eğitim
Merkezi Müdür
591 Metin
YURTSEVER İstanbul Bayrampaşa Mehmet Akif
İnan O.O. Müdür
592 Serpil
GÜLŞENOĞLU İstanbul Bayrampaşa İnönü Mesleki
Ve Tek.And.Lis Öğretmen
593 Bülent ŞAHİN İstanbul Beşiktaş
İsov Dinçkök
Tek.Ve
End.M.Lis.
Öğretmen
594 Mehmet
AKBOĞA İstanbul Beşiktaş Bilim Sanat
Merkezi Okul Müdürü
595 Ayşe EROL İstanbul Beykoz
Sabancı
Öğretmenevi
Ve Aso Md.
Müdür
596 Mustafa MAMUR İstanbul Beykoz
Halk Eğitim
Merkezi Ve Aso
Md.
Müdür
597 Ekrem
BAKIRTAŞ İstanbul Beylikdüzü Bizimkent
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
598 Alican SAĞLAM İstanbul Beylikdüzü
Beykoop 2.
Bölge Dr.
Haydar Aslan
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
599 Uğur KAVAK İstanbul Beylikdüzü Beylikdüzü
İmkb Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
600 Ergün KAYA İstanbul Beylikdüzü
Beylikdüzü Çok
Prog Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
601 Abdulkerim
SARAÇOĞLU İstanbul Beylikdüzü Beylikdüzü
İhlas İlkokulu Müdür
602 Rafet DÖNER İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
603 Mehmet Şerif
BAKIR İstanbul Beylikdüzü Baki Gündüz
İlkokulu Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 229
604 İbrahim Hakkı
DAMAT İstanbul Beylikdüzü Gürpınar Azime
Yılmaz İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
605 İrfan YILDIZ İstanbul Beylikdüzü Şehit Bilal
Özcan İlkokulu Öğretmen
606 Zübeyir PAKSU İstanbul Beylikdüzü
Gürpınar
Yeşilkent
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
607 Mehmet
ÇOBANKENT İstanbul Beylikdüzü Yaşar Acar Fen
Lisesi
Öğretmen
608 Büşra
HAFIZOĞULLARI İstanbul Beylikdüzü İmkb Ortaokulu Öğretmen
609 Aytaç ÖZDEMİR İstanbul Beylikdüzü Cahit Zarifoğlu
Anadolu Lisesi Müdür
610 Batur KARATAŞ İstanbul Beylikdüzü
Çağdaş Yaşam
N.Kamuran
Emiroğlu
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
611 Abbas TAŞBAŞ İstanbul Beylikdüzü
Mehmet
Gesoğlu
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
612 Hülya YILMAZ İstanbul Beylikdüzü
Yakuplu Galip
Balkar
Ortaokulu
Öğretmen
613 Mustafa Serhat
GAZİ KURT İstanbul Beylikdüzü Yakuplu
Ortaokulu Öğretmen
614 Akın TAYFUR İstanbul Beylikdüzü
Yakuplu 125.
Yıl İmam Hatip
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
615 Yunus GÜRBÜZ İstanbul Beylikdüzü
Çağdaş Yaşam
Prof Ahmet
Merdivenci
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
616 Ceyhan OCAK İstanbul Beylikdüzü Şehit Bilal
Özcan İlkokulu Öğretmen
617 Gülay GÜL İstanbul Beylikdüzü İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
618 Murat YILDIRIM İstanbul Beylikdüzü Yaşar Acar Fen
Lisesi Öğretmen
619 Özer ÖZTOP İstanbul Beylikdüzü
Aşık Veysel
Güzel Sanatlar
Lisesi
Müdür
620 Yafes BAKIRCI İstanbul Beylikdüzü İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
621 Mustafa Alphan
BAŞBEKLEYEN İstanbul Beyoğlu
İTO Mes.ve
Tek.Anadolu
Lisesi
Müdür
230 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
622 Cevat
DERVİŞOĞLU İstanbul Beyoğlu
Dilnihat
Özyeğin
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
623 İlker ERARSLAN İstanbul Beyoğlu
Beyoğlu
Öğretmenevi ve
ASO
Müdür
624 Yılmaz İPEK İstanbul Beyoğlu Okçumusa
İlkokulu Müdür
625 Hakan
GÜNDOĞAR İstanbul Beyoğlu
Güner Akın
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
626 Abdulkadir
KESKİNOĞLU İstanbul Beyoğlu
Cihangir Münir
Özkul
Ortaokulu
Müdür
627 Güngör GÜRELİ İstanbul Beyoğlu Hasköy
Ortaokulu Müdür
628 Alkin GÜLER İstanbul Beyoğlu Kadımehmet
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
629 Aydın
GÜLŞEKERCİ İstanbul Beyoğlu Cemal Artiz
Ortaokulu Öğretmen
630 Aydoğan ÖRS İstanbul Beyoğlu Piripaşa
Ortaokulu Öğretmen
631 Lokman DEMİR İstanbul Beyoğlu Piripaşa
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
632 Muharrem
TURHAN İstanbul Beyoğlu İstiklal İlkokulu Müdür
Yardımcısı
633 Ayla TUNCER İstanbul Beyoğlu
Cihangir Münir
Özkul
Ortaokulu
Öğretmen
634 Engin GÜRLER İstanbul Beyoğlu Okçumusa
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
635 Mustafa ÖZGÜL İstanbul Beyoğlu Ahmet Emin
Yalman İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
636 Coşkun ÖNER İstanbul Beyoğlu Ahmet Emin
Yalman İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
637 Cenk ÖTKUNÇ İstanbul Beyoğlu
Dilnihat
Özyeğin
Anadolu Lisesi
Öğretmen
638 Beyhan KÖKSAL İstanbul Beyoğlu Ahmet Emin
Yalman İlkokulu Öğretmen
639 Hüseyin PÜNE İstanbul Beyoğlu Muallim Cevdet
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
640 Volkan UYAR İstanbul Beyoğlu
Cihangir Münir
Özkul
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
641 Zekiye Hülya
ŞAMER İstanbul Beyoğlu
Dr.Tevfik
Sağlam
Ortaokulu
Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 231
642 Haluk ÖZTEMUR İstanbul Beyoğlu Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
643 Mehmet
ÖZTÜRK İstanbul Beyoğlu Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
644 Murat EKİNCİ İstanbul Beyoğlu Piri Reis
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
645 Gökhan EROL İstanbul Beyoğlu Beyoğlu
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
646 Aslıhan ERGÜZ İstanbul Beyoğlu Beyoğlu
Ortaokulu Öğretmen
647 Elyasa YILMAZ İstanbul Beyoğlu
İTO Kadınlar
Çeşmesi
İlkokulu
Öğretmen
648 Ahmet BEKTAŞ İstanbul Beyoğlu
İTO Kadınlar
Çeşmesi
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
649 Onur ZENGİN İstanbul Beyoğlu Orbay
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
650 Sefer
ERKEÇOĞLU İstanbul Büyükçekmece İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
651 Coşkun BARTAN İstanbul Büyükçekmece İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
652 Turgay AKYOL İstanbul Büyükçekmece İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
653 Saffet
KARAYAMA İstanbul Büyükçekmece Yavuz Selim
İlkokulu Okul Müdürü
654 Kadir EROL İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Hizmetli
655 Aynur KAYA İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
656 Fatma SARI İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Bilgisayar
İşletmeni
657 Köksal AKSOY İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
658 Gülferah ÖZKUL İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
659 Güngör KAŞIKÇI İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şoför
660 İlyas TEKİN İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa bağlı)
661 Yüksel BİLİCİ İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Bilgisayar
İşletmeni
662 Feriha ERTEK İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
232 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
663 Dinçer DEDE İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Öğretmen
664 Hamit İVGİN İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Öğretmen
665 Metin AKÇAY İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
666 Erol DEMİR İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
667 Süleyman
ADIYAMAN İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
668 Serap EROL İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Bilgisayar
İşletmeni
669 Nesrin
TERZİOĞLU İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
670 Burhan GÖKSU İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
671 Timur TUĞRUL İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
672 Ömer KÖSE İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Maarif
Müfettişi
673 Ramazan
ÇALIŞKAN İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Maarif
Müfettişi
674 İbrahim Halil
DANIŞ İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
675 Rahmi
TAŞDEMİR İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
676 Mustafa ŞEKER İstanbul Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
677 Hakan AZAK İstanbul Çatalca Çatalca
Anadolu Lisesi Öğretmen
678 Mustafa YILMAZ İstanbul Çatalca
Mehmet Akif
Ersoy
Ortaokulu
Müdür
679 Sabri
SEFERTAŞ İstanbul Çatalca
75. Yıl
Cumhuryet
İlkokulu
Müdür
680 Şerafettin NAMLI İstanbul Çatalca Çatalca
Anadolu Lisesi Müdür
681 Yunus TASLI İstanbul Çatalca
Çatalca
Kabakça
İlkokulu
Müdür
682 Deniz FINDIKLI İstanbul Çatalca
Gökçeali Sevgi
Altan Şanda
İlkokulu
Müdür
683 Yunus Emre
AYTAÇ İstanbul Çatalca Çatalca Halk
Eğitim Merkezi
Müdür
Yardımcısı
684 Gültekin BARUT İstanbul Çatalca
75. Yıl
Cumhuryet
İlkokulu
Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 233
685 İsmail ÖZDEMİR İstanbul Çatalca
Kestanelik
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
686 Eda
GÜZELÇİÇEK İstanbul Çatalca
75. Yıl
Cumhuryet
İlkokulu
Öğretmen
687 Yasin ORKAN İstanbul Çatalca
Mem Mehmet
Akif Ersoy
Ortaokulu
Öğretmen
688 Elçin TAŞKIN
GÖK İstanbul Çatalca Çatalca
Anadolu Lisesi Öğretmen
689 Ahmet AKTAŞ İstanbul Çekmeköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
690 Şakir GÜLDER İstanbul Çekmeköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
691 Şinasi YILDIRIM İstanbul Çekmeköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
692 İbrahim
GÜNGÖR İstanbul Çekmeköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
693 Fatih AKBABA İstanbul Çekmeköy
Mimar Sinan
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
694 Lütfullah
ŞENTÜRK İstanbul Çekmeköy
Mimar Sinan
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
695 Abdurrahman
SUBAŞI İstanbul Çekmeköy Çekmeköy
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
696 Heval BELGEN İstanbul Çekmeköy Özden Cengiz
Anadolu Lisesi Öğretmen
697 Ebru ÖZKAN İstanbul Çekmeköy Sema Bozkır
Anaokulu Öğretmen
698 Erdinç YERSİZ İstanbul Çekmeköy Melehat Hüdai
Gürbüz İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
699 Hüseyin TANTA İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
700 Mustafa AY İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği
Ortaokulu Öğretmen
701 Filiz OSKAY İstanbul Çekmeköy
Alemdar
Çatalmeşe
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
702 Arzu ŞAHİN İstanbul Çekmeköy Özden Cengiz
Anadolu Lisesi Öğretmen
703 İlhan ŞENTÜRK İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği
Ortaokulu Öğretmen
704 Salim
KARABULUT İstanbul Çekmeköy Vatan
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
705 Merve AKYOL
KILIÇ İstanbul Çekmeköy Sema Bozkır
Anaokulu Öğretmen
234 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
706 Mustafa Kemal
TOPALOĞLU İstanbul Çekmeköy Halk Eğitim
Merkezi
Kurum
Müdürü
707 Mevlüt ŞİMŞEK İstanbul Çekmeköy
Mimar Sinan
İmam Hatip
Ortaokulu
Müdür
708 Serdar POLAT İstanbul Çekmeköy Sabiha Hamdi
Türkay İlkokulu Müdür
709 Hasan ÖZER İstanbul Çekmeköy
Ayşe Nezahat
Kurukahveci
İlkokulu
Müdür
710 Gökhan ATAR İstanbul Çekmeköy
Alemdağ Emlak
Konut
Ortaokulu
Öğretmen
711 Ali GÜR İstanbul Çekmeköy
Hüseyin Avni
Sipahi
Ortaokulu
Müdür
712 Yasemin OĞUZ
COŞKUN İstanbul Çekmeköy Nükte Sözen
Ortaokulu Müdür
713 Ayhan AKDAĞ İstanbul Çekmeköy Taşdelen İmkb
Anadolu Lisesi Müdür
714 Tufan ARICA İstanbul Çekmeköy Saadet Yılmaz
İlkokulu Müdür
715 Hasan AYDIN İstanbul Esenler
Esenler
Cumhuriyet
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
716 Erhan COŞKUN İstanbul Esenler
Türk İsveç
Kardeşlik
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
717 Mustafa
ÇAMLICA İstanbul Esenler
Türk İsveç
Kardeşlik
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
718 Mustafa ANTİL İstanbul Esenler
Tacirler Eğitim
Vakfı İmam
Hatip Ortaokulu
Öğretmen
719 Nazlı GÖÇBEN İstanbul Esenler Ayvalıdere
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
720 Atay ERDEM İstanbul Esenler İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
721 Ferit
YURTSEVER İstanbul Esenler 50.Yıl Tuna
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
722 Barış ÖZER İstanbul Esenler Ayvalıdere
İlkokulu Öğretmen
723 Ayşegül TURAN İstanbul Esenler Turgut Reis
MTAL Müdür
724 Gülmisal
KARABACAK İstanbul Esenler Neyyir Turhan
İlkokulu Öğretmen
725 Hakan ÖZYURT İstanbul Esenler Neyyir Turhan
İlkokulu Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 235
726 Kadir TİNTE İstanbul Esenler Neyyir Turhan
İlkokulu Öğretmen
727 Hakan KARA İstanbul Esenler Ayvalıdere
Ortaokulu Öğretmen
728 Adil EKİZOĞLU İstanbul Esenler Engin Can
Güre İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
729 Özlem Aydan
SARIÇAYIR İstanbul Esenler Ayvalıdere
İlkokulu Öğretmen
730 Serkan USTA İstanbul Esenler Engin Can
Güre Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
731 Zahir KAYA İstanbul Esenler Ressam Şevket
Dağ İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
732 Can SOYLU İstanbul Esenler Ressam Şevket
Dağ İlkokulu Öğretmen
733 Cemile
KAHRAMAN İstanbul Esenler Hasip Dinçsay
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
734 Emin BALAMAN İstanbul Esenler Hasip Dinçsay
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
735 Ali ÖZALAN İstanbul Esenler Ressam Şevket
Dağ İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
736 Ahmet TAĞMAN İstanbul Esenler Güzide Özdilek
Aihl
Müdür
Yardımcısı
737 Abdullah
TAŞDEMİR İstanbul Esenler Oruç Reis
Ortaokulu Müdür
738 Abdurrahman
KAKIZ İstanbul Esenler 50.Yıl Tuna
İlkokulu Müdür
739 İbrahim ŞAHİN İstanbul Esenler Engin Can
Güre Ortaokulu Öğretmen
740 Mehmet ARAZ İstanbul Esenler
Turgut Reis
Mes.Tek.Anado
lu Lisesi
Öğretmen
741 Engin KALAYCI İstanbul Esenler Hasip Dinçsay
İlkokulu Öğretmen
742 Yusuf
YAVUZARSLAN İstanbul Esenler İbrahim Turhan
Anadolu Lisesi Öğretmen
743 Adnan BAYRAK İstanbul Esenler Hasip Dinçsay
İlkokulu Öğretmen
744 Selahattin DAL İstanbul Esenler İbrahim Turhan
Anadolu Lisesi Müdür
745 Mahir
SARIÇAYIR İstanbul Esenler Oruç Reis
İlkokulu Müdür
746 Murat AÇIKALIN İstanbul Esenler Engin Can
Güre Ortaokulu Müdür
747 Necip YILDIZ İstanbul Esenler Dr.İlhami
İlkokulu Müdür
748 Arif ATEŞ İstanbul Esenler Ressam Şevket
Dağ İlkokulu Müdür
236 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
749 Salih
KÖSEOĞLU İstanbul Esenler
Tacirler Eğitim
Vakfı İmam
Hatip Ortaokulu
Öğretmen
750 Yüksel YILDIRIM İstanbul Esenler İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
751 Sezgin
SIRTIKIZIL İstanbul Esenler Atışalanı
Anadolu Lisesi Öğretmen
752 Tuncay
EYİDENBİLİR İstanbul Esenler Birlik Ortaokulu Müdür
Yardımcısı
753 Murat SAĞLAM İstanbul Esenler Oruç Reis
İlkokulu Öğretmen
754 Bahattin
UZUNPINAR İstanbul Esenler İbrahim Turhan
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
755 Satılmış
AKKAYA İstanbul Esenler Ressam Şevket
Dağ İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
756 Cem Mesut
TİNÇERİZ İstanbul Esenler Atatürk İlkokulu Müdür
757 Salman DOĞAN İstanbul Esenyurt İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Teknisyen
758 İlhan KAYA İstanbul Esenyurt Esenyurt Siteler
Ortaokulu Öğretmen
759 Tarkan ATMACA İstanbul Esenyurt Yenikent
İlkokulu Müdür
760 Kemalettin
ÇELİK İstanbul Esenyurt Siteler İlkokulu Müdür
761 Uğur ÖZALP İstanbul Eyüp Haydar Akçelik
MTAL
Müdür
Başyardımcısı
762 Emre ÇELİK İstanbul Eyüp Alibeyköy
Anadolu Lisesi Öğretmen
763 Selam KARATAŞ İstanbul Eyüp Eyüp Anadolu
Lisesi Müdür
764 Mustafa TUĞ İstanbul Eyüp Eyüp Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
765 Ali AKTAY İstanbul Eyüp Eyüp İMKB Müdür
766 Ali Rıza
KARYAĞDI İstanbul Eyüp İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
767 Nizamettin
DEMİR İstanbul Eyüp
Eyüp Kız
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Öğretmen
768 Niyazi GEDİK İstanbul Eyüp
Eyüp Kız
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
Yardımcısı
769 Tuğba TUNA İstanbul Eyüp Feridun Tümer
Ortaokulu Öğretmen
770 Özgür Devrim
ÇELENK İstanbul Eyüp Eyüp Halk
Eğitim Merkezi Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 237
771 Mustafa ÇOLAK İstanbul Eyüp
Eyüp Halk
Eğitim Merkezi
(Aso)
Müdür
Yardımcısı
772 Faruk Zeki
ELGÜN İstanbul Eyüp Şehit Murat Taş
İlokulu Müdür
773 Muhammed Ali
ERTÜRK İstanbul Eyüp Zekai Dede İho Müdür
Yardımcısı
774 Rafet FENER İstanbul Fatih
Fatih İlçe Millî
Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdürü
775 Özlem ÖZBAY İstanbul Fatih Cağaloğlu
Anadolu Lisesi Öğretmen
776 Bülent ALAŞ İstanbul Fatih İskenderpaşa
İlkdkulu Müdür
777 Necat ENGİN İstanbul Gaziosmanpaşa Nihatpaşa
İlkokulu Öğretmen
778 Recep UVAT İstanbul Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa
Anadolu Lisesi Öğretmen
779 Hayrettin AKILLI İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana
Anadolu Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
780 Sertan UZUN İstanbul Gaziosmanpaşa
Bekirsami
Dedeoğlu
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
781 Yetkin BASKIN İstanbul Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa
İlkokulu Öğretmen
782 Rasim AKTÜRK İstanbul Gaziosmanpaşa
Kazım
Karabekir
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür Vekili
783 Umut ÖZDEN İstanbul Güngören Yahya Çavuş
İlkokulu Öğretmen
784 Tahir UYGUR İstanbul Güngören
Ergün Öner
Mehmet Öner
Anadolu Lisesi
Müdür
785 İbrahim
KARADAĞ İstanbul Güngören
Cemil Meriç
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
786 Ahmet KOÇ İstanbul Güngören
Güngören Kız
Anadolu İmamHatip
Lisesi
Müdür
787 Fethi CEBECİ İstanbul Güngören
İbn-i Sinan
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
788 Harun SÜMBÜL İstanbul Güngören Sultan
Alparslan İHL Müdür
238 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
789 Selman BELHAN İstanbul Güngören
Cemil Meriç
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
790 Mehmet Duran
ERGEZEN İstanbul Güngören
Güngören
Mesleki Eğitim
Merkezi
Müdür
791 Hüseyin AKÇA İstanbul Güngören Şiir Mektebi
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
792 Murat TAŞCI İstanbul Güngören Atatürk İlkokulu Öğretmen
793 Mehmet YANIK İstanbul Güngören Cuhmuriyet
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
794 Hasan Dinçer
EKMEKÇİ İstanbul Güngören
Ergün Öner
Mehmet Öner
Anadolu Lisesi
Öğretmen
795 Hasan KARA İstanbul Güngören
Güngören
Rehberlik Ve
Araştırma
Merkezi
Öğretmen
796 Dilber TANER İstanbul Kadıköy Melih İsfendiyar
İlkokulu Öğretmen
797 İsmail TOLUNAY İstanbul Kadıköy
Özdemiroğlu
İmam Hatip
Ortaokulu
Müdür
798 Süleyman Turgay
ÜNLÜESER İstanbul Kadıköy
Neriman İrfan
Akça
Mes.Eğt.Merk
Müdür
799 Fuat UĞUR İstanbul Kadıköy Zühtüpaşa
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
800 Mehmet AKGÜL İstanbul Kadıköy Göztepe
İlkokulu Müdür
801 Hasan
SÖNMEZOĞLU İstanbul Kadıköy 29 Ekim
İlkokulu Müdür
802 Yavuz YILMAZ İstanbul Kadıköy Münevver Şefik
Fergar İlkokulu Müdür
803 Sırrı ÇAYIR İstanbul Kadıköy Münevver Şefik
Fergar İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
804 Ahmet Yalçın
HOCAOĞLU İstanbul Kadıköy
Hayriye Kemal
Kusun Özel
Eğitim
İş.Uy.Ok.
Müdür Vekili
805 Nursel OKTAY İstanbul Kadıköy
Şehit Murat
Özyalçın
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
806 Ömer ÖZCAN İstanbul Kadıköy Atatürk Fen
Lisesi Öğretmen
807 Yavuz Selim
NALBANT İstanbul Kadıköy Atatürk Fen
Lisesi Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 239
808 İsmail YÖRÜK İstanbul Kadıköy Erenköy
İlkokulu Müdür
809 Can Alpaslan
PALA İstanbul Kadıköy
Hacı Mustafa
Tarman
Anadolu Lisesi
Öğretmen
810 Kamil TOKUL İstanbul Kadıköy
Erkek Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
811 Ahmet ÖZDEMİR İstanbul Kadıköy Bahariye
Ortaokulu Öğretmen
812 Hülya NARSAP İstanbul Kadıköy
Halk Eğitim
Merkezi Ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
813 Tuncay TURSUN İstanbul Kadıköy Atatürk Fen
Lisesi Öğretmen
814 Kemal ŞİRİN İstanbul Kadıköy
Cenap
Şahabettin
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
815 Hüseyin DAL İstanbul Kadıköy Muratpaşa
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
816 İbrahim
KOCAIŞIK İstanbul Kadıköy
Erkek Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
817 Fatih SOLAK İstanbul Kadıköy
Erkek Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
818 Vedat ŞAHİN İstanbul Kadıköy Çiftehavuzlar
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
819 Meltem GENCER İstanbul Kadıköy Bahariye
Ortaokulu Müdür
820 Faysal AKAY İstanbul Kadıköy Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
821 Mehmet AKGÜN İstanbul Kadıköy Feneryolu Halk
Eğitim Merkezi Müdür
822 Aysun BOYACI İstanbul Kadıköy
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
823 Gülay ÖZGÜL İstanbul Kadıköy
Melehat
Akkutlu
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
824 Emrah AKDEMİR İstanbul Kadıköy
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
825 Şahin CİVİL İstanbul Kadıköy 30 Ağustos
İlkokulu Müdür
826 Ahmet BİRCAN İstanbul Kadıköy
Mehmet Akif
İmam Hatip
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
240 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
827 Aynur ERGÜR İstanbul Kadıköy
Nevzad
Ayasbeyoğlu
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
828 Recep TUTAL İstanbul Kadıköy
İstanbul Avi
Akyol Güzel
Sanatlar Lisesi
Müdür
829 Mehmet SEZER İstanbul Kadıköy Dr.Sait Darga
İlkokulu Müdür
830 Lale Nurdan
TÜRER İstanbul Kadıköy Atatürk
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
831 Saadet Berna
OCAKCIOĞLU İstanbul Kadıköy Erenköy Kız
Anadolu Lisesi Müdür
832 Servet YILDIZ İstanbul Kadıköy Cemal Diker
İlkokulu Müdür
833 Meltem
EMİRALİOĞLU İstanbul Kadıköy
Şöhret
Kurşunoğlu
İlkokul -
Ortaokul Ve İş
Okulu
Müdür
834 Musa GÜMÜŞ İstanbul Kadıköy Çiftehavuzlar
Ortaokulu Müdür
835 Ertan SAYGIN İstanbul Kadıköy
İntaş Kız
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
836 Ebru SUAKAN İstanbul Kadıköy Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
837 Handan KIRIMLI İstanbul Kadıköy Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
838 Ali ARSLAN İstanbul Kadıköy Faik Reşit Unat
Ortaokulu Müdür
839 Naim KAYMAZ İstanbul Kadıköy Faik Reşit Unat
Ortaokulu Öğretmen
840 Adem ASLAN İstanbul Kadıköy
Nevzad
Ayasbeyoğlu
Ortaokulu
Müdür
841 Ercüment Ekrem
ÖZREİSOĞLU İstanbul Kadıköy
General Ali
Rıza Ersin
Mes.Ve
Tek.Anadolu
Lisesi
Müdür
842 Reşat KARABAĞ İstanbul Kadıköy Harun Reşit
İlkokulu Müdür
843 Zafer GÜVENÇ İstanbul Kadıköy
Mediha Turhan
Tansel Özel
Eğt.İş.Uyg.Merk.
Müdür
844 Ruhi EKŞİ İstanbul Kadıköy Atatürk
Ortaokulu Müdür
845 Bahri TEKER İstanbul Kadıköy 60.Yıl Anadolu
İlkokulu Müdür Vekili 
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 241
846 Yahya KOCA İstanbul Kadıköy
Şenesenevler
Mualla
Selcanoğlu
MTAL
Müdür
847 Halil İbrahim
KOLANCI İstanbul Kadıköy
Şehit Murat
Özyalçın
İlkokulu
Müdür
848 Mehmet BENGLİ İstanbul Kadıköy Fenerbahçe
Anadolu Lisesi Müdür
849 Osman ERDEM İstanbul Kadıköy
Kadıköy Kız
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
850 Önder
EVCÜMAN İstanbul Kadıköy
Cenap
Şahabettin
İlkokulu
Müdür
851 İsmet GÜNEŞ İstanbul Kadıköy Kemal Atatürk
Anadolu Lisesi Müdür
852 Figen ŞAHİN İstanbul Kadıköy
Kadıköy
Rehberlik
Araştırma
Merkezi
Müdür
853 Mehmet Ali
EREN İstanbul Kadıköy Fehmi Ekşioğlu
Ortaokulu Müdür
854 Fazilet Eda
YILMAZ İstanbul Kadıköy
Kadıköy
Rehberlik
Araştırma
Merkezi
Öğretmen
855 Yücel YILDIRIM İstanbul Kadıköy Leman Kaya
İlkokul Müdür
856 Hikmet PARLAR İstanbul Kadıköy
Suadiye Hacı
Mustafa
Tarman
Anadolu Lisesi
Müdür
857 Aynur TAŞTAN İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
858 Mesut
GÖĞÜSLÜ İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Bilgisayar
İşletmeni
859 Nuray DİKTAŞ İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
860 Hüseyin TAŞIN İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
861 Huriye Nuran
AÇIKELİM İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Teknisyen
862 Asude GÜLER
PEKEL İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
863 Bahri ŞENER İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
864 Feride
GÖKDENİZ İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
242 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
865 Elif DİYAROĞLU İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
866 Sevcan ERDEM İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
867 Funda GAMSIZ İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Bilgisayar
İşletmeni
868 Aytaç ASAL İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
869 Ayşegül
KÖROĞLU İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
870 Oğuz GÜLSER İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
871 Vedat
KUYUMCU İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
872 Yıldız YAZAR İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
873 Alim ERTEKİN İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
874 Sadık ASLAN İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
875 Esra ÖZGENÇ İstanbul Kadıköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
876 Erdoğan ERGİN İstanbul Kâğıthane Eşref Sadullah
Kıray Anaokulu Müdür
877 Hasan KARATAŞ İstanbul Kâğıthane Kemal Halil
Tanır İlkokulu Müdür
878 Derviş ÇELİK İstanbul Kâğıthane Profilo Barış
İlkokulu Öğretmen
879 Meral ÇELEBİ İstanbul Kâğıthane İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
880 Murat YILDIZ İstanbul Kartal
Yüksel İlhan
Alanyalı Fen
Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
881 Gönül SEZEN
BİŞKİN İstanbul Kartal
Ergenekon
İbrahim Şakir
İlkokulu
Öğretmen
882 Nuri GÜMÜŞ İstanbul Kartal Emir Sencer
Ortaokulu Öğretmen
883 Ertan TOPKAYA İstanbul Kartal Semiha Şakir
Anadolu Lisesi Öğretmen
884 Mihrican
YILDIZBAŞ İstanbul Küçükçekmece
Alaattin
Keykubat
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
885 Özer ATASAYAR İstanbul Küçükçekmece
Mustafa
Eravutmuş
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
886 Şükran
EVİRGEN İstanbul Küçükçekmece Belediye
Anaokulu Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 243
887 Aysun CAN İstanbul Küçükçekmece Kaya Sebati
Tuncay İlkokulu Öğretmen
888 Zeynep
ÇELİKTEPE İstanbul Küçükçekmece İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
889 Talip FADIR İstanbul Küçükçekmece İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Bilgisayar
İşletmeni
890 Halis ÜÇAY İstanbul Küçükçekmece İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
891 Ercan AKSAKAL İstanbul Küçükçekmece
Gülten Özaydın
Çok Prog.
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
892 Harun YAZAR İstanbul Maltepe Ataköseoğlu
İlkokulu Müdür
893 Aynur DOĞAN İstanbul Maltepe Hasan Şadoğlu
Ortaokulu Öğretmen
894 Güneş ÖZDİLER
KÜÇÜK İstanbul Maltepe
Küçükyalı
Mesleki Ve
Tek.Ana.Lisesi
Öğretmen
895 Semra UYSAL
GEYİK İstanbul Maltepe
Serpil
Şahinoğlu
Anaokulu
Müdür
Yardımcısı
896 Aynur SÖZMEN
HASTÜRK İstanbul Maltepe Hasan Şadoğlu
Ortaokulu Öğretmen
897 Nilüfer FİLİZ İstanbul Maltepe Altıntepe İmam
Hatip Ortaokulu Öğretmen
898 Serdar YILDIZ İstanbul Maltepe
Küçükyalı
Mesleki Ve
Tek.Ana.Lisesi
Öğretmen
899 Semih SİNAN İstanbul Maltepe
Küçükyalı
Mesleki Ve
Tek.Ana.Lisesi
Öğretmen
900 Mevlide
ŞENTÜRK İstanbul Maltepe
Küçükyalı
Mesleki Ve
Tek.Ana.Lisesi
Öğretmen
901 Kürşad KÜLTÜR İstanbul Maltepe İsmet İnönü
İlkokulu Müdür
902 Sinem ŞAŞMAZ İstanbul Maltepe
Küçükyalı
Mesleki Ve
Tek.Ana.Lisesi
Öğretmen
903 Ömer Faruk
GÜRSES İstanbul Maltepe Maltepe
Anadolu Lisesi Öğretmen
904 Saadet AYIK İstanbul Maltepe
Küçükyalı
Mesleki Ve
Tek.Ana.Lisesi
Öğretmen
905 Faik KAPTAN İstanbul Maltepe
Maltepe İlçe
Millî Eğitim
Müdürlüğü
Müdür
244 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
906 Selami
AKSAKALLI İstanbul Maltepe Maltepe
Anadolu Lisesi Müdür
907 Ahmet
CANDEMİR İstanbul Maltepe
Küçükyalı
Mesleki Ve
Tek.Ana.Lisesi
Öğretmen
908 Ayşe KUCUR İstanbul Maltepe
Orhangazi
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Öğretmen
909 Mehmet KAYA İstanbul Maltepe
İBB Mahmut
Bayram İmam
Hatip Ortaokulu
Müdür
910 Muzaffer DOĞAN İstanbul Maltepe İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
911 Ramazan
ESMEN İstanbul Maltepe Kadir Has
İlkokulu Müdür
912 Şükrü ORUÇ İstanbul Maltepe Gülsuyu
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
913 İzzet BARAN İstanbul Maltepe Hasan Şadoğlu
Ortaokulu Müdür
914 Fatma DENİZ İstanbul Maltepe Rezzan Has
Anadolu Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
915 Adem BEKER İstanbul Maltepe
Küçükyalı
Mesleki Ve
Tek.Ana.Lisesi
Müdür
Yardımcısı
916 Onur
KAZANCIOĞLU İstanbul Maltepe Rezan Has
Anadolu Lisesi Öğretmen
917 Muhammed ŞEN İstanbul Maltepe Rezan Has
Lisesi Öğretmen
918 Semra TARHAN İstanbul Pendik Nurettin Topçu
Kız AİHL Öğretmen
919 Adem
DEMİRTAŞ İstanbul Pendik Güzelyalı İmam
Hatip Ortaokulu Öğretmen
920 Bekir BAYRAM İstanbul Sancaktepe Samandıra Kız
AİHL Öğretmen
921 Ertuğ
KIYASOĞLU İstanbul Sancaktepe Şht Er Hasan
Genç İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
922 Zeynep AYDIN İstanbul Sancaktepe Sancaktepe
İlçe MEM Şef
923 Yalçın AKGÜL İstanbul Sancaktepe
Şht Öğretmen
Nurgül Kale
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
924 Hale BAĞCE
ÖZBAŞ İstanbul Sancaktepe Sancaktepe
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
925 Selçuk YÜCEL İstanbul Sarıyer Hatemoğlu
Ortaokulu Müdür
926 Sultan KARACA
GÜRBÜZ İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy
Ortaokulu Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 245
927 Ayhan SAYAR İstanbul Sarıyer
Sariyer Behçet
Kemal Çağlar
Anadolu Lisesi
Müdür
928 Elif YILDIZ İstanbul Sarıyer
Sarıyer
Süleyman
Çelebi
Ortaokulu
Öğretmen
929 Temel
KÖROĞLU İstanbul Sarıyer
Prof. Ali Kemal
Yiğitoğlu
Ortaokulu
Müdür
930 Mustafa AYAN İstanbul Sarıyer Hürriyet
Ortaokulu Öğretmen
931 Halil İbrahim
KAHRAMAN İstanbul Sarıyer
Vehbi Koç
Vakfı Mes Tek
And Lisesi
Müdür
Yardımcısı
932 Sedat ŞAN İstanbul Sarıyer Yaşar
Dedeman AİHL Öğretmen
933 Nurhan ŞAHİN İstanbul Sarıyer Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
934 Nuh GELMEZ İstanbul Silivri Fenerköy
İlkokulu Öğretmen
935 Muharrem UZUN İstanbul Silivri İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
936 Ziya
BURUCUOĞLU İstanbul Silivri İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Memur
937 Ahmet ÖNGEL İstanbul Silivri Şerife Baldöktü
Anaokulu Müdür
938 Sibel UÇAR İstanbul Silivri İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
939 Tuğba SEYMEN İstanbul Silivri
Hasan
Özvarnalı
İlkokulu
Müdür
940 Hakan CAN İstanbul Silivri
Büyük Çavuşlu
60.Yıl
Cumhuriyet
İlkokulu
Müdür
941 Muzaffer BELEN İstanbul Silivri
Sevim Avni
Çoğal
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
942 Can DAĞAŞAN İstanbul Silivri
Rehberlik Ve
Araştırma
Merkezi
Öğretmen
943 Kenan YILDIZ İstanbul Sultanbeyli Erol Yüksel
Ortaokulu Öğretmen
944 Adem
ALBAYRAK İstanbul Sultanbeyli Hasan Ali Yücel
Ortaokulu Öğretmen
945 Yavuz ARSALN İstanbul Sultangazi Orgeneral Eşref
Bitlis İlkokulu
Müdür
Başyardımcısı
246 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
946 Kemal KAVGACI İstanbul Sultangazi Orhangazi
Ortaokulu Müdür
947 Faruk UMUÇ İstanbul Sultangazi Hüseyin Ersu
İlkokulu Müdür
948 Mehmet KIZILAY İstanbul Sultangazi 75. Yıl
Ortaokulu Müdür
949 Adem ÖZDEMİR İstanbul Sultangazi 50.Yıl İlkokulu Müdür
950 Yakup ÖZBEK İstanbul Sultangazi
Recep Tayyip
Erdoğan Kız
AİHL
Müdür
951 Sıddık DEMİR İstanbul Sultangazi
Ergun Baylav
Özel Eğitim İş
Uygulama
Merkezi
Müdür
952 Abuzer
KORKMAZ İstanbul Sultangazi Orhangazi
İlkokulu Müdür
953 Serdar KAYA İstanbul Sultangazi İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
954 Seyfullah
KIRTAY İstanbul Şile
Borsa İstanbul
Mes.ve
Tek.And.Lisesi
Müdür
955 Gülçin ORTAKÇI İstanbul Şile
Oya Ali Osman
Keçici Sosyl
Bilimler Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
956 Sisel UĞURLU İstanbul Şile Necda Moralıgil
İlkokulu Müdür Vekili
957 Abdulkadir
TIRAŞ İstanbul Şile
Şehit Serkan
Angay
Ortaokulu
Öğretmen
958 İcabi GÜNAL İstanbul Şile
İMKB 50.Yıl
Çok Prog.
And.Lisesi
Öğretmen
959 Tarık YILGIN İstanbul Şile 75.Yıl
Ortaokulu Öğretmen
960 Dürdane
KURTGÖZ İstanbul Şişli İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
961 Suat ARIK İstanbul Şişli
Zincirlikuyu
İson Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
962 Figen SEKİN İstanbul Şişli
Zincirlikuyu
İson Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
963 Metin
KARAOĞLU İstanbul Şişli
Hüseyin Avni
Kurşun
Ortaokulu
Öğretmen
964 Elhan TOK İstanbul Şişli Ahi Evren
MTAL Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 247
965 Celal BUDAK İstanbul Şişli
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
Yardımcısı
966 Atilla ALTUNTAŞ İstanbul Şişli
Zincirlikuyu
İson Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
967 Hasan AYGÜN İstanbul Şişli Sait Çiftçi
İlkokulu Müdür
968 Önder Kemal
ÖNDEROĞLU İstanbul Şişli İstanbul
Ortaokulu Müdür
969 Kubulay
KIZILBUĞA İstanbul Tuzla
Vala Gedik
Özel Eğitim
Merkezi
Öğretmen
970 Adem Ata KAYA İstanbul Tuzla
Vala Gedik
Özel Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
971 Salih Yüksel
KIRCI İstanbul Tuzla Tuzla Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
972 Derya Erdem
ŞAHİN İstanbul Tuzla
Tuzla Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
973 Alptekin TOPAL İstanbul Tuzla Tapduk Emre
İlkokulu Müdür
974 Gökay YILMAZ İstanbul Tuzla Farabi İlkokulu Müdür
975 Mehmed Esad
DEMİRCİ İstanbul Tuzla
Hacıoğulları
Hilmi Sonay
İlkokulu
Müdür
976 Mehmet Ali
ŞAHİN İstanbul Tuzla
Tuzla Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
977 Ferhat GEDİK İstanbul Tuzla
Tuzla Emlak
Konut Cemil
Meriç İlkokulu
Müdür
978 Adnan
SARIYILDIZ İstanbul Tuzla Süleyman
Demirel MTAL Müdür
979 Zeki DEMİRKOL İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu
İlkokulu Müdür
980 Mustafa ASLAN İstanbul Ümraniye
Dr.Nurereddin
Erk-Perihan
Erk. Teknik ve
EML
Müdür
981 Faik ÖZATA İstanbul Ümraniye Yolüstü Köyü
Ortaokulu Öğretmen
982 İshak ASLAN İstanbul Üsküdar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
983 Hüseyin
TÜRKMEN İstanbul Üsküdar İcadiye İlkokulu Müdür
248 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
984 Mahir
KARAHASANOĞLU İstanbul Üsküdar Selami Ali
Ortaokulu Müdür
985 Nilgün IŞIK İstanbul Üsküdar Atatürk
Ortaokulu Müdür
986 Murat ZENGİN İstanbul Üsküdar Deniz -İş
İlkokulu Müdür
987 Seda BÜYÜKOL İstanbul Üsküdar
İMKB Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
988 Mustafa AKHAN İstanbul Üsküdar Atatürk
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
989 Salim ÖZKAN İstanbul Üsküdar
Atik Valide
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
990 Zafer ADEM İstanbul Üsküdar
Türkan Sabancı
Görme
Engelliler
Ortaokulu
Öğretmen
991 Kadirağa ÖNER İstanbul Üsküdar
Sakine
Kalyoncu Özel
Eğitim
Uygulama
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
992 Yaşar SAKARYA İstanbul Üsküdar Halil Küstü
İlkokulu Müdür
993 Fatma SIHHAT
MUTLU İstanbul Zeytinburnu
Haluk Ündeğer
İlkokulu Öğretmen
994 Mehmet
AYDEMİR İstanbul Zeytinburnu Bozkırt İlkokulu Öğretmen
995 Ümit GÜRAKIN İstanbul Zeytinburnu
İMKB Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
996 Gökhan BAYKAL İstanbul Zeytinburnu Şemsettin Sami
Ortaokulu Müdür
997 Serkan SEYMEN İstanbul Zeytinburnu Dr.Reşit Galip
İlkokulu Müdür
998 Selahattin
ARSLAN İstanbul Zeytinburnu 75.Yıl
Ortaokulu Öğretmen
999 Ümit AYDIN İstanbul Zeytinburnu
Şehit Büyükelçi
Galip Balkar
MTAL
Müdür
1000 Dilek GÜREL İstanbul Zeytinburnu Fatma Süslügil
İlkokulu Müdür
1001 Emel AKÇA İstanbul Zeytinburnu
100.Yıl Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Öğretmen
1002 Sabriye SAYIN İstanbul Zeytinburnu Ayhan Şahenk
Ortaokulu Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 249
1003 Emin USTA İstanbul Zeytinburnu İhsan Mermerci
Anadolu Lisesi Müdür
1004 Ziya SİCAK İstanbul Zeytinburnu
İstanbul
Kantinciler
Esnaf Odası
Anaokulu
Müdür
1005 Mehmet
TÜRKOĞLU İstanbul Zeytinburnu
Mesleki Ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
1006 Ali İŞCAN İstanbul Zeytinburnu
Ahmet
Vefikpaşa
Ortaokulu
Öğretmen
1007 Ömer SÖNMEZ Kayseri Bünyan
Bünyan
Büyüktuzhisar
Ortaokulu
Öğretmen
1008 Rasim ÇELİK Kayseri Bünyan Bünyan Atatürk
İlkokulu Öğretmen
1009 Fahri HERDEM Kayseri Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa bağlı)
1010 Yılmaz
BOZTOPRAK Kayseri Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa bağlı)
1011 Mustafa DİKMEN Kayseri Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa bağlı)
1012 Hacı Mehmet
ASLAN Kayseri Develi
Develi İlçe Millî
Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdürü
1013 Cemal KOŞMAZ Kayseri Felahiye
Felahiye
Kanuni
Süleyman
Ortaokulu
Öğretmen
1014 Mustafa
SAVRANLAR Kayseri Hacılar
Karpuzsekisi
Mustafa Tatar
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1015 Ali ÖZCAN Kayseri İncesu
İncesu
Kızılören
Osman Kulaç
İlkokulu
Müdür
1016 Bekir UÇAR Kayseri İncesu
İncesu Mustafa
Özkan Anadolu
Lisesi
Müdür
1017 Mevlüt BÖYÜK Kayseri İncesu
İncesu Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
Başyardımsısı
1018 Adnan
GÜLLÜOĞLU Kayseri Kocasinan İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdürü
250 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1019 Ahmet
TANRIVERDİ Kayseri Melikgazi
Hacı Hüseyin
Aksakal Erkek
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Öğretmen
1020 Kadir ÖZBAY Kayseri Melikgazi Hakkı Altop
Anadolu Lisesi Müdür
1021 Hüseyin BULUT Kayseri Melikgazi İldem İMKB
İlkokulu Müdür
1022 Osman AYHAN Kayseri Melikgazi
Nuh Mehmet
Baldöktü
Anadolu Lisesi
Müdür
1023 Erkan KASAP Kayseri Melikgazi Kıranardı
Ortaokulu Öğretmen
1024 Sabit AKSOY Kayseri Melikgazi
Melikgazi İlçe
Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdürü
1025 Feyyaz SOLAK Kayseri Melikgazi
Melikgazi İlçe
Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdürü
1026 Yusuf MARAŞLI Kayseri Melikgazi
Melikgazi İlçe
Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdürü
1027 Nurettin ŞAHİN Kayseri Melikgazi Toki Şehit
Nazım İlkokulu Öğretmen
1028 Mustafa BİRGÜL Kayseri Pınarbaşı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1029 Ayfer TÜNEL Kayseri Pınarbaşı
Pınarbaşı
Gümüşgün
Ortaokulu
Öğretmen
1030 Emin SEYHAN Kayseri Pınarbaşı
Yozgat Bozok
Üniversitesi
Sağlık Kültür ve
Spor Daire
Başkanlığı
V.H.K.İ
1031 Sefer
KARAHANÇER Kayseri Sarıoğlan
Sarıoğlan
Cumhuriyet
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
1032 Hakan KÜP Kayseri Talas
Osman Hilmi
Kapaklıoğlu
İlkokulu
Öğretmen
1033 Aytaç BAŞOK Kayseri Talas
Şehit Nuri
Aydın Sağır
Anadolu Lisesi
Öğretmen
1034 Hakan TATLI Kayseri Talas Kani Arıkan
Ortaokulu Müdür
1035 Filiz SAYLAM Kayseri Talas
Toki Şehit
Osman Kirik
Anaokulu
Müdür 
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 251
1036 Orhan Gazi ŞİŞLİ Kayseri Yahyalı
Yahyalı İlçe
Millî Eğitim
Müdürlüğü
V.H.K.İ
1037 Sadık UYSAL Kocaeli Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdür
Yardımcısı
1038 Ahmet ŞAHİN Kocaeli Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Programcı
1039 Süleyman
ÖZDEMİR Kocaeli Derince İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1040 Abdulkadir
ÇALIŞKAN Kocaeli Gebze İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1041 Şenol PEKGÖZ Kocaeli Gebze İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1042 Fikret TONYALI Kocaeli Gebze Atatürk
Anadolu Lisesi Müdür
1043 Serkan VAREN Kocaeli Gebze
Yumrukaya
Özel Eğitim
Uygulama
Merkezi
Müdür
1044 Zihni AYDIN Kocaeli Gebze Kroman Çelik
İlkokulu Müdür
1045 Ali ALPAGUT Kocaeli Gebze Ayşe Sıddıka
Alişan İlkokulu Müdür
1046 Ali TEMİZEL Kocaeli Gebze
Gebze Kanuni
Sosyal Bilimler
Lisesi
Müdür
1047 Ethem
KARAÇOBAN Kocaeli Gebze
Gebze Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Müdür
1048 Osman
AYDEMİR Kocaeli Gebze
Mehmet Alp
Türyakioğlu
İlkokulu
Müdür
1049 Erkin AKA Kocaeli Gebze Atatürk
Anadolu Lisesi Öğretmen
1050 Murat YAVUZ Kocaeli Gölcük İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1051 Ahmet ŞİMŞEK Kocaeli Gölcük İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1052 Nagihan ASLAN Kocaeli Gölcük Cahit Külebi
Ortaokulu Öğretmen
1053 Osman ALTUN Kocaeli Gölcük Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
1054 İhsan ÖZKAN Kocaeli Kandıra İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim Müdür
V.
252 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1055 Timur SAĞSÖZ Kocaeli Karamürsel
Karamürsel
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
1056 Çiğdem BORAK Kocaeli Karamürsel
A. Gazanfer
Bilge İşitme
Engelliler
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1057 Mustafa
DEMİRCİ Konya Ahırlı Akkise Atatürk
İlkokulu
İlçe Millî
Eğitim Müdür
V.
1058 Ümit EZER Konya Ahırlı
Akkise Fatih
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
1059 Sıla SEZGİN Konya Akşehir
Halk Eğitim
Merkezi ve
Akşam Sanat
Okulu
Öğretmen
1060 Mustafa CAN Konya Beyşehir Atatürk
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1061 Bilal Bülent
ALPEREN Konya Beyşehir Fetullah Bayır
Fen Lisesi Müdür
1062 Hanifi ŞAHİN Konya Bozkır İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1063 Dündar
POLATCAN Konya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa bağlı)
1064
Nihat
BÜYÜKKARAKU
RT
Konya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa bağlı)
1065 Hasan Ali ECE Konya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
1066 Mustafa YANAR Konya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
1067 Kadir DURMAZ Konya Cihanbeyli Güven Belgin
Anadolu Lisesi Müdür
1068 Erdal SÖNMEZ Konya Cihanbeyli
Yeniceoba
İhsan Geyik
Çok Programlı
Lisesi
Müdür
1069 Kudret ULUTAŞ Konya Cihanbeyli
Kandil şehit
Ersan Şeker
İlkokulu
Öğretmen
1070 Hüseyin ACIR Konya Çumra Abditolu
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1071 Ali DELİCE Konya Çumra
İçeriçumra Çok
Programlı
Lisesi
Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 253
1072 Yusuf
KARABACAK Konya Derebucak İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1073 Niyazi ÜZÜMCÜ Konya Derebucak
Durak Ömer
Akkanat Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Öğretmen
1074 Ayşe Ünal
DOĞAN Konya Doğanhisar Deştiğin
İlkokulu Öğretmen
1075 Metin DERE Konya Doğanhisar
Başköy Şehit
Uzman
Jandarma
Çavuş İzzet
Soluk İlkokulu
Öğretmen
1076 Koray KORKMAZ Konya Doğanhisar
Başköy Şehit
Uzman
Jandarma
Çavuş İzzet
Soluk İlkokulu
Öğretmen
1077 Sevil Kandemir
BATEN Konya Doğanhisar
Başköy Şehit
Ufuk Başarı
Ortaokulu
Öğretmen
1078 Fırat
GÜNDOĞDU Konya Ereğli
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
1079 Fikret
KORKUSUZ Konya Ereğli Ereğli Anadolu
Lisesi Öğretmen
1080 Osman ARI Konya Kadırhanı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
1081 Ramazan
DURSUN Konya Kadırhanı Ülkü İlkokulu Müdür
1082 Sami SAĞDIÇ Konya Karapınar
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
1083 Duran
KELEPİRCİOĞLU Konya Sarayönü Merkez İlkokulu Öğretmen
1084 Mehmet YAZICI Konya Selçuklu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1085 Mehmet Sefa
YILDIZ Konya Selçuklu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1086 Ömer Müslim
DURMUŞ Konya Selçuklu Osmangazi
İlkokulu Müdür
1087 Mustafa
KILIÇARSLAN Konya Selçuklu Dikilitaş Sahip
Ata İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
1088 Hüseyin
GÜNGÖR Konya Selçuklu Dolapoğlu
Anadolu Lisesi Öğretmen
1089 Mustafa CURA Konya Selçuklu Dikilitaş Sahip
Ata İlkokulu Müdür
254 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1090 Halil BEKTAŞ Konya Selçuklu
Aliya
İzzetbegoviç
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
1091 Ali Osman KILIÇ Kütahya Hisarcık Hasanlar
Ortaokulu Müdür
1092 Gülşah TANIK Kütahya Hisarcık Atatürk İlkokulu Öğretmen
1093 İsmail GÜVEN Kütahya Merkez Evliya Çelebi
İlkokulu Müdür
1094 Şehmus GÜREL Mardin Artuklu
Halk Eğitim
Merkezi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
1095 Banu ERDEM Mardin Artuklu
Abdulhamit
İncioğlu
Ortaokulu
Öğretmen
1096 Gülhan
ALTINIŞIK Mardin Artuklu Bağlıca
Ortaokulu Öğretmen
1097 Seçil Seda
BOZKURT Mardin Artuklu
Şehit Plot
Teğmen Ayfer
Gök Ortaokulu
Öğretmen
1098 Hasan BERHUNİ Mardin Artuklu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1099 İbrahim ŞİŞMAN Mardin Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdür V.
1100 Vasi ETE Mardin Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdür
Yardımcısı
1101 Mustafa DİNÇER Mardin Derik İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Hizmetli
1102 Erkan EK Mardin Derik Tepebağ
İlkokulu Müdür
1103 Cahit
SÖYLEMEZ Mardin Derik Derik Anadolu
Lisesi Öğretmen
1104 İmran TEKİN Mardin Kızıltepe Cumhuriyet
Anadolu Lisesi Müdür
1105 Mazhar
BATIHAN Mardin Kızıltepe
Rehberlik Ve
Araştırma
Merkezi
Müdür
1106 M. Baki ÇEÇEN Mardin Kızıltepe Hocaköy
İlkokulu Müdür
1107 M. Hadi
GÖKDEMİR Mardin Kızıltepe Halk Eğitim
Merkezi Müdür
1108 Abdulcelil
AKYOL Mardin Kızıltepe Eymirli
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1109 Mesut KILIÇ Mardin Kızıltepe Eymirli
Ortaokulu Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 255
1110 Ezgi KARADAĞ Mardin Kızıltepe Eymirli
Ortaokulu Öğretmen
1111 Faruk TERCAN Mardin Midyat Midyat Fen
Lisesi Müdür
1112 Yunus AYKUT Mardin Midyat TOKİ Ortaokulu Müdür
1113 Yusuf GÜNAY Mardin Midyat
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
1114 Ramazan
ARSLAN Mardin Midyat Doğançay
İlkokulu Öğretmen
1115 Ali DOĞAN Mardin Nusaybin Gazipaşa
İlkokulu Müdür
1116 Fesih DEMİR Mardin Nusaybin Edip Mungan
İlkokulu Müdür
1117 M. Şefak KAVAK Mardin Nusaybin Halk Eğitim
Merkezi Müdür
1118 M. Zeki CAN Mardin Nusaybin Atatürk İlkokulu Müdür
1119 Muhsin CESUR Mardin Nusaybin Nusaybin
Anadolu Lisesi Müdür
1120 Necati DEMİR Mardin Nusaybin Kay Bülent
Pek. İlkokulu Müdür
1121 Seyfettin AKTAŞ Mardin Nusaybin Duruca
Ortaokulu Müdür
1122 Mustafa İLHAN Mardin Mazıdağı Mazıdağı
Anadolu Lisesi Öğretmen
1123 Orhan ŞAŞMAZ Mardin Midyat Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
1124 Adnan TURGUT Mardin Nusaybin
Mehmet Akif
Ersoy
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1125 Şükrü ÖKMEN Mardin Yeşiliçi İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Hizmetli
1126 Bilal DERİN Muş Korkut Kız Yatılı Bölge
Ortaokulu Öğretmen
1127 Veli ELİTAŞ Muş Korkut Kız Yatılı Bölge
Ortaokulu Öğretmen
1128 Sancak
GÜNDOĞDU Muş Korkut Kız Yatılı Bölge
Ortaokulu Öğretmen
1129 Ahmet SAYAR Niğde Altunhisar İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1130 Murat YURTER Niğde Bor İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1131 Yasin
ŞANLITÜRK Niğde Bor
Bor Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Müdür
1132 Neşet
BAYRAKCI Niğde Bor Dr. Servet
Çetin İlkokulu Müdür
256 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1133 İsa KAYA Niğde Çamardı Burç Ortaokulu Öğretmen
1134 Erdal KARAKUŞ Niğde Merkez
Alay Şehit
Oktay Önder
Ortaokulu
Öğretmen
1135 SerkanŞEKER Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1136 Nihat ÖZTÜRK Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1137 Aziz KARAKOÇ Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Araştırmacı
1138 Tümay Tarkan
KENANOĞLU Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
1139 Çiğdem
ŞENSOY Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
1140 Sinan TEMEL Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
1141 Murat KORKMAZ Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
1142 İmdat TÜRKELİ Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
1143 Menşure BAŞ Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
1144 Fazlı TURAN Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Hizmetli
1145 Tuncay GÜLER Ordu Altınordu İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şoför
1146 Musa KILIÇ Ordu Altınordu Zuver Kaya
MTAL Memur
1147 Mustafa
AKDENİZ Ordu Altınordu Karşıyaka
İlkokulu Müdür
1148 Yusuf AKARSU Ordu Altınordu Altınfındık
İlkokulu Müdür
1149 Hüseyin
BAŞTUĞ Ordu Altınordu Bayadı İlkokulu Müdür
1150 Mustafa AKKOZ Ordu Altınordu
Büyükşehir
Belediyesi Ordu
Anadolu İHL
Müdür
1151 Tuncay TOPAL Ordu Altınordu Durugöl
İlkokulu Müdür
1152 Ahmet YILDIRIM Ordu Altınordu Altınordu MTAL Müdür
Başyardımcısı
1153 Güven ONGUN Ordu Altınordu
Güzelordu
Meliha Lütfü
Türkmen
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
1154 Akif MERT Ordu Altınordu Başöğretmen
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 257
1155 Ferda ESER Ordu Altınordu Hürriyet
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1156 Mehmet
GÜLTEKİN Ordu Altınordu
Rehberlik Ve
Araştırma
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
1157 Orhan TÖNGEL Ordu Altınordu Karacaömer
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1158 Betül
YASLIOĞLU Ordu Altınordu
Karşıyaka
Vilayetler
Hizmet Birliği
Anaokulu
Öğretmen
1159 Ali Rıza
BAYRAKTUTAR Ordu Altınordu Vakıfbank
Ortaokulu Öğretmen
1160 Belgin DEDE Ordu Altınordu Durugöl
Ortaokulu Öğretmen
1161 Erol BAŞAR Ordu Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1162 Tuncay ZORBA Ordu Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1163 Yusuf
BEYAZPINAR Ordu Çamaş İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1164 Ramazan
AKYOY Ordu Fatsa İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1165 Ekrem CİNOĞLU Ordu Fatsa İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1166 Ayşegül BİLGİLİ Ordu Fatsa İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
1167 Cemal ER Ordu Fatsa Dumlupınar
İlkokulu Müdür
1168 Turgay DİLBER Ordu Fatsa Toki Ortaokulu Müdür
1169 Yüksel
GÜLTEPE Ordu Fatsa Toki Ortaokulu Öğretmen
1170 İrfan KÖMÜR Ordu Fatsa Cahit Zarifoğlu
Anadolu Lisesi Öğretmen
1171 Ersin MORAL Ordu Fatsa
Fatsa Özel
Eğitim
Uygulama
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
1172 Aslıhan TEMİZ Ordu Fatsa
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
1173 Dilek NAYIR Ordu Fatsa
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
258 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1174 Muhlis
ALTUNBAŞ Ordu Fatsa
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
1175 Erol DİRİK Ordu Gölköy İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
1176 Özer AYDOĞDU Ordu Gölköy Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
1177 İhsan YÜKSEL Ordu Gülyalı İlçe Miili Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1178 Turgay
TÜRKMEN Ordu Gülyalı Turnasuyu Kız
Anadolu Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
1179 Mehmet
TİKENOĞLU Ordu Gülyalı Turnasuyu Kız
Anadolu Lisesi Öğretmen
1180 Ali Osman KURU Ordu Gürgentepe İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1181 Adem KÜSİN Ordu İkizce İkizce İlkokulu Müdür
Yardımcısı
1182 Nuriye AKIN Ordu İkizce İkizce
Ortaokulu Öğretmen
1183 Sedat ÇELİK Ordu İkizce İkizce Anadolu
Lisesi Öğretmen
1184 Yahya YETİŞİR Ordu İkizce Şenbolluk
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1185 Erkan BÖĞRÜ Ordu İkizce İkizce
Ortaokulu Öğretmen
1186 Emine
KALYONCU Ordu İkizce
İkizce Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Öğretmen
1187 Cemil BELEN Ordu Kabataş Beylerbeyi
İlkokulu Müdür
1188 Beytullah ÇERİ Ordu Kabataş Alankent
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1189 Ömer TOPOĞLU Ordu Kabataş Kabataş
Anadolu Lisesi Öğretmen
1190 Nurettin AKÇAY Ordu Kabataş Osman Özyurt
Ortaokulu Öğretmen
1191 Murat EMİLLİ Ordu Kabataş İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
1192 Ahmet Aşkın
KÜÇÜKKAYA Ordu Kabataş İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
1193 Murtaza ALAN Ordu Korgan İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1194 Adnan BİLİCİ Ordu Korgan
Korgan Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 259
1195 Selim TEKİNASA Ordu Korgan
Korgan Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Müdür
Başyardımcısı
1196 Hasret ÇELİK Ordu Korgan
Yazıcı Velittin
Küçük
Ortaokulu
Öğretmen
1197 Uğur Önder
EREK Ordu Korgan Yenipınar
Ortaokulu Öğretmen
1198 Evren YAŞAR Ordu Korgan Korgan İmam
Hatip Ortaokulu Öğretmen
1199 Suat EVİN Ordu Kumru İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1200 Ömercan
ŞENTRÜK Ordu Kumru Erikceli İlkokulu Müdür
1201 Köksal
DERİLMEK Ordu Kumru İmam Hatip
Ortaokulu Müdür
1202 Burçin AYDIN Ordu Perşembe İsmail Dede
İlkokulu Müdür
1203 İsmail YILMAZ Ordu Perşembe Kırlı İlkokulu Müdür
1204 Şerafettin GÜR Ordu Perşembe Anadolu İmam
Hatip Lisesi Müdür
1205 Mecit GÜNDÜZ Ordu Perşembe Beyli Ortaokulu Müdür
1206 İrfan DURSUN Ordu Perşembe Saray
Ortaokulu Öğretmen
1207 Zeki FİDAN Ordu Ulubey Ulubey
Ortaokulu Müdür
1208 Murat BOZTEPE Ordu Ulubey
Ulubey Mesleki
ve Teknik
Eğitim Merkezi
Müdür
1209 Sadullah TURAN Ordu Ulubey
Ulubey Mesleki
ve Teknik
Eğitim Merkezi
Öğretmen
1210 Hasan MUTLU Ordu Ünye İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1211 Hasan AYDIN Ordu Ünye
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
1212 Nermin DURSUN Ordu Ünye
Şehit İsmail
Ustaoğlu
Ortaokulu
Öğretmen
1213 Murat DİKİCİ Ordu Ünye Fatih Ortaokulu Öğretmen
1214 Hasan GÜLAY Osmaniye Bahçe
Bahçe Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
1215 Erhan NERGİZ Osmaniye Bahçe Bahçe Anadolu
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
260 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1216 Okan ŞERBETÇİ Osmaniye Bahçe
Bahçe Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
1217 Mustafa AKSAY Osmaniye Bahçe Ahmet Pekkan
İlkokulu Öğretmen
1218 Ayhan CUMA Osmaniye Düziçi Yazlamazlı
İlkokulu Müdür
1219 Eyüp KARA Osmaniye Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
1220 Bekir SARIDÖL Osmaniye Sumbas
Sumbas Binali
Yıldırım Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1221 Kazım
SAĞIROĞLU Osmaniye Toprakkale
Toprakkale İlçe
Millî Eğitim
Müdürlüğü
Şube Müdürü
1222 Ayhan UYAR Osmaniye Toprakkale Dağıstan
Ortaokulu Müdür
1223 Hüseyin
EDEMEN Sakarya Söğütlü
Söğütlü
Yeniköy
İlkokulu
Öğretmen
1224 Alper ACAR Sakarya Adapazarı
Karadere
ilkokulu Müdür
1225 Engin
KAHRAMAN Sakarya Adapazarı Necdet İşler
İlkokulu Müdür
1226 Ruhi KAVAKLI Sakarya Adapazarı
Adapazarı Sait
Faik
Abasıyanık
Ortaokulu
Öğretmen
1227 Sedat AYDIN Sakarya Adapazarı Cumhuriyet
Anadolu Lisesi Müdür
1228 Sinan ALGAÇ Sakarya Akyazı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1229 Tahsin
KARAKAYA Sakarya Akyazı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1230 Recep ÖZDEMİR Sakarya Akyazı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1231 Ahmet AVCI Sakarya Akyazı İnönü İlkokulu Müdür
1232 Muammer
YÜCEL Sakarya Akyazı Akyazı Vakıf
Ortaokulu Müdür
1233 Baki YILMAZ Sakarya Akyazı
Akyazı
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
1234 Levent KOBYA Sakarya Akyazı Paris Ortaokulu Müdür
Yardımcısı
1235 Emel ÖNDER Sakarya Akyazı Cumhuriyet
Anaokulu Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 261
1236 Hüseyin MUTLU Sakarya Arifiye Arifiye
Ortaokulu Müdür
1237 Adem TAŞ Sakarya Arifiye İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
Sözleşmeli
Personel
1238 Ergüven ASLAN Sakarya Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
1239 Koray Oktay
ÖZTEN Sakarya Erenler İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Müdür
1240 Erkan ALP Sakarya Ferizli Recepbey
MTAL
Müdür
Yardımcısı
1241 Fevzi
MAHMUTOĞLU Sakarya Ferizli İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1242 İsmail Hakkı
DOĞRAMACI Sakarya Karapürçek İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1243 Mehmet HARBİ Sakarya Kaynarca İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1244 Kenan ORHAN Sakarya Serdivan Kazımpaşa
İlkokulu Müdür
1245 Serkan
KORKMAZ Sakarya Taraklı İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1246 Şaban TONGAL Samsun Alaçam Halk Eğitimi
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
1247 Emre ÖZKAN Samsun Asarcık
Klavuzlu Şehit
Niyazi Kaya
İlkokulu
Öğretmen
1248 Oktay ERDAL Samsun Asarcık
Klavuzlu Şehit
Niyazi Kaya
İlkokulu
Müdür V.
1249 Olgay İNCİ Samsun Asarcık
Halk Eğitimi
Merkezi
Müdürlüğü
Müdür
Yardımcısı
1250 Adil ORÇAN Samsun Atakum Atakent İlkokulu Öğretmen
1251 Fahri ER Samsun Atakum İlçe Millî Eğitim
Müdürülüğü Şube Müdürü
1252 Mustafa Vahit
ARSLAN Samsun Atakum İlçe Millî Eğitim
Müdürülüğü Şube Müdürü
1253 Turgay TUNÇER Samsun Atakum
Garip Zeycan
Yıldırım Fen
Lisesi
Öğretmen
1254 Adem İCİ Samsun Atakum Hüseyin Avni
Asal İlkokulu Müdür
1255 Kenan ARSLAN Samsun Atakum
Halide Edip
Adıvar
Anaokulu
Müdür
1256 Halil ÖZTÜRK Samsun Atakum Adnan Kahveci
İlkokulu Müdür
262 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1257 Uğur ŞAHİN Samsun Atakum
Garip Zeycan
Yıldırım Fen
Lisesi
Öğretmen
1258 Ahmet
KAHRAMAN Samsun Atakum
Garip Zeycan
Yıldırım Fen
Lisesi
Öğretmen
1259 Dilek GENÇ Samsun Atakum İrem Yavuz
Anaokulu Müdür
1260 Zahit
KÖSEOĞLU Samsun Atakum
Atakum
Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Müdür
1261 Bünyamin
KESİCİ Samsun Atakum Anafartalar
Anadolu Lisesi Müdür
1262 Mehmet İrfan
YETİK Samsun Atakum
Altınkum Özel
Eğitim
Uygulama
Merkezi
Müdür
1263 Yıldıray BAŞ Samsun Bafra Bafra Anadolu
Lisesi Müdür
1264 Necati GENİŞ Samsun Bafra
Bafra İlçe Millî
Eğitim
Müdürlüğü
Müdür
Yardımcısı
1265 Mehmet
AKTÜRK Samsun Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
1266 İdris KAPKARA Samsun Canik İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1267 Celal BOZ Samsun Canik Hacınaipli
Ortaokulu Müdür
1268 Can Soner
EMECAN Samsun Canik
Canik Mesleki
Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmen
1269 Emel YILMAZ Samsun Canik Hacınaipli
Ortaokulu Öğretmen
1270 Tülay GAYDAN Samsun Canik
Başkonak
Ortaokulu Öğretmen
1271 Mehmet EKİZ Samsun Canik Hacıismail
Ortaokulu Öğretmen
1272 İskender ORAK Samsun Canik
Başalan
Cumhuriyet
Ortaokulu
Öğretmen
1273 Mustafa
ÖZDEMİR Samsun Çarşamba İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1274 Kerim SEZER Samsun Çarşamba
Gülören Osman
Yeniay Yatılı
Bölge Okulu
Müdür
1275 Recep GÖKYER Samsun Çarşamba
Halk Eğitimi
Merkezi
Müdürlüğü
Müdür
Yardımcısı
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 263
1276 Seyit ÖZGÜREL Samsun Çarşamba
Halk Eğitimi
Merkezi
Müdürlüğü
Müdür
Yardımcısı
1277 Dilek LİVANELİ Samsun Çarşamba Kumköy
İlkokulu
Müdür Yetkili
Öğretmen
1278 Fikret ERTAŞ Samsun Çarşamba
Zübeyde
Hanım
Anaokulu
Müdür
1279 Hakan ÖZTÜRK Samsun Çarşamba Gülören
İlkokulu Müdür
1280 Murat KAYA Samsun Çarşamba
Hacı Yılmaz
Yılmaz
Ortaokulu
Öğretmen
1281 Selim
KURTOĞLU Samsun İlkadım İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1282 İsmail
KİRENDİBİ Samsun İlkadım İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1283 Lale YENİCE Samsun İlkadım Piri Reis MTAL Öğretmen
1284 Mustafa ÇİFT Samsun Ladik Akpınar Fen
Lisesi Müdür
1285 Cem Yılmaz Samsun Ladik Akpınar Fen
Lisesi Öğretmen
1286 Mustafa
SEKMEN Samsun Ladik Akpınar Fen
Lisesi Öğretmen
1287 Selma ULUTAŞ Samsun Ladik Atatürk İlkokulu Öğretmen
1288 Ufuk GÖKCAN Samsun Ladik Tayyar Mehmet
Paşa Ortaokulu Öğretmen
1289 Hatice SAYIN
ERGÜL Samsun Ladik 80. Yıl İlkokulu Öğretmen
1290 Adem UYSAL Samsun Salıpazarı Muslubey
Ortaokulu Öğretmen
1291 Kadir YILMAZ Samsun Salıpazarı Muslubey
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
1292 Yaşar ERTAN Samsun Salıpazarı
Halk Eğitim
Merkezi
Müdürlüğü
Halk Eğitim
Merkezi
Müdürü
1293 Emrullah UZUN Samsun Tekkeköy Güzelyurt
Ortaokulu Müdür
1294 Eyüp KUMAŞ Samsun Vezirköprü
Halk Eğitim
Merkezi
Müdürlüğü
Müdür
1295 İbrahim BAŞ Samsun Vezirköprü Tahtaköprü
İlkokulu Müdür
1296 Ayşe GÜNEL Samsun Vezirköprü
Vezirköprü
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
264 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1297 Selin AKSOY
DEVİREN Samsun Vezirköprü Firdevs Yılmaz
Ortaokulu Öğretmen
1298 Osman ALTUN Samsun Vezirköprü Mehmetpaşa
İlkokulu Öğretmen
1299 Hüseyin
KORKMAZ Samsun Vezirköprü
Vezirköprü
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
1300 Habibe TEKİN Samsun Vezirköprü
Vezirköprü
İmam Hatip
Ortaokulu
Öğretmen
1301 Mustafa
DEMİRAL Samsun Vezirköprü Mehmetpaşa
İlkokulu Müdür
1302 Mustafa KAYA Samsun Vezirköprü
Fazıl
Ahmetpaşa
Ortaokulu
Müdür
1303 Elif AKKAYA Samsun Vezirköprü Devalan
Ortaokulu Öğretmen
1304 Perihan
KARAMAN Samsun Vezirköprü Atatürk
Ortaokulu Öğretmen
1305 Sinan
BAŞKEMER Samsun Vezirköprü Firdevs Yılmaz
Ortaokulu Öğretmen
1306 Erol ATMACA Samsun Vezirköprü Devalan
İkokulu Müdür
1307 Banu SENİ Samsun Vezirköprü
Halk Eğitim
Merkezi
Müdürlüğü
Müdür
Yardımcısı
1308 Öznur ALAGÖZ Samsun Yakakent Yakakent 100.
Yıl Ortaokulu Memur
1309 Özgür TOKGÖZ Sinop Gerze İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1310
Nusret Semih
BEŞCANLAR Sinop Gerze
Atatürk Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Öğretmen
1311 Abdullah Çağlar
SARITAŞ Sinop Gerze
Gerze Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Öğretmen
1312 Sevim AY Sinop Gerze Halk Eğitim
Merkezi Öğretmen
1313 Bayram
DEMİRCİ Sinop Gerze Belören
Ortaokulu Müdür
1314 Yelda ÖZDEMİR Sinop Gerze
Cumhuriyet
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
1315 Mehmet Ali DİRİ Sinop Gerze
Şehit Nurullah
Saraç Anadolu
Lisesi
Öğretmen
1316 Recep ANAR Sinop Türkeli İmam Hatip
Ortaokulu Müdür
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 265
1317 Emine
ALTUNKAYA Sinop Durağan
Durağan Çok
Programlı
Lisesi
Öğretmen
1318 Ahmet DEMİR Sinop Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1319 Turgay ALTUN Sinop Merkez
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Müdür
Yardımcısı
1320 Mehmet ÖZKAN Sinop Merkez Gelincik
Ortaokulu Müdür
1321 Aydın YILMAZ Sinop Merkez
Seyit Bilal
İmam Hatip
Ortaokulu
Müdür
1322 Musa Kazım
AÇIKBAŞ Sinop Merkez
Sinop Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Öğretmen
1323 Gürkan
ÇANAKÇI Sivas Akıncılar Türk Telekom
Ortaokulu Öğretmen
1324 Süleyman
PEKGÖZ Sivas Akıncılar 80.Yıl İlkokulu Öğretmen
1325 Bilgin ÇAKMAK Sivas Divriği
Divriği Sadık
Özgür Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
1326 Mesut KOÇ Sivas Merkez Kılavuz İMKB
İlkokulu Müdür
1327 Şerif BALCAN Şırnak Cizre Cizre Fen
Lisesi Öğretmen
1328 Mevlüt
GAYİRİNAL Şırnak Cizre İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1329 Bülent
ELÇİTORUNU Şırnak Cizre İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1330 Selim DURAN Şırnak Cizre Cizre Fen
Lisesi Müdür
1331 Ali AKTUĞ Şırnak Cizre Cizre Fen
Lisesi
Müdür
Yardımcısı
1332 Reşit SEVGİ Şırnak Cizre
Cizre Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Müdür
1333 Zeynep SEZGİN Şırnak Cizre Örencik
Ortaokulu Müdür Vekili
1334 Avni İBİŞOĞLU Şırnak Cizre Örencik
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1335 Ahmet GÜMÜŞ Şırnak Cizre Halk Eğitim
Merkezi Müdür
1336 Ercan AKKAN Şırnak Cizre Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
1337 Şahan İKE Şırnak Cizre İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
266 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1338 Mehmet Salih
COŞKUN Şırnak Cizre
Öğretmen Evi
ve Akşam
Sanat Okulu
Müdür
Yardımcısı
1339 Bahir BİLGİÇ Şırnak Cizre Hamidiye
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
1340 Salih ŞEN Şırnak Cizre Sulak
Ortaokulu Öğretmen
1341 Faruk KAPLAN Şırnak İdil Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
1342 Mehmet Nuri
BUDAK Şırnak İdil
İdil Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Müdür
1343 Mehmet Tahir
KABASAKALLI Şırnak İdil İdil Anadolu
Lisesi Müdür
1344 Ömer NAS Şırnak İdil Mehmet Akif
Ersoy İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
1345 Yunus
BABAYİĞİT Şırnak İdil Halk Eğitim
Merkezi Müdür
1346 Abdulbaki
ATLAN Şırnak İdil Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
1347 Halef BULUT Şırnak İdil Fatih İlkokulu Müdür
1348 Fahrettin AY Şırnak İdil İdil MTAL Müdür
Yardımcısı
1349 Murat FIRAT Şırnak İdil İdil MTAL Öğretmen
1350 Şükrü NAS Şırnak İdil İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü V.H.K.İ
1351 Lale İKE Şırnak İdil Fatih Anaokulu Öğretmen
1352 Abdulmecit
ÖZMEN Şırnak İdil Yeniköy
İlkokulu Müdür
1353 Mehmet Şirin
ARLAN Şırnak İdil İlçe Millî Eğitim
Müdürü
İlçe Millî
Eğitim
Müdürü
1354 Ahmet ALAGÖZ Şırnak Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Millî Eğitim
Müdürü
1355 Mehmet Tahir
BÜDÜN Şırnak Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
İl Mili Eğitim
Müdür
Yardımcısı
1356 Hatice ÇİFTÇİ
DENGİZ Şırnak Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1357 Ramazan
KURKUT Şırnak Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1358 Sümeyra AKGÜL Şırnak Merkez Atatürk İlkokulu Öğretmen
1359 Süleyman
AYDINOĞLU Şırnak Silopi İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 267
1360 Osman BİLEN Şırnak Silopi
Silopi Senan
İdin Anadolu
Lisesi
Müdür
Başyardımcısı
1361 Yakup KILIÇ Şırnak Silopi
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Öğretmen
1362 Mikail
DEMİRTAŞ Şırnak Silopi Silopi Anadolu
Lisesi Öğretmen
1363 Fuat KAYGISIZ Şırnak Silopi Dicle Ortaokulu Öğretmen
1364 Eyüp ÖZTÜRK Tekirdağ Çorlu
Çorlu Anadolu
İmam Hatip
Lisesi
Müdür
1365 Ahmet DEMİRCİ Tokat Artova Artova Anadolu
Lisesi Öğretmen
1366 Mehmet
FEDAKARTÜRK Tokat Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
(Şahsa Bağlı)
1367 Fahri NAYMAN Tokat Merkez Plevne İmam
Hatip Ortaoklu Müdür
1368 İlhan YAYAR Tokat Merkez
Tokat Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Öğretmeni
1369 İsmail KÖSE Tokat Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü Teknisyen
1370 Mehmet ZENGİN Tokat Pazar
Ayşe Ak Seda
Sayan Çok
Programlı
Anadolu Lisesi
Öğretmen
1371 Ergül ÜNAL Tokat Reşadiye Halk Eğitimi
Merkezi
Halk Eğitim
Merkezi
Müdürü
1372 Kazım ELMAS Tokat Reşadiye Reşadiye
Anadolu Lisesi Müdür
1373 Mustafa ELMAS Tokat Reşadiye Reşadiye İmam
Hatip Ortaokulu Müdür
1374 Cafer İLHAN Tokat Reşadiye
Sebahat-İsmet
Erdem Anadolu
Lisesi
Müdür
1375 Derya YILMAZ Tokat Reşadiye Cumhuriyet
MTAL Müdür
1376 Oğuzhan YÜCEL Tokat Reşadiye İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Hizmetli
1377 Selim BOLAT Tokat Reşadiye Mehmet Akif
Ersoy İlkokulu Müdür
1378 Niyazi AKŞAHİN Tokat Turhal Mimar Sinan
Ortaokulu Müdür
1379 Adem USLU Tokat Zile
Dinçerler
Anadolu Lisesi Öğretmen
268 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi Mart 2016-2702
1380 Sami AY Tokat Zile Dinçerler
Anadolu Lisesi Öğretmen
1381 Ruhi ÖZKAYIT Tokat Zile Dinçerler
Anadolu Lisesi Öğretmen
1382 Hasan ÖZDEMİR Tokat Zile Dinçerler
Anadolu Lisesi Öğretmen
1383 Ayşin CENKER Tokat Zile Yunus Emre
Anaokulu Öğretmen
1384 Korkmaz
GÜRSOY Tokat Zile Kervansaray
Ortaokulu Öğretmen
1385 Ali Rıza DOĞAN Tokat Zile
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
1386 Muharrem
GÖKDUMAN Tokat Zile Kervansaray
İlkokulu Öğretmen
1387 Avni BAŞDAĞ Tokat Zile Sakarya
Anadolu Lisesi Müdür
1388 Bülent CANİKLİ Tokat Zile Dinçerler
Anadolu Lisesi Öğretmen
1389 Gülderen
ÖZKORUCU Tokat Zile Sakarya
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
1390 Gökhan
ÖZKORUCU Tokat Zile Zile Halk
Eğitimi Merkezi
Müdür
Yardımcısı
1391 Yunus Emre
ERDOĞAN Tokat Zile Mehmet Akif
İlkokulu
Müdür
Yardımcısı
1392 Ayça DOĞRU Trabzon Akçaabat Uçarsu
Ortaokulu Öğretmen
1393 Hacı Emin
GÜLER Trabzon Akçaabat
Akçaabat Çok
Programlı
Lisesi
Müdür V.
1394 Osman KAMBER Trabzon Akçaabat
Atatürk Mesleki
ve Teknik
Anadolu Lisesi
Müdür
Yardımcısı
1395 Kemalettin
KÖLEMENOĞLU Trabzon Akçaabat İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şef
1396 Mustafa
TÜRKOĞLU Trabzon Akçaabat Halk Eğitim
Merkezi Müdür
1397 Gülizar GÜL Trabzon Akçaabat
Mersin Şehit
Engin Saraç
Ortaokulu
Öğretmen
1398 Fatih GÜNGÖR Trabzon Araklı
Saffet Çebi
Mesleki ve
Teknik Anadolu
Lisesi
Öğretmen
1399 Tuğba IŞILDAK
TEZCAN Trabzon Araklı Halk Eğitim
Merkezi
Müdür
Yardımcısı
1400 Mustafa
BAYRAM Trabzon Araklı Yılmaz Çebi
Ortaokulu Öğretmen
Mart 2016-2702 Millî Eğitim Bakanlığı Tebliğler Dergisi 269
1401 Abdulkadir
KÜÇÜKALİ Trabzon Büyükşehir İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
1402 Süleyman
ADIGÜZEL Trabzon Ortahisar Kutlugün
Ortaokulu Müdür
1403 Hilal KÜÇÜK Trabzon Ortahisar
Halk Eğitim
Merkezi ve
Akşam Sanat
Okulu
Öğretmen
1404 Ziya DURMUŞ Trabzon Tonya İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Müdür
1405 Gönül ERTURAN Trabzon Yomra İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1406 Mehmet Derya
MAZLUM Trabzon Yomra Kömürcü
Ortaokulu
Müdür
Yardımcısı
1407 Abdul Muhip
DEMİR Tunceli Pertek Cumhuriyet
Ortaokulu Öğretmen
1408 Kenan SAĞ Tunceli Pertek
Pertek Yatılı
Bölge
Ortaokulu
Öğretmen
1409 Özcan GEZER Tunceli Pertek
Pertek
Öğretmenevi ve
Akşam Sanat
Okulu
Öğretmen
1410 Serhat ÇİFTÇİ Tunceli Pertek
Mustafa Kemal
Çok Programlı
Lisesi
Öğretmen
1411 Mehmet Sebih
ÖZDEN Uşak Eşme İlçe Millî Eğitim
Müdürlüğü Şube Müdürü
1412 Muhammet
ŞEHİRLİ Uşak Merkez İl Millî Eğitim
Müdürlüğü
Eğitim
Uzmanı
1413 Veli KUŞ Uşak Sivaslı 31 Ağustos
Ortaokulu Öğretmen
1414 Gökhan ÖLÇEK Uşak Ulubey Ulubey Atatürk
MTAL ÖğretmenCumhurbaşkanı Erdoğan, Anayasa Mahkemesi'nin Can Dündar ve Erdem Gül hakkında verdiği gerekçeli karara ilişkin açıklamalarda bulundu.

"HERHALDE İZAHTA ZORLANDILAR"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Değerli arkadaşlar, ben bu gerekçeli kararı okumuş değilim, misafirlerim sebebiyle. Ancak 33 sayfalık bir gerekçeli karar açıklamış olduklarını duydum. Herhalde gerekçeyi izahta zorlandılar. Anayasa’nın 104. Maddesinin bana yüklemiş olduğu zorunluluğu yere getirmekteyim. Anayasayı gözetmek benim de asli görevlerimden bir tanesidir. Bu çerçevede ben görüşlerimi açıkladım. Ama tekrar ediyorum. AYM, yerindelik denetimi yapamaz. AYM bu mahkemede kenidini birincil mahkemenin yerine koymuştur. Yargıtay gibi de bu noktada inceleme yapması doğru değildir." dedi.

HABER10

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.