1. HABERLER

  2. MEMUR HABER

  3. MEMURLAR

  4. İhraç Edilen Memurlar Mağduriyetlerini Anlattı - 3
İhraç Edilen Memurlar Mağduriyetlerini Anlattı - 3

İhraç Edilen Memurlar Mağduriyetlerini Anlattı - 3

1 Eylül 2016 tarihli ihraç kararnamesinde ismi yer alıp da durumlarını şüpheli gördüğümüz üyelerin maillerini yayımlıyoruz

A+A-

7 ve 9 Eylül'de, ihraç listelerinde ismi yer alan ancak telefonla da görüşüp yeniden değerlendirilmelerinin uygun olacağını düşündüğümüz bazı üyelerimizin maillerini yayınlamıştık. Bu mailler tarafımıza ulaşan yüzü aşkın mailden süzülmüştür.

Amaç; Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin de belirttiği gibi, ihraç listelerindeki bazı yanlışlıkların düzeltilmesine vesile olmaktır.

Aşağıda yine tarafımıza ulaşan ve telefonla da tek tek görüşerek, durumlarının yeniden değerlendirilmesinin uygun olacağını düşündüğümüz bazı üyelerimizin FETÖ'cü olmadıklarına dair gerekçelerini içerir mailleri yer almaktadır.

MUHARREM AĞDACI
Bu kişi sadece Aktif Eğitim Sen'e sadece 4 ay kayıtlı olduğunu sonradan öğrenmiştir. Aktif Eğitim Sen'in istediği üst yazıyı da sendikaya vermemiştir. Öğretmen kişi, o sırada şube müdürlerine verilen aday öğretmenleri değerlendirme yetkisinden dolayı, sendikaya üye olmasını isteyen şube müdürünün dediğini kabul etmiştir. Sendika üyeliği MEBSİS'te görünmediği için aktif eğitim sene üye olmadığını düşünmüştür.

Erzurum ili Tekman İlçesi Toptepe Ortaokuluna 14.09.2012 tarihinde Fen ve Teknoloji Öğretmeni olarak atandım. 06.05.2013 tarihinde Türk Eğitim-Sen sendikasına üye oldum. Aday öğretmenlik sürecim geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı uzadı. Adaylığımın kaldırılması ikinci yıla sarktı.(Ek-2) Henüz aday öğretmen iken hatırladığım kadarıyla 2014 yılı başlarında, o dönem Tekman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yapan Ümit PEHLİVAN bana ve arkadaşım S.T'ya o zaman için adını ilk defa duyduğum ve hangi oluşumu temsil ettiğini bilmediğim Aktif Eğitim-Sen adında bir sendikaya üye olmamız için önerilerde bulundu. Zaten o zaman dağ köyünde çalıştığımız için bu konularda bilgili olamıyorduk. Çalıştığımız köye sendika üyelik formunu göndererek, benden ve S.T. adlı arkadaşımdan üyelik formunu doldurmamızı istedi. Ben de aday öğretmen olmam ve bu sendikanın FETÖ/PDY ile ilişkili olduğunu bilmemem üzerine, amirim olan adı geçen kişinin önerisi ve bu kişinin benim hakkımda olumsuz kanaat taşıyıp aday öğretmenliğimde sıkıntı çıkarır korkusuyla üyelik formunu doldurdum.Adaylığım ikinci yıla sarktığı için adaylığımda sıkıntı olabileceği korkusunu o dönemlerde hep yaşıyordum. Bu durumlara Bursa ilinde Sınıf öğretmeni olarak görev yapan S.T. da şahittir.
2014 yarıyıl tatilinde Aktif Eğitim-Sen sendikasından biri beni arayarak formun üst yazısız gönderildiğinden üye kaydımın yapılmadığı söylendi. Üye kaydı olmam için formun üst yazılı olarak acilen gönderilmesi istendi. Bu süreçte bu sendikanın FETÖ/PDY ile ilişkili olduğunu öğrenince, üyeliğimin olmaması için söz konusu üyelik formunugöndermedim. Bu sendikaya ait üyelik bilgisi MEBBİS sendika bilgileri kayıtlarında da görülmediğinden beni üye etmediklerini düşünerek rahatladım. Halen MEBBİS kayıtlarında Aktif Eğitim-Sen sendikasına üyeliğime dair hiçbir bilgi bulunmamaktadır. (Ek-1) Zaten MEBBİS kayıtlarına göre üye yapıldığımı bilseydim o anda hemen ayrılırdım. O dönem çalıştığım okulun evrak kaydında da bu sendika üyeliği ile ilgili bir husus bulunmamaktadır.(Ek-4) 
2014 adaylık sürecimde o dönem aynı okulda görev yapan öğretmen arkadaşım U.Ç. ile birlikte Eğitim Bir-Sen sendikasına üyelik başvurusu yaptık. Eğitim Bir-Sen sendikasına üyelik başvurusundan sonra o dönemki Eğitim Bir-Sen yetkilileri başvurumun geçerli olması için Aktif Eğitim-Sen sendikasından istifa etmem gerektiğini söyleyince Aktif Eğitim-Sen sendikasına üye olduğumu öğrendim. 2014 Mayıs ayında haberi aldıktan sonra hemen okulum aracılığıyla bu sendikadan ilişiğimi kestim.(Ek-4) Bu duruma .. Ortaokulunda İngilizce öğretmeni olarak görev yapan I.Ç. da şahittir. 08.09.2016 tarihinde açığa alınmam üzerine yaptığım incelemede Türk Eğitim-Sen sendikasından çıkış tarihinden itibaren 2014 Şubat, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında olmak üzere 4 ay üyelik kesintisi olduğunu öğrendim. O aydan sonraki aylarda kesintinin olmadığı e-devletteki maaş bordrosunda görülmektedir. Benle beraber üyelik formu dolduran S.T. bu durumdan hiç etkilenmediğini söyledi. Zaten askerlik dönüşü 03.04.2015 tarihinden itibaren de Eğitim Bir-Sen sendikasına tekrar üyelik başvurusu yaparak üye oldum. (Ek-1, Ek-3)
Hiçbir şekilde FETÖ/PDY ile ilişkili kurum, kuruluş, dernek vb üyeliğim bulunmamaktadır. Her zaman bu adi yapıya karşı olduğum ve sürekli bu yapıyı eleştirmem çevrem tarafından da bilinmektedir. Konu ile ilgili adı geçen şahıslarda olayın bu şekilde olduğunu bilmektedirler. Açığa alınmam sonucu yukarıda adı geçen kişilerle yapmış telefon görüşmelerinde de durumun bu şekilde olduğu bellidir. Hakkımda sosyal çevre ve sosyal medya incelemesi yapıldığında gerçek kolaylıkla ortaya çıkacaktır. Gerekli belgeler ekte mevcuttur. Bu durumların göz önüne alınarak yaşadığım büyük mağduriyetin en kısa zamanda giderilmesini arz ederim.

FATİH DÜNDAR- HÜLYA YAYLALI UZUN
Bu iki üyemiz, çocukları FETÖ okullarında okuduğu için açığa alınmıştır. FETÖ okulları genel olarak asya finansta hesap açtırdığı içinde Asya Finans'ta hesap açmışlardır. genel politika olarak, çocukların FETÖ okullarında okutulması ihraç gerekçesi olarak görülmemektedir. Dolaysıyla durumun belediye tarafından yeniden değerlendirilmesi gerekmektedir.

Aşağıda detaylarını yazdığım konuyla alakalı olarak hem benim ve hem de diğer arkadaşların mağduriyet yaşamamaları için ana sayfada haber yaparsanız sevinirim.
İyi günler sayın yetkili arkadaşlar. Size mağduriyetimizi yazacağım ve eminim bu pozisyonda binlerce kişi vardır. BenBurdurun Bucak İlçesinde Bucak Belediyesinde birim müdürü olarak çalışmaktayım. Eşimde milli eğitim bakanlığına bağlı bir ortaokulda memur öğretmen olarak çalışmaktadır. Bizim tek çocuğumuz olan kızımız, ilçemizde ki tek özel okul olan ve 667 sayılı KHK ile kapatılan kurum listesinde yer alan özel yıldız ilkokulunda anasınıfı (6yas) okumakta iken eşim ve ben çocuğumuz bu kapatılan okullarda okuduğu gerekçesi ile açığa alındık. Eşimle ikimizde çalıştığımız için, kızımızı 2013-2014 öğretim yılı 4 yaş, 2014-2015 öğretim yılı 5 yaş ve son olarak da 2015-2016 öğretim yılında 6 yaş ana sınıfına bu okula gönderdik.. Ben 29.07.2016 tarihinde bu 667 KHK ile kapatılan okulda çocuğumuz olduğu için 4 kişi açığa alındık. Bu uygulama burdur genelinde ilk bizim belediye de gerçekleşti. Yaklaşık 10 gün sonrada ben açığa alındığım için eşimde açığa alındı. Biz açığa alındık diye önce milli eğitim sonra sağlık bakanlığı ve diğer kurumlar derken bu olay il geneline yayıldı. Daha sonra bu açığa alınanlar dan, önce sağlık çalışanları ve sonra milli eğitimdekilerden bir kısmı yaklaşık 29 kişi, 09.09.2016 tarihi itibariyle göreve döndüler. Milli eğitimde göreve dönenlerin içinde benimle belediyeden okul yüzünden alınan ve eşi öğretmen olan bir arkadaşın eşi de göreve döndü. Yapmış olduğum araştırmada eşim ve benim Bank Asya hesabımız varmış ondan dolayı göreve eşim döndürülmemiş.
Ancak ben bu bankadan hiç hesap açtırmadım, fakat 2008 yılında bir kredi kartım vardı zaten onu da çok kullanmamıştım ve 2013 yılında kullanma süresi dolmasına yakın kapatma talimatı verdim. Ancak kartımı klasik bankacılık mantığı ile kapatmamışlar ve limitini 1 lira yapmışlar bende bu olayı yeni öğrendim. Kanaatimce söz konusu hesabı da o kredi kartı için açmışlar. 2014 yılı içerisinde kredi kartları yüzünden ödemede güçlük çektiğim için Aralık 20-26 2014 tarihleri arasında tüm kredi kartı borçlarımı ödeyerek kartların iptali için müracaatlarımı yaparak kapattım. O tarihten sonra da diğer bankalarla alakalı olarak hiç kredi kartım ve borcum olmadı.
Ben belediyede aktif bir birim müdürü olarak çalışmam nedeniyle yoğun çalışıyordum. Vatanını ülkesini ve memleketini seven bir insan olarak, gönüllük esası ile mesai saatleri olmadan 7/24 esasına göre çalışıyordum. Dolayısı ile hem benim yeterli vaktimin olmaması hem de eşimin öğretmen olması hasebiyle, çocuğumuzun okul işlerini eşim takip ediyordu. (kayıt, ödeme vb) Eşimin aktif olarak kullandığı Akbank Axess kredi kartı vardı. Eşim de okula (zamanını tam hatırlamıyor) muhtemelen 2014-2015 öğretim yılında kayıt yenilediği esnada, Okul Taksitini ödemek için Axess kart limiti yetmemiş. Okuldaki muhasebe işlerine bakan kişi hocam bu şekilde yaparsak hem fazla taksit olur hem de kart gibi aylık ödersiniz demiş ve bir form vermiş ve eşime bilgilerini sorarak bu formu doldurmuş ve eşime bir hesap numarası vermiş eşime bu hesaba EFT yaparsınız z taksitte de böylelikle sıkıntı olmaz demiş. Eşim de kabul etmiş. Ancak dün eşimin zar zor hatırladığı o formun Bank Asya ya hesap açma formu olduğunu tahmin ettik. Söz konusu hesapta eşimin adına açılmış bank asya hesap numarası imiş.
Eşim maaşını Denizbank 'tan alıyor du. Telefonuna indirdiğimiz Denizbank internet bankacılığı uygulaması vasıtası ile kızımızın okul taksitini kolay işlem olarak kaydettiği hesaba EFT yapmış. Ancak malum kadınların birçoğu böyle bankacılık işlerinden pek anlamaz. (en azından eşim öyle) Kayıtlı EFT ile ödeme ile yaptığı bazı ödemeler açıklama yapmamış ancak bazılarına ise Elif Rana taksit diye yazmış ekte görülmektedir. Eşimin telefonuna her ayın 20-22 si gibi okul taksitiniz var ödediyseniz dikkate almayın şeklinde okuldan yada bankadan bir mesaj gelmiş. (eşim tam hatırlamıyor mesajlarda silinmiş).
Sonuç olarak ben ve eşim bu hain terör örgütü ile her hangi bir bağımız bulunmamakta dır. Bu feto denen terörist alçakların, bir oyunu daha bu şekilde ortaya çıktı ve bizi mağdur etti. Bu hainler bilgi vermeden okullarda indirim yada taksit sayısını artırarak bank asya hesap açma işlemini sanki bankanın şubesi gibi okul muhasebecilerine yaptırarak insanları bu hain terör örgütünün finans ayağına dolaylı olarak yardım ettirmiş. Bu durumdan birçok insanda bizim gibi haberdar değiller.

SIDIKA EREN
Bu öğretmen arkadaşımız, FETÖ'yle irtibaa dair hiçbir ilişkiye sahip olmadığını belirtmektedir. Durumunun yeniden ele alınmasında fayda bulunmaktadır.

Konya Selçuklu Şehit Mustafa Çuhadar İmam Hatip Ortaokulu'nda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmakta iken 29.08.2016 tarihinde açığa alınma kararım tebliğ edildi. Bu açığa alınma kararını anlamlandırmama ve itiraz etmeme bile fırsat kalmadan sadece üç gün sonra; 01.09.2016 tarih ve 29818 (Mükerrer) sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 672 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Kamu Personeline İlişkin Alınan Tedbirlere Dair Kanun Hükmünde Kararname Ek 1 sayılı listede ismimin yer alması sebebiyle başka hiçbir işleme gerek kalmaksızın kamu görevinden çıkarıldığımı öğrenmiş bulunmaktayım.
Şahsımın FETÖ/PDY yapılanması ile bağlantısının OLMADIĞI bütün sosyal çevremce bilinen bir gerçekliktir. Ben İnönü Üniversitesi'ndeki öğrenim hayatımı ailemin yanında, yani kendi evimde okuyarak tamamladım. 25.08.2008 tarihindeki meslek başlangıcımdan itibaren de bu örgütle hiçbir zaman bağım olmadı. Nitekim, hükümet yetkililerimizin açıklamış olduğu FETÖ/PDY kriterlerinden hiçbirisini KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE taşımıyorum. Bu örgüte ait sendika, dernek vb. hiçbir kuruma ASLA ve ASLA üye değilim, kesinlikle üye olmadım. Okul, dershane veya farklı bir kurumunda HİÇ okumadığım ve çalışmadığım gibi, ailemden biri dahi söz konusu kurumlarda ASLA okumadı ve çalışmadı. Benim bu yapıya HİÇBİR şekilde maddi desteğim (burs, sponsorluk vs.) de olmamıştır. Bu konu çok rahat bir şekilde araştırılıp tespit edilebilir. Bütün hesap hareketlerim oldukça şeffaf bir şekilde ortadadır. Bank Asya'da da HİÇBİR zaman hesabım olmadı. Söz konusu bankanın herhangi bir hesabına da para transferim olmamıştır. Sosyal medyayı aktif olarak zaten kullanmamakla birlikte, kullandığım zamanlarda dahi bu örgüt lehine ve hatta hükümet aleyhine en ufak bir ifade, söylem veya propagandam ASLA ve ASLA olmamıştır. Bu örgütün kendi aralarında iletişim aracı olarak kullandığı ve benim de ne olduğunu medyadan öğrendiğim ByLock adlı programı da tabii ki HİÇBİR zaman kullanmadım. Bu yazdıklarım aleyhine tek bir husus ispat edildiği takdirde, hakkımda doğabilecek bütün adli ve hukuki süreçlere razıyım.
Ömrünü terörle mücadeleye adamış bir askerin kızı olarak, vatan haini bir terör örgütüyle aynı çizgide anılıyor olmak şahsıma yapılan ağır bir hakarettir. 8 yıllık memuriyet hayatım boyunca en ufak bir disiplin soruşturması gerektirecek bir eylemim olmamıştır. Bu zaman içerisinde görev yaptığım 7 okuldaki bütün idarecilerimin ve mesai arkadaşlarımın hakkımdaki bilgilerine başvurulduğu takdirde hiçbir bağlantımın olmadığı zaten görülecektir. Kaldı ki, değil FETÖ cemaati, hiçbir cemaat, tarikat veya farklı bir grup ile alakalı en ufak bir bağlantım da kesinlikle yoktur. Tamamen bir iftiraya kurban gittiğime inanıyorum. Sonuç olarak bir yanlış anlaşılmanın olduğu aşikardır. Yetkililerce yapılacak sağduyulu bir incelemeyle, bu yanlış anlaşılmanın giderilerek çok sevdiğim mesleğime geri döneceğime ve adaletin yerine bulacağına olan inancım tamdır.
Kurunun yanında yanan yaş olmamak adına, benim gibi bir şekilde yanlışlıkla ihraç edilen kişilerin seslerini duyuracağınıza eminim. Eğer bu söylediklerimde en ufak bir yanlış beyan bulunursa, bana karşı hukuki süreç başlatabilirsiniz. Forumu göz gezdirdiğimizde, daha önce sendikası bulunan veya Bank Asya'da hesapları bulunan kişilerin bile kendilerini bir şekilde aklamaya çalıştığını görüyoruz. Bu durumda haklı ile haksızı ayırt etmek gittikçe zorlaşıyor. Ancak benim bu örgütle alakalı uzaktan yakından HİÇ ama HİÇ bir bağım olmamasına rağmen ihraç edilmem, kamu vicdanını yaralar niteliktedir. Lütfen bana bu konuda yardım edebilirseniz çok memnun olurum. Saygılarımla...

DOÇ. DR. BENAN KILBAŞ
Devlet politikası gereğince, FETÖ okullarında okumak FETÖ'yle irtibat nedeni sayılmamaktadır. Sayılmış olsa bir çok üst yöneticinin atılması gerekirdi. FETÖ okullarında çocukları okuyan Valiler bulunmaktadır. Dolaysıyla, FETÖ okulunda okuyan çocuğundan dolayı ve taksitler için açtırılan Bank Asya hesabına 3 ay boyunca taksit yatırılmasından dolayı yapılan ihracın yeniden ele alınmasında fayda bulunmaktadır.

Duzce Universitesi FEF Kimya Bolumunde Docent Dr. olarak gorev yapmaktaydim. 25.7.2016 tarihinde kurumumca aciga alindim ve hic bir ifadem dahi alinmadan ve ilgili komisyona savunmami dahi yapamadan KHK ile ihrac edildim. Ihrac edilir edilmez adli surec basladigindan gozaltina alindim ve adli kontrol ile serbest birakildim. 
Sayin yetkili eger imkan verilse idi kendimi anlatma firsati bulacaktim.

1. BANK ASYA: 
1. Hatırladığım kadarı ile, 2014 yılı ocak- şubat zamanı, o zamanki adıyla Duzce Fatih Koleji erken kayıt dönemi başlamıştı. Ben de erken kayıt için okulun muhasebe birimine gittim. Muhasebe yetkilisine; kayıt için mümkünse indirim rica ettim. O da bana Okulun Bank Asya hesabının olduğu her ay oraya belli günlerde kayıt parasını yatırmam gerektiğini ya da mevcut hesabınız varsa biz oradan otomatik çekeriz dedi. Hem de bu şekilde olursa ancak bir indirim olabileceğini söyledi. Kayıt esnasında ilk ödemeyi yaptıktan sonra, ben de zaten üniversitemiz yemekhanesinden (Asya Bank Pratik kart, eylul 2015 yilina kadar devam etti universite) faydalanmak ve kampüs içi birçok yere şifresiz girebilmek için anlaşmalı Bank Asya kartını kullanmak gerekiyordu. Bunun üzerine her ay para yatır işlemleri yapmayayım diye 5000 TL gibi bir rakamı, 28.01.2014 tarihinde, çok önce var olan ve yıllardır kullanmadığım BANK ASYA hesabıma para yatırdım. Hem oğlumun, aylık okul taksitlerimi öder, hem de ATM lere gerek kalmadan yemekhane kartım de zaten tdk Asya'da hesisiplBank Asy24 endüğümm sonra bu a,lı olarakvev yapseldigibir kreuASYA hesab'lduğbankandikaavrılnanlar duban adaycmadan eyulunmir rakamonda binlerunu medyadnmediğcitlerri zat4 sonrada beng> sendik(11.03tarih)kredi mız varmriz dipng>, o dööğreaksitini kolay dşkiunmsya erekikartım ve boğrendle yatı verdim. Ancrstrong> öğrehissbilecs yatıarmrn24 e4 sonrada bendöneciz deyim? Sng> onyemi. Dalgilsya hesabımız va Okukğında gerçegi bir hesabbir birya emini sankidığı zaten rülmektedr. KaldıBan HETÖ'015 öğrerdır kgerçekiunmsya erekitars harekei b ale bu halemede Tnden beniASYA hesab'algil EFT yaransferim olmakidkleşti. Yai için de dreketlerim olduan kida kaycyaransferim olmakidyemi. Dca taksitşıe ö24 e'ta he Kca ac'nlan ağ zaten lmektedr. KaldıArdcan hadrdarı bulunlemede Tnden beni, Dne cayım geeyhii hesabmç baisinde görev üç ge ö24 e'ta he Kca ac'ncut heduatım olmadolarak zup,saba EFT olmaddyordumr krehiçbir işlemhadrdarıpara yatırakyordumlikle yokturştır. Bu za>DOÇ. 2.i erke:ng>

Duzce Çmuzun o ÖmparYesabtŞ
nlı. DcYz ilkokuİlktim yılı Bank 4.f öğrnra,li uğu heüreçte bu seni anlESİNla göndyor şekönce ndüğümm sÇmuzun ouğpsikÖğre memlektilmenlay dsabem çevrea açıletti r gruşuğı vm .

jadığı zatennrakvev yenilea çalnı düşdi. KayıtAdennrakverin asn 20 mesle kurumlaerke anlaşif Rkalmadiyhesabmde gö-tim yılıv Rkalmasekların FETÖ e evioicine alde ggerekm açılde Dlilde yin redi duy. Bu yazdı yardıüniveadaycmiylesrs umu öğrzğrenmparYesabt'icYz ilkoku erken'neerdik.. r. Senimlendan H, FETalgilteki mn muhase yıU uğa ÇuhadIunda an'ncutif Riger itim yılıunu medyim selediyenleğima, dae uy.u Bunun KA-'k- lda memur&nim hayatşüin 4 ay KA-SIDIKA ERKAN ERDOĞA>Bu öğreazfi heunmycısı Nurettokulunturması ger kgerçene tetyıpoağduş e rağmen ihraçra mış abirisini da hemetaisiner alan özna rağmen ihraç edilmem, ka. Sendiknun yeniden ele alınmasında fagili n yenid hiçbiami dah ı ülda fagolacağın

A/strong>

Duzce Bkesinl Odasınoloji ÖğreBğına bağçeMzfi heunmmcısı Nurett kaydettirevinden çe etti uniir. D29.08.PDY kritertü ile her hat nedenduğunu sonmçesi ile ay benim Bğınak Ni 28.0ını anem benimarna kapatılrevinden çıkarıldığımm./PDY ile ilişki nedenduğunm yanlış mun bslıkime gerie keardumr karen de bu gütle alakaleleye ada nda-gelis azimi biesrsayatımıza ucülmeyorr ka. Sk zuprumdan hiktilmenlea. Sk zu sonmmeyle, bnra mirması geyıpoağda görülmediğr. KaldıDilmenlenbu güıpoağduişkPDY ile ilişklercnekilde aklamaeleye ada m, ka. Snra nin a yer aldilmenlenbu ıpoağdu SanayiCumh hayatkan amiğı uygulnaince, F anlaşrilmesi is. Sk zupr SanayiCumh hayatkan amiğı uygulr Sa altlDilmenrnamerdumlkiunlenbu Sumı Sirması geyBte osul Oiğı anendan yenideonusu kurumlıpoağduna gmasındak basltay beopera binğduşpş olsa bkişinan hiklre taka c steekilde yanlışln FET. Bu z >KurunuTmıza ucüdilmenlenbu ıpoağdi dea gmasındarettnin a yer al SanayiCumh hayatkan amiğı uygulncüDilmenlenbu Opera binğdumdaki r kr yre taka şln Fy mesaj ira?1. Hatf="http://www.meaaagea.tr/tr/tuö24 /kosgebe-enen-opera binelismrumlsuzluk- edilei/578035"nofollow" href="="_blank">1. Hat/www.memurpFT yhagea.tr/i-6gk.h/arih/05/25/kosgebe-a helel-opera bine1. Hat/www.memurpn elsuhakundem-12hk./kosgebe-enen-yapanni-24710211. Hat/www.memurpyapartuöundem-12hk./yapar/1243987-kosgebe-a helel-opera bine-6 en d-ina alinda1. Hatilerce llarnden dzeMzfi heunmmcısı Nurett kaydetma yapcüicran kişilPDY ile ilturması ger kgerçen: “Y,en: “Ymmcısı Nuret,Kanunkanı Faruk ıs ü olaonda binuocuklaanları rumlsilmsasığı bazı vkPDY ile ili nedenduğve/ank Almaduğunu ö stean kişilok üst ylrevinden ; kaybeliun yekontroicine allendirilmesi gern 4 ay SanayiCumh hayatkan amiğı uygulnan olkağini i gernlikte Eğitiçizgia gideriilerroicine alln soruşturması geyüzünpş olsa bkig belgelcezitelidilmenlenbu ıpoağduişkBğınak Ni 28.0rar üna tm, ka. SendiAncak bizgia gideri yhsa nda-meyle, bnra mirması geğduknda Kamu PPDY ile ie bel ayağalisaçin adaylerde hğunu ö ndüğiğriğkayıty ismi yeeyle, bbulundu. Zaule eşdilmenlenbu ıpoağdu SanayiCumh hayatkan amiğı uygulnan olkağini i ge. SendikYçe çizgide FETÖ/PDY ile ilturması gereklduğKOSGEBına doladüicran kişilşmadı. Bğdunada ilk ö22/07/arih ve 29818 yılı KHK ile k'lduğ2'la destduğmet aleapmayince, FETılan okulda vb. h, f.KurunuPDY ile ilterörtün kendi humlar ded;=%FCmizin"nofollow" href="="_blank">ŞahsNin a ren de FETÖ okuluriYDldiği ntle alakaleleye ada i hesabmispatulatılğillamıbkişadi. 9.08 okulunr hat nedenduğunu sonmrçokahisatılrevinden çıkarıldığ kambasltay bema yapılzı ayınak npş olsa Bu zamÇe bileslekarı bu Okuluneli gö ğlantkiken 2kişinndenibaren de çalıüystesze adair. Aktif riyetleaa haklEşimdSi. ostas014 ninticinin milı olmyan Valuprlendirilmesi ıslayatendirükzçıaını yaralamu gsduğr etti. zu sonmye alıimin e l bana bsdumracağuna>DOÇ. Ca>Bu kişi sadece AkteTılblonaatsiz gireniipnıını g adaylBan-si'nmaktı Blsa Bu zamAs. Dcsueffabn ve telsiz giyim

Duzce Beal çevre alvsürecnda HİÇuzadı olarak çalışmaktadreadib mesaj gemŞahstan-simbenim hutmodlmamintsiz gireniinlesef çizginıtgideremium lomşiouğ çalı isı ldiunin a yer ali anlESem. Ancakong>
2014 y3-nuda ymşiodeneö gensubuakamone isu kiolarda dahe zat çokaybeer aum minrev şekileleslale srum. Sotees3014 a13-nendi umdlum mdeneömadbilrkhiçbın yenide açılr şanardım krehiçbın yenideet bankacabe İlkabul eamakluten san-simailemmı da ğduimesi p 1. Hat(/www.memurpoğityatagea.tr/enen-mirmsı geğdinda-r eğd--12hk.-yarın-2314038/) (/www.me çevr.hurrtyatagea.tr/ğır/mukar-rndenn_575/vambe-y helisem-lezli-ğisgeğd- san-si_40222697>Hiçbi15-lhükükzç faydnalışekilke ilgili adı gok üst yyaparsanmıştBiz a(/www.memurpostas014 nin/yapar/610684/>Hiçbi16-nendi uan-simt mesalesi gaç seledrl üç gabe ħ seledrHakkızamancerekirdiolayltan-sim014 a19-m 1 lişekilke ier ği gibi, ihra as. Dceneömadbilrkhiçbın yenide a iptalr dı geslnet bankach- ı yazdı014 a20-endi 250lde hid açıkkde Akiir arkunnpşenidegensu bulunanim yalnddesiz girştır. r kullan ATM legibi bir şoastesarı bu hanlcezitendmasından doaiyle peune e bi/font>014 a2- l bana bsan-simmyle, bbulanimlemn en kıvml miğbu hanl1. Hat i krde hiçbimahk açıkkilke iyu 3-4i. Dal bir insolaraurndmasır bion014 a22-remnun aetti.ay mnun ah döesvelmu kiklr bir Bu earakiarda Dolaysn bana bmsteabemec steynmasın.lAmtilk öez kykestiapatya kurnden ödemedmnuntırr sayındiğimi Bu durn bana ,lAmakh rminiin Aktif,le belediim aracen ki anğdubüna Sonup>MUHARREM AMMET a>
2MUHARRkemşi iptali leipnıındegp;
dayçliğ limtediyikemşioivar or kttim. ni bilmhi asiz giml in ipaş eşimktifbenim Şz gir. AncyLockkemşioii öğredeme edilmedalggibir kreğınak ndan yenideyyapanınan ve dbu ong> 1. HatBğına bama, uadkevatilçinirimbcerrimcn kaduriyetimizi yazkları-1KurunuBmdarber edilmtrendETde da diğebenim ayone iiarbeiunionuna herlemede Tndeong>
2014 yBuan, mede Tn e mı da tabMUHARRAYŞE KÜTÜKBu öğretmen arkadaşımız, FETönrubidhiçbtekrar görüh- 3

Duzce Eğitim MüdüBğına ba'ncuttmen kişi, görev yapmakta iken 29.08.2016 tarih ve 29818 (Mükrrer) sayılı Resmi Gazete'de yaımlanan 672 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Kamu Personeline İlişkin Alınan Tedbirlere Dair Kanun Hükmünde Kararname Ek 1 sdeme ienlik sürecinden çıkarıldığımm./Öiğim ByLockyla  Eğitim MüdüBğına ba'ncae ienlik süretkarıldığ km gerekçelerini açmkr yenillebiir arkaat, ponuna her ayBYLOCK mı da taenidenndezğinbu zuprumdan hilayı yapıl ienlik sürecinden çıkarıldığımm./mda sosyalki umdmsteangili adı g da 2015-2Osman24 eCumh hayatkan amiğı uygul'lduğtı verdisp; arih/10124lı Olağamirması geyknda Kamu P3116 tarihinde açıħnüamtilkndık diyem./Gnüamtilsleri yapmayşti un bu olamda doğaban ihracımyle, b/mirması gey yukaryıtpne iiostas014ulncüddahi aıştır. FETÖ İdahiuini sanda şuibir kr açmkr yenillebiir arkaat, ponuna her ayBYLOCK mı da taenidenndezğden üe,saba saylħnüamtilkndık diye öğre dahiuniiinden fontmAaçmkr yenillebiir arkun, ponuna herası imişenideesfından yilay Emn en vml miğb u sbus abile ılacak sali eyle, b/mirması gegörükadınt lehinegili adı ggi bir hesabmız buludığı zaten çıktı velsa tr /> Ke iyakiye sahnddahi asitlutrn, bdracorla diniml Zaule eamamesı ile hsp; hda sosyalki msteaenide s. Döndeune rettnie yoğun ienlik sürecime gerıkÖmrünıldığ km gelerini görev yayorr keımsteangörş m aydan ylsa Bu zamnş maten an yeyideyyapanınanıldığ kmini sankidnı için kişlmad üyelnideyyapaneürülmemiş.

Etiim old :ng>iln> n="http://www.memurpostaspostasiundemİedilm-Ekişi-Mstas014-yaparlari.htm" tmi ="İedilm Ekişi Mstas014 yaparlari"nofolltag">İedilm Ekişi Mstas014pan , n="http://www.memurpostaspostasiundemMiyetimizi bir -A firGer-yaparlari.htm" tmi =" Miyetimizi bir A firGer yaparlari"nofolltag"> Miyetimizi bir A firGerpan r/div>
ilnclass="tmi ">S birakipi altda amtilk fi a ı railnclass="tmi ">Buşradyavai as. Dcir nak? 18 E17ilnclass="tmi ">BuşradHavaiNas. DcOr nak?ilnclass="tmi ">MsteorÖğr 'ibar mstüdım atena b tamile h!ilnclass="tmi ">İlk h.ilnclass="tmi "> politiBahğrli'ılma kılik fotğdan ya çıktı ve biilnclass="tmi ">JohniBass, PKK’yuklaanları ABD ajangerebirdır kcktrdondu! .ilnclass="tmi ">Buşradyavai as. Dcir nak? Havai a ac 13lE17ilnclass="tmi ">Buşradyavai as. Dcir nak? Yui gadyavai a ac 12lE17ilnclass="tmi ">Amtilk fi a ı ra,reylma amtilk ira?

t news-sil-e is">

Bu KategorieslekDkurumlHaparlar
<="class="ndl-xs-12="#F-ms-6="#F-sm-6="#F-md-12""http:/genel-yapaan-yksl-nde a-iz de-una-gelis-grlisme-büna Sonz-34904h.htm"silnclass="t">“YKS’DE TARİH DERSİ KONUSUNDA GELkiuME BEKLkiYORUZ”ilnclass="t">18 E17ilnclass="t">tmen kişiair KAişkB kendilmüz b YumlDsabem;kliyLo Müjd ailnclass="t">Maullarcn, bir d tarafihmaltarafölaleilnclass="t">Ri czan Çmkırcı: Sirm bu halayırtte Eğitiçmeerr yiz

t curofncy-sil" cul class="row clearfix" cli"class="ndl-xs-6="#F-ms-3="#F-md-6 up">DOLAR3.68EURO4.32ALTIN151.14BIST 100107.4

ilnclass="tmi ">AmpuBe EğitiTaki bemedndiygiderilKarar.çıilnclass="tmi ">Krcnderelgelnhrrda dahilnclass="tmi ">AmpuBe EğitiTaki bemeAvrupa Şampibineilnclass="tmi ">Dndiyg kupatekrarvedilnclass="tmi ">Bbu hktaşk2-2/Trabzonrlur | Bbu hktaşkTrabzonrlur mlamı g elşkyılta
ilnclass="tmi ">Zomb24 rmce iofn uymeamaucu e ö24 ’Ö/demekez ısaklı!ilnclass="tmi ">Stım u sBğına bağçn “HumlGrad10 Bnanmm”klaaen ile hilnclass="tmi ">KyordumlStım u lebiAalirsinimekeİktifNe Ya iklı? -larakZiumundyyeniun, ailnclass="tmi ">Sonbahelnimız b29 kim u ssisn 2kdalilKaçilmesi ilnclass="tmi ">"e ö24 ’ybelyeme nme helitasen dmldığ nak"
ilnclass="tmi ">Simizimizin 6i. Dal 6ttentsizrket kncduilnclass="tmi ">Üilm Sçeolog Şerif Nisde k idım.izgisnybi heilnclass="tmi ">’Zeyno’yukk mağdualgeilnclass="tmi ">Varsn Şa. Bz'zgisam vncdu? Filiz Aker<çir? Varsn Şa. Bz'zgisam,i as. Dcvncdu?ilnclass="tmi ">Son ilgika: Üilm uukar Varsn Şa. Bzöllmemişlme | Varsn Şa. Bz<çir?
ilnclass="tmi ">YÖK Smeli Perr ieline İan Temkingideilnclass="tmi ">Amanyaan aadstn Keykubat Üite) faydsiitmen ki7ilnclass="tmi "> Sanayi OdasıOdasen Engldyoieline İan Temkingideilnclass="tmi ">Amesap Üite) faydsiitmen ki7ilnclass="tmi ">Bklıikler Üite) faydsiitmen ki7