1. HABERLER

  2. MEMUR HABER

  3. ADALET PERSONELİ

  4. 1418 hakim ve savcının görev yeri değişti
1418 hakim ve savcının görev yeri değişti

1418 hakim ve savcının görev yeri değişti

1418 hakim ve savcının görev yeri değişti. HAKİMLER VE SAVCILAR YÜKSEK KURULU BİRİNCİ DAİRE BAŞKANLIĞI 2016 YILI EYLÜL AYI ADLİ VE İDARİ YARGI KARARNAMELERİNE İLİŞKİN DUYURU

A+A-

HAKİMLER VE SAVCILAR YÜKSEK KURULU
BİRİNCİ DAİRE BAŞKANLIĞI

2016 YILI EYLÜL AYI ADLİ VE İDARİ YARGI 
KARARNAMELERİNE İLİŞKİN DUYURU

2016 yılı Eylül ayı adli ve idari yargı kararnamelerine ilişkin çalışmalar, 02 Eylül 2016 tarihi itibarıyla sonuçlandırılarak karara bağlanmıştır.
Kararname sonrası adli ve idari yargıda boş kalan kadrolara gerçekleştirilmesi planlanan kur'a kararnameleri ile atamalar yapılacaktır.
Meslektaşlarımızın görev yerlerinden ayrılmalarına ilişkin tebligatlar 05 Eylül 2016 tarihinden itibaren gönderilecektir.
Kararnameye ilişkin yeniden inceleme talebi olanların, durumlarının bir an önce kesinleştirilmesini sağlamak amacıyla, tebligat yapılmasını beklemeksizin taleplerini en geç 06 Eylül 2016 tarihi mesai bitimine kadar UYAP personel ekranından "Atanma Talep Formu" nun açıklama kısmını doldurmak suretiyle yapmaları gerekmektedir. Ayrıca fiziki olarak dilekçe göndermelerine gerek bulunmamaktadır.
Ataması yapılan meslektaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diler, kararnamelerin meslektaşlarımızın ailelerine, yargı teşkilatına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

EK: 1- 2016 Yılı Eylül Ayı Adli Yargı Kararname Listesi
EK: 2- 2016 Yılı Eylül Ayı İdari Yargı Kararname Listesi
EK: 3- Yeniden İnceleme Taleplerinin Gönderilme Yöntemi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.