Davutoğlu: Kumsallar Bizim Devri Bitti

Davutoğlu: Kumsallar Bizim Devri Bitti

Başbakan Davutoğlu Muğla il kongresinde partililere seslendi. CHP'nin paralel yapıyla beraber milli iradeye kastından bahsetti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Muğla il kongresinde paralel yapı ve CHP'nin iş birliği içinde olduğunu söylerken bunun da hesabının sorulacağını söyledi. Davutoğlu "Kıyı şeridim benim. Kumsallar benim devri de bundan sonra bitecek. Tüm kaleleri yıkacağız" dedi.

İşte Başbakan Davutoğlu'nun açıklamaları:
Paralel yapıdan da CHP'den de hesap sorulacak. Kılıçdaroğlu çıksın bunun hesabını versin. Yurt dışında yaşayan biriyle ne pazarlıklar yaptınız? Türkiye üzerinden neler planladınız?

"DÜNYA TÜRKLERİNE KİM SAHİP ÇIKTI?"
Sırf Başbakanımızın Cumhurbaşkanı olmasın diye ellerinden geleni yaptılar? Ama ne oldu? İzzetle, ikballe o koltuğa oturdu. Milliyetçilik Türkiye'nin her yerinde olmak demektir. Orhun Anıtları'nın yolunu kim yaptı? Gagavuz Türkleri'ne kim su getirdi? Evlad-ı Fatihana kim sahip çıktı?

Bu bayramda tüm Türkçe aşıkları buluştu. Sizler de ekranlarınızda gözü yaşlı izlediniz.

Makedonya'da biri çıkıp dedi ki sayın Başbakanım biz binlerce Al Bayrak istiyoruz.

Sayın Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'na diyorum ki, Al bayrağı alıp Somali'ye gitsinler, alsınlar Al Bayrağı Gazze'ye gitsinler oradakilerin hepsi kendi bayrakları gibi sahip çıkmıştır.

"BİZİM FELSEFEMİZ: İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN"
Libya'dan 25 bin vatandaşımızı 10 gün içerisinde çıkartan devlet budur. Bizim devlet felsefimizde Selçuklu'dan Osmanlı'ya Osmanlı'dan Cumnhuriyet'e bizim şirarımız insanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesidir.

"TÜM KALELERİ YIKACAĞIZ"
Bu millete ihanet edenler sadece dinleyecek. Birileri sahiller bize aittir, buralar bizim kalemizdir diyemeyecek. Tüm kaleleri yıkacağız. Sadece milli irade kalesini ayakta tutacağız.
Muğla'ya 88.5 milyon fidan diktik. Biz Muğla'ya ne söz verdşysek yaptık yapamaya da devam edeceğiz. Muğla'yı dünyanın marka şehri yapacağız. Hiçbir engel bizim sizinle omuz omuza olmamızı engelleyemez.

Rabbiyle beraber olanlar hiçbir zaman yalnız değildir. Milletiyle beraber olanlar hiçbir zaman yalnız değildir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.