1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Eğitim-Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurul Delegelerine Duyuru
Eğitim-Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurul Delegelerine Duyuru

Eğitim-Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurul Delegelerine Duyuru

Eğitimciler Birliği Sendikası 5. Olağan Genel Kurul Delegelerine Duyuru

A+A-
  1. Sendikamız 5. Olağan Genel Kurulu çerçevesinde Sendika Tüzüğünün 15’inci maddesinin beşinci fıkrası gereğince, iki genel kurul toplantısı arasındaki döneme ilişkin faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu ve mali bilanço ile gelecek döneme ilişkin bütçe önerisi, şubelere gönderilmiş olup imza karşılığı teslim edilecektir.

 

  1. Yine söz konusu iki genel kurul toplantısı arasındaki döneme ilişkin faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu ve mali bilanço ile gelecek döneme ilişkin bütçe önerisi, Sendikamız web sayfasında yayımlanmıştır.

 

  1. Çankaya 2. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığının 23.01.2015 tarihli ve 140.99-17 sayılı yazısı gereği, Seçim Kurulu Başkanlığınca onaylanmış, delege listesi, 5. olağan genel kurul gündemi ve başkanlık duyurusu 14-15-16 Şubat 2015 Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günlerinde, GMK Bulvarı Ş. Daniş Tunalıgil sok. No.3/13 Maltepe/Ankara adresinde kain Sendikamız genel merkez hizmet binasında askıya çıkartılmak suretiyle ilan edilecektir. Delege listesine itirazı olanların, itirazlarını ilan süresi içinde ve belgeleri ile birlikte doğrudan Çankaya 2. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına yapmaları gerekmektedir.

 

Sendika Tüzüğü ve Çankaya 2. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığının 23.01.2015 tarihli ve 140.99-17 sayılı yazısı gereği ilanen duyurulur.

 

Faaliyet Raporu için tıklayınız

Denetleme kurulu raporu ve mali bilanço ile gelecek döneme ilişkin bütçe önerisi için tıklayınız

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.