1. HABERLER

  2. İLAN

  3. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

T.C. ESKİŞEHİROSMANGAZI ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN İLAN

A+A-

Üniversitemizin aşağıdabelirtilen.birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun 23. ve 25. maddeleri ile Madde23(c) ve25(c)'yedayanılarakhazırianan ve YükseköğretimKurulu Başkanlığınca onaylanan Eskişehir Dsmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Akademik Yükseltilme ve Atanma Başvuru Asgari Şartlanna (Bakınız, www.ogu.edu.tr Duyurular (Bilgi/Belge) sayfasında yayınfanan ESÖGÜ Akademik Yükseltme ve Atama Başvuru Koşullan ve Başvuru Formu) ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun'un 48. maddesi hükümleri uyannca devletnizmetine girmedearanılan şartlara haizöğretimüyeleri (Doçent, Yardımcı Doçent kadrolarına) alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak oluppostaileyapılacak basvurular kabul edllmeyecektlr.

Duyurulur.

Başvuruda İstenen Belgeler

1. Adayın başvurduğu anabilim dalını belirten [telefon numarasını içeren) dilekçe,

2. özgeçmiş

3.2 adetfotoğraf

4. Nufuş.Cüzdan Sureti

5. Doçentlik belgesi (Doçent sayılı Kanun'un 23. maddesinin (b)bendi uyarınca sınava girecekleri yabancı dili başvuru dilekçelerinde belirteceklerdir.

6. Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuran adaylar doktora/uzmanlık belgesi (doktorasını yurtdışından almış olanlar için Üniversitelerarası Kurul Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösteren belaej ve Yabancı Dil yeterlilik belgesi (KPDS.UD'S veya YDS'den en az 60(Altmış) veya uluslararası sınavlardan kabul gören eşdeğeri puan almış olmak). Adaylar2547sayılı Kanun'un 23. maddesinin (D) bendi uyarınca sınava girecekleri yabancı dili başvuru dilekçelerinde belirteceklerdir. 

7. ESOGÜ Akademik Yükseltilme ve Atanma Başvuru . düzenve form atta hazırlanmış vepuanlanmış.yayın listesi (Bütün yayın dosyaları için CD'şeklinde de verilecektir.) ve ekli bilimsel yayınları, yurtiçi ve yurtdışı kongre ve konferans bildirileri,yayın atıflarına ilişkin belgeler, eğitim-öğretim Taaliyetleri, yönettiği doktora ve yükseklisans (bilim uzmanlığı çalışmaları ve dige rbilgileri içeren dosyalar (teslim edilecek dosya adedi, Doçent ve Yardımcı Doçent kadrosuiçin 4adet'tır),

8. Hizmet Belgesi (Halen başka birkamu kurumunda çalışmakta olanlar ile aynlmış olanlardan istenmektedir.)

9. Başvurudilekçesindeadayaaittüm iletişim bilgileri (cep, iş,ev telefonu ve e- mail adresi) belirtilecekdir.

Not: İlgililerin ilanın yayınını müteakip 15(onbeş) gün içinde Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir. İlgili kadroya başvuran adayların başvuruları, ESOGÜ Akademik Yükseltme ve Atama Başvuru Koşulları gereğince Atama ve Son Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenerek yayın dosyaları asgari koşulları karşılamaları halinde kabul edilecektir Doçentler Daimi Statüye atanacaktır. Yardımcı doçentler için yabancı dil sınav tarihi Rektörlükçe daha sonra ilan edilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.