İrfan KAŞIKÇIOĞLU

İrfan KAŞIKÇIOĞLU

FETÖ’nün Devlete Karşı Açıktan Giriştiği İlk Operasyon Neydi?

FETÖ’nün Devlete Karşı Açıktan Giriştiği İlk Operasyon Neydi?

 

Dönemin Başbakanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın hastalığını fırsat bilip tam hastaneye yatacağı güne ve saate denk getirip MİT Başkanı Hakan Fidan’ın 7 Şubat 2012’de ifadeye çağrılması olayının FETÖ’nün hükümete karşı açıktan giriştiği ve neticesinde işler yolunda gitseydi Devleti ele geçirme planı için ilk operasyonu değil miydi?

 

Gezi olaylarının hortlatıldığında mesele gezi parkındaki ağaçlar mıydı?

 

17- 25 Aralık’ta yolsuzluk ve rüşvet var deyip ortalıkta yaygara koparan fetöcüler, Sanki devletin kasasını düşündükleri için mi yaptılar?

 

Hayır, mesele ekonomik olarak devleti çökertip fetönün devleti ele geçirme planıydı!

 

Yıl 15 Temmuz 2016, mesele anlaşıldı ki saat 22.00 civarında Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bir grup Jandarma Genel Komutanlığı mensubu tarafından araç trafiğine kapatılarak eş zamanlı olarak Ankara ve bir kısım illerde Tank, uçak, helikopter ne varsa sokağa çıkarttılar.

 

 Milletin evlatları olan Devletin askerine; FETÖ’CÜ askeriyenin içinde yuvalanmış (imam) ismine kurban olasıcalar hain FETÖ imamları, teröristler tarafından talimatla, masum halkı tarattırdılar. 250 kişiyi Şehit edip 1000’lerce kişiyi yaraladılar.

Ama Devlet millet el ele verdi tüm halkımız sokaklara döküldü. Tanklara, tüfeklere, uçak ve helikopterlere adeta iman gücüyle kafa tutarak kırıntı, döküntü, FETÖ askerlerini halkımız bozguna uğrattı ve başaramadılar!

 

15 Temmuzda FETÖ’cülerin operasyon çektiği gün Türkiye düşmanları sınırlarımızda teyakkuzda leş kargaları gibi beklediler ama rabbim bu alçaklara fırsat vermedi. Rabbim asla hainlere fırsat vermesin.

FETÖ’cülerin asıl amacı diğer kurumlarda olduğu gibi kurum içinde yapılanarak din üzerinden Diyanet İşleri Başkanlığının  önemli kadrolarını ele geçirip Dinler arası diyalog adı altında binlerce yıldır haçlı güruhunun yapamadığını Diyanet üzerinden yapmaktı.

 

 Ama Rabbim de onların hilesini ayaklarına dolandırdı. 

Amerika’nın başındaki şizofren gitti, bidon kafalı, biden geldi! Türkiye’deki uşakları cesaret buldu, iş birlikçileri, hain FETÖ’cüler olmak üzere, topu tüfeği, hepsi toplandı Boğaziçi’ndeki atanan rektör alınsın, naraları atmaya başladılar.

 

Senin haddine mi reķtörü tartışmak! Bunlar için yeniden diriliş gibi gözükse de Devlet iki dakikada o alçakları alır gereğini yapar.

Devlet aklı diyor ki! Az dursunlar millet bunların alçaklıklarını da görsün ki meselenin Boğaziçi olmadığını bilsin!

Asıl olan Milletin birlikteliğidir. Bu necip millet yüreği tek vurdukça hiçbir düşman bu milleti yıldıramayacaktır. Birlikteliğimize zarar vermek için dış mihraklar içerideki piyonlarını her fırsatta kullanmak için fırsat kollamaktadır. Bizlere düşen onlara bu fırsatı vermemektir.

Peki bir soru daha sorayım?

 

Siyasette, ticarette, askeriyede, bürokraside, Devletin %70 ini ele geçirmişken, %30 unu da alıp işi bitirelim devleti tamamen ele geçirelim diyerek yola çıkan, “Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olan” FETÖ’cülerin bir kısmı Pensilvanya’ya gitti diyelim, gerisi nerde?

Uzaya mı gittiler? Öldüler mi? Tevbe mi Ettiler? Yoksa pusuda mı bekliyorlar?

 

Devlet ne kadar güçlü ise düşmanları daha fazla hücum etmektedir. Yukarıdaki soruların cevabı; Görüldüğü gibi FETÖ’cülerin kimileri hala mecliste, askeriyede,emniyette ve devletin diğer kademe ve kurumlarında kripto olarak varlıklarını devam ettirmektedirler.Her gün haberlerde izlerken yeni yeni tutuklamalar ve hatta yeniden yapılanma ve haberleşme ağlarını hayretle izlemekteyiz.konuyla alakalı Devletimiz içindeki pislikleri biran önce temizlemeli,bunları bilen tanıyan vatandaşlarımız daha duyarlı olup Devletimizin bekasına kasteden bu terör devletini açığa çıkartmak hususunda yardımcı olmalıdır.Devlet varsa Millet vardır.Suriye örneğinde olduğu gibi Devlet yoksa Milletin kıymeti yoktur.

 

Not: Tabi ki oyuna gelen; bunların gerçek yüzünü gören; Dini duyguları sömürülen bir kısım insanımız pişman olup Fetönün peşini bıraktılar.

Sonuç olarak bu anlattığım olaylarda millet olarak Devletimizin yanında nasıl adam gibi durduysak bundan sonra da, Millet olarak Sonu ölüm de olsa Adam gibi DEVLETİMİN yanındayız!

Rabbim devletimize ve milletimize zeval vermesin…

 

                                                                                                                                                    

     İRFAN KAŞIKÇIOĞLU

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.