Gündoğdu’dan, Sendikalara Ziyaret

Gündoğdu’dan, Sendikalara Ziyaret

Gündoğdu’dan, Sendikalarımıza Hayırlı Olsun Ziyareti

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Emin Esen ve Ekrem Yavuz, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen yapılan kongreler sonucunda göreve başlayan Memur-Sen’e bağlı sendikalar Büro Memur-Sen, Toç-Bir-Sen, Enerji Bir-Sen ve Bayındır Memur-Sen yönetimlerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.  

 

Gündoğdu ve Memur-Sen Yönetimi ilk olarak, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan ve yönetimi ile bir araya geldi. Burada konuşan Gündoğdu, Memur-Sen’in, insanı esas alan, ırkına, rengine, cinsiyetine bakmadan, insanları yaptıklarıyla değerlendiren anlayışın adı olduğunu dile getirdi.

 

24ocakburo

 

Gündoğdu, daha sonra Memur-Sen Genel Başkanvekili ve Toç-Bir-Sen Genel Başkanı Günay Kaya’yı makamında ziyaret ederek, Memur-Sen bayrağının daha ileriye taşınması için yeni yönetime görevler düştüğünü söyledi. Gündoğdu, Memur-Sen’in dünya mazlumlarına sözcülük yapmayı sürdüreceğini belirtti.


24ocaktoc

 

Gündoğdu, Enerji Bir-Sen Genel Merkezi’ni de ziyaret ederek, Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul’u ve yönetimini tebrik etti, yeni dönemde başarılar diledi. Gündoğdu, Memur-Sen’in erdemli sendikacılık anlayışıyla, kamu görevlilerinin sorunlarının çözümüne paydaş olarak, yeni kazanımlar elde etmeyi sürdüreceğini dile getirdi.

 

24ocakenerji

 

Gündoğdu, son olarak Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu ile sendika genel merkezinde bir araya geldi. Gündoğdu, Yeniden Büyük Türkiye yolculuğu için mücadelenin sürdüğünü vurgulayarak, Memur-Sen ailesinin bu süreçte daha fazla görev üstlenmesi gerektiğini söyledi.

 

24ocakbayindir

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.