HSK, 2023 Hakim ve Savcı adayları kararnamesi yayımlandı

Hakimler ve Savcılar Kurulunca (HSK), 1042 adli yargı hakim ve Cumhuriyet savcısı adayı ile 60 idari yargı hakim adayının atama kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkanlığından:

Adli yargı hakim ve Cumhuriyet savcısı adayları ile idari yargı hakim adaylarının, Hakimler ve Savcılar Kurulunca 25.07. 2023 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanununun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

Karar Tarihi ve Numarası: 19.07.2023 -1578, 25.07.2023 -1613 -1614

Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcısı Adayları

1. derecenin 3. kademesi (1440+4000) göstergesi ile

1. Bingöl C.Savcısı Adayı (267313) Hatip KILINÇ SÜTÇÜLER (İsparta) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

2. derecenin 1. kademesi (1155+3600) göstergesi ile

2. Adana Hakim Adayı (267239) Ökkeş Mert KARABURÇ ADANA HAKİMLİĞİNE,

3. Sivas C.Savcısı Adayı (267564) Melih SAY DEVREKANİ (Kastamonu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

3. derecenin 2. kademesi (1065+3000) göstergesi ile

4. Ankara C.Savcısı Adayı (266824) Süleyman AŞÇI KALE (Denizli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

5. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267631) Asiye Öznur ŞİMŞEK SÖKE HAKİMLİĞİNE,

6. Kocaeli Hakim Adayı (273805) Merve SEZEN ARIDURU ERZURUM HAKİMLİĞİNE,

3. derecenin 1. kademesi (1020+3000) göstergesi ile

7. Ankara Hakim Adayı (266734) Mehmet Akif AKBULUT AFYONKARAHİSAR HAKİMLİĞİNE,

8. Afyonkarahisar C.Savcısı Adayı (266932) Alp Esat CANSEL KAVAK (Samsun) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

9. Kahramanmaraş Hakim Adayı (267396) Aslıhan KUTLUKSAMAN ÖDEMİŞ HAKİMLİĞİNE,

10. Kırıkkale Hakim Adayı (267495) Sinem ÖZDER ÇELİK ANKARA BATI HAKİMLİĞİNE,

11. Karabük C.Savcısı Adayı (273800) Berkant ÖZTÜRK GEREDE (Bolu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

4. derecenin 2. kademesi (950+2300) göstergesi ile

12. Çorum Hakim Adayı (267605) Mustafa ŞAHİN ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

5. derecenin 2. kademesi (865+2200) göstergesi ile

13. Gümüşhane C.Savcısı Adayı (267301) Fatma KEŞLER HANİ (Diyarbakır) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

5. derecenin 1. kademesi (835+2200) göstergesi ile

14. Kırıkkale Hakim Adayı (266966) Süleyman ÇAYKARA KIRIKHAN HAKİMLİĞİNE,

7. derecenin 2. kademesi (720+1500) göstergesi ile

15. Ankara Hakim Adayı (267358) Ahmet Alper KORKUSUZ AYBASTI (Fatsa) HAKİMLİĞİNE,

7. derecenin 1. kademesi (705+1500) göstergesi ile

16. Ankara C.Savcısı Adayı (267244) Furkan KARADAYI ÇİVRİL (Denizli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

17. Ankara Hakim Adayı (267461) Muhammed Alparslan OĞUZ İSTANBUL ANADOLU HAKİMLİĞİNE,

8. derecenin 2. kademesi (675+1300) göstergesi ile

18. Ankara Batı Hakim Adayı (268199) Aykut TAŞ ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

8. derecenin 1. kademesi (660+1300) göstergesi ile

19. Ankara Batı Hakim Adayı (186071) Kerem Alper KAPLAN ERZİN (İskenderun) HAKİMLİĞİNE,

20. Ankara C.Savcısı Adayı (251809) Abdulaziz DOLAP TAVAS (Denizli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

21. Gaziantep Hakim Adayı (251998) Turgut ATEŞ SALİHLİ HAKİMLİĞİNE,

22. Siirt Hakim Adayı (266650) Nagihan BİRİNCİ GÜVEN ARDAHAN HAKİMLİĞİNE,

23. Ankara Hakim Adayı (266677) Kübra KAPLAN URANS ALAŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

24. Gaziantep Hakim Adayı (266704) Serap GÖREN AYVALIK (Burhaniye) HAKİMLİĞİNE,

25. Batman C.Savcısı Adayı (266711) Harun YILMAZ TİREBOLU (Giresun) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

26. Midyat Hakim Adayı (266717) Sevim ACAR KARAKOÇAN (Elazığ) HAKİMLİĞİNE,

27. Sivas Hakim Adayı (266718) Yasin ACET ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

28. Kahramanmaraş Hakim Adayı (266719) Elif Dilem ACİNİK BESNİ (Adıyaman) HAKİMLİĞİNE,

29. Bakırköy Hakim Adayı (266720) Yakup AÇAR FİNİKE (Elmalı) HAKİMLİĞİNE,

30. Nevşehir C.Savcısı Adayı (266721) Haynmnisa ÇAKRAZ İZMİR CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

31. Ankara Hakim Adayı (266722) Kürşat Tank AÇIKGÖZ TAŞKÖPRÜ (Kastamonu) HAKİMLİĞİNE,

32. İstanbul Hakim Adayı (266723) Mine AÇIKGÖZ VAN HAKİMLİĞİNE,

33. Malatya C.Savcısı Adayı (266725) Mehmet Emin ADIYAMAN KOCAALİ (Sakarya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

34. Bakırköy Hakim Adayı (266726) Ömer ADIYEKE HATAY HAKİMLİĞİNE,

35. Aydın Hakim Adayı (266727) İbrahim Tunahan AFŞAR MALATYA HAKİMLİĞİNE,

36. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (266728) Ozan AGAY ÖDEMİŞ CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

37. Ankara Hakim Adayı (266729) Seda Nur TOPAKTAŞ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

38. Eskişehir C.Savcısı Adayı (266730) Fatih AKA LİCE (Diyarbakır) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

39. Ankara Hakim Adayı (266731) Nida Nur AKAGÜNDÜZ ÇELİK BAKIRKÖY HAKİMLİĞİNE,

40. İstanbul Hakim Adayı (266732) Deniz Gizem AKAR HAKKARİ HAKİMLİĞİNE,

41. Erzurum C.Savcısı Adayı (266733) Yusuf AKARSU ALMUS (Tokat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

42. Ankara Hakim Adayı (266735) Naim AKBULUT GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

43. Ceyhan C.Savcısı Adayı (266736) Yasin Mehmet AKBULUT BURSA CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

44. İzmir C.Savcısı Adayı (266737) Fatih AKCURA BESNİ (Adıyaman) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

45. Yozgat Hakim Adayı (266738) Esra AKDAĞ KARAMAN HAKİMLİĞİNE,

46. Gaziantep Hakim Adayı (266739) Harun AKDAĞ TİREBOLU (Giresun) HAKİMLİĞİNE,

47. Kırşehir C.Savcısı Adayı (266740) İbrahim AKDAĞ PÜLÜMÜR (Tunceli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

48. Afyonkarahisar Hakim Adayı (266741) Aysu BAYRAK SOMA HAKİMLİĞİNE,

49. Antalya C.Savcısı Adayı (266742) Şeyma AKDENİZ ŞEBİNKARAHİSAR CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

50. Ordu Hakim Adayı (266743) Berna AKDOĞAN MAZGİRT (Tunceli) HAKİMLİĞİNE,

51. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (266744) Dilek AKDOĞAN BİLECİK HAKİMLİĞİNE,

52. Erzurum C.Savcısı Adayı (266745) Abdullah Mümin AKGÜL GÜRGENTEPE (Ordu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

53. Ankara Hakim Adayı (266746) Cansu AKGÜL TAŞLIÇAY (Ağrı) HAKİMLİĞİNE,

54. Mardin Hakim Adayı (266747) Eda AKGÜL MUNGAN KAYSERİ HAKİMLİĞİNE,

55. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (266748) Meryem Büşra Nur GÖRGÜN MARMARA (Bandırma) HAKİMLİĞİNE,

56. Burhaniye Hakim Adayı (266749) Esra AKIN KAŞİFOĞLU EDİRNE HAKİMLİĞİNE,

57. Tekirdağ Hakim Adayı (266750) Şehnaz AKINCI SİVAS HAKİMLİĞİNE,

58. Ödemiş Hakim Adayı (266751) Turgay AKKAR SAMANDAĞ (Hatay) HAKİMLİĞİNE,

59. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (266752) Bilal Çağrı AKKAYA GÜLNAR (Silifke) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

60. Edime Hakim Adayı (266753) Ece Çağlayan AKKAYA SİVEREK HAKİMLİĞİNE,

61. Akhisar C.Savcısı Adayı (266754) Gülşah AKKAYA TEFENNİ (Burdur) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

62. Ankara Batı Hakim Adayı (266755) Sümeyye AKKAYA DEMİR SİLİFKE HAKİMLİĞİNE,

63. Ankara Hakim Adayı (266756) Yavuz Faruk AKKAYA MUDANYA (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

64. İstanbul Hakim Adayı (266757) İlker AKKOYUN VAN HAKİMLİĞİNE,

65. Erzurum Hakim Adayı (266758) Merve Tuğçe AKSAKALLI TORUL (Gümüşhane) HAKİMLİĞİNE,

66. Konya Hakim Adayı (266759) Muhammed Emre AKSOY BURSA HAKİMLİĞİNE,

67. Antalya Hakim Adayı (266760) Aykut AKSU GÖNEN (Bandırma) HAKİMLİĞİNE,

68. İstanbul Hakim Adayı (266761) Mehmet Zahid AKSU SİLİFKE HAKİMLİĞİNE,

69. İstanbul Hakim Adayı (266762) Songül AKSU ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

70. Kırşehir Hakim Adayı (266763) Furkan AKTAŞ ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

71. Ankara Hakim Adayı (266764) Salih AKTAŞ BOLVADİN HAKİMLİĞİNE,

72. Zonguldak Hakim Adayı (266765) Serdar AKTAŞ ÖDEMİŞ HAKİMLİĞİNE,

73. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (266766) Yasemin AKTAŞ ÇEVİK TOMARZA (Develi) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

74. Akşehir Hakim Adayı (266767) Muhammed Selim AKYURT SİLİFKE HAKİMLİĞİNE,

75. Osmaniye Hakim Adayı (266768) Gizem AKYÜZ ÇERÇİ ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

76. Ankara Hakim Adayı (266769) Muhsin Burak ALACAN PASİNLER (Erzurum) HAKİMLİĞİNE,

77. Ankara Hakim Adayı (266770) Hacer İrem ALAN TERME (Çarşamba) HAKİMLİĞİNE,

78. Ankara Hakim Adayı (266771) Şeyda ALATA BURSA HAKİMLİĞİNE,

79. Ankara C.Savcısı Adayı (266772) Zühal ALBAKIR YAYLADAĞI (Hatay) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

80. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (266773) Fatih ALBAY ULUDERE (Şımak) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

81. Ereğli (Konya) Hakim Adayı (266774) Esra Nur TAVAS GEBZE HAKİMLİĞİNE,

82. Trabzon Hakim Adayı (266775) Ali Ensar ALEMDAR FATSA HAKİMLİĞİNE,

83. Kars Hakim Adayı (266776) Berke Can ALEMDAR DENİZLİ HAKİMLİĞİNE,

84. Ankara C.Savcısı Adayı (266778) Volkan ALKINOĞLU ÇATALCA (Silivri) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

85. Kozan Hakim Adayı (266779) Buğra Berat ALPASLAN TİREBOLU (Giresun) HAKİMLİĞİNE,

86. Ankara Hakim Adayı (266780) İlay Zeynep ALPAY AFŞİN (Elbistan) HAKİMLİĞİNE,

87. Ankara Hakim Adayı (266781) FeyzaNur ALTAN DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

88. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (266782) Muhammed Enes ALTIN BURSA HAKİMLİĞİNE,

89. Malatya Hakim Adayı (266783) Mustafa Emre ALTIN İZMİR HAKİMLİĞİNE,

90. Malatya C.Savcısı Adayı (266784) Nevin KILIÇ AKÇAKOCA (Düzce) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

91. Adana Hakim Adayı (266785) Hazal ALTIPARMAK PAZARCIK (Kahramanmaraş) HAKİMLİĞİNE,

92. Ankara Hakim Adayı (266786) Süleyman ALTIPARMAK PAZARCIK (Kahramanmaraş) HAKİMLİĞİNE,

93. Tarsus Hakim Adayı (266787) Zeynep ALTIPARMAK ARTVİN HAKİMLİĞİNE,

94. Ankara C.Savcısı Adayı (266788) Çağrı ALTON GEMLİK (Bursa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

95. Ankara Hakim Adayı (266789) Halil ALTON ÇALDIRAN (Erciş) HAKİMLİĞİNE,

96. Ankara C.Savcısı Adayı (266790) Nurbanu ALTUNHAN ASLAN BAKIRKÖY CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

97. Samsun Hakim Adayı (266791) Ahmet Tahsin ALTUNIŞIK HAVZA (Vezirköprü) HAKİMLİĞİNE,

98. İstanbul C.Savcısı Adayı (266792) Seda YILDIRIM SUSURLUK (Balıkesir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

99. Ankara Hakim Adayı (266793) Gökçe ANDAÇ ALANYA HAKİMLİĞİNE,

100. Karaman Hakim Adayı (266794) Haşan Mesut APAK KADİRLİ HAKİMLİĞİNE,

101. Ankara Batı Hakim Adayı (266795) Ayça Nisa APAYDIN ZONGULDAK HAKİMLİĞİNE,

102. Konya C.Savcısı Adayı (266796) Mustafa ARABACI ERBAA (Tokat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

103. İstanbul C.Savcısı Adayı (266797) Murat ARAŞ KURTALAN (Siirt) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

104. Zonguldak Hakim Adayı (266798) Burak ARAT ACIPAYAM (Denizli) HAKİMLİĞİNE,

105. Edime Hakim Adayı (266799) Çağla ARDIL KOCAELİ HAKİMLİĞİNE,

106. Ankara Hakim Adayı (266800) Melike ARIK ZARA (Sivas) HAKİMLİĞİNE,

107. Çarşamba Hakim Adayı (266801) Salih ARIKAN MERSİN HAKİMLİĞİNE,

108. Antalya C.Savcısı Adayı (266802) Ayşe ARMAĞAN SAYDAM LÜLEBURGAZ (Kırklareli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

109. Bingöl Hakim Adayı (266803) Emine Eda GÜVENER GÖLCÜK (Kocaeli) HAKİMLİĞİNE,

110. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (266804) Furkan ARSLAN LİCE (Diyarbakır) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

111. Ankara C.Savcısı Adayı (266805) Mehmet ARSLAN GÖYNÜK (Bolu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

112. Ankara Hakim Adayı (266806) Mehmet ARSLAN KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

113. Balıkesir Hakim Adayı (266807) Muhammet Atıf ARSLAN AKÇAABAT (Trabzon) HAKİMLİĞİNE,

114. Niğde C.Savcısı Adayı (266808) Mustafa ARSLAN KORGAN (Fatsa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

115. Ankara Batı Hakim Adayı (266809) Öznur ARSLAN KARABÜK HAKİMLİĞİNE,

116. Seydişehir Hakim Adayı (266810) Rümeysa ARSLAN ŞİRAN (Gümüşhane) HAKİMLİĞİNE,

117. Giresun Hakim Adayı (266811) Sümeyye Sena YAKARER HATAY HAKİMLİĞİNE,

118. Elazığ C.Savcısı Adayı (266812) Nurullah ASAN HAKKARİ CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

119. Bursa Hakim Adayı (266813) Fatih ASAR İZMİR HAKİMLİĞİNE,

120. Ankara Batı Hakim Adayı (266814) Nurcan Selin ASİL ALAŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

121. Ankara Hakim Adayı (266815) Erkan ASİLTÜRK GEREDE (Bolu) HAKİMLİĞİNE,

122. Bakırköy Hakim Adayı (266816) Beyza KAPLAN ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

123. Ankara C.Savcısı Adayı (266817) Mehmet ASLAN GÖKSÜN (Elbistan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

124. Ankara Batı Hakim Adayı (266818) Müberra GEDİK ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

125. Kayseri Hakim Adayı (266819) Ömer ASLAN ÇORUM HAKİMLİĞİNE,

126. Ankara Batı Hakim Adayı (266820) Şamil ASLAN BURSA HAKİMLİĞİNE,

127. Siverek Hakim Adayı (266821) Tuba ASLAN İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

128. Yozgat Hakim Adayı (266822) Merve ASLAN İMAT TARSUS HAKİMLİĞİNE,

129. Ankara Hakim Adayı (266823) Meryem ASLANER SİLİVRİ HAKİMLİĞİNE,

130. Ankara Hakim Adayı (266825) Gülşah AŞIK KEMALİYE (Erzincan) HAKİMLİĞİNE,

131. Kırşehir C.Savcısı Adayı (266826) Gülay ATASOY KOZAKLI (Nevşehir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

132. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (266828) Ömer Can ATASOY BAHÇESARAY (Van) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

133. Adana Hakim Adayı (266829) Efe ATAŞ HATAY HAKİMLİĞİNE,

134. Bursa Hakim Adayı (266830) Ömer Faruk ATATANIR ÇATAK (Van) HAKİMLİĞİNE,

135. Kayseri Hakim Adayı (266831) Fatma Gülnihal ATMACA CİHANBEYLİ (Konya) HAKİMLİĞİNE,

136. Adana C.Savcısı Adayı (266832) Ali Faruk AVCI TOSYA (Kastamonu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

137. Ankara C.Savcısı Adayı (266833) Elif Sümeyye AVCI KARGI (Çorum) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

138. Konya Hakim Adayı (266834) Muhammed Ali AVCI KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

139. Bursa Hakim Adayı (266836) Zehra AVŞAR MALATYA HAKİMLİĞİNE,

140. Adana Hakim Adayı (266837) Batuhan AY SASON (Batman) HAKİMLİĞİNE,

141. Antalya C.Savcısı Adayı (266838) Fatih AY MANYAS (Bandırma) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

142. Ankara Batı Hakim Adayı (266839) Nurettin Ahmet AY SÖKE HAKİMLİĞİNE,

143. Malatya Hakim Adayı (266840) Yunus AY KİRAZ (Ödemiş) HAKİMLİĞİNE,

144. Mersin Hakim Adayı (266841) İlyas Cantürk AYAŞ KIRIKHAN HAKİMLİĞİNE,

145. Malatya Hakim Adayı (266842) TuğbaNur AYAZ BURSA HAKİMLİĞİNE,

146. Erzurum Hakim Adayı (266843) Zeynep AYÇELİK DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

147. Elazığ C.Savcısı Adayı (266844) Mücahit AYDEMİR AFŞİN (Elbistan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

148. Elazığ Hakim Adayı (266845) Nemin AYDEMİR DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

149. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (266846) Sümeyye FİDAN İZMİR HAKİMLİĞİNE,

150. Ankara Hakim Adayı (266847) Mehmet Can AYDENİZ İSTANBUL ANADOLU HAKİMLİĞİNE,

151. Balıkesir C.Savcısı Adayı (266848) Burak AYDIN TUTAK (Patnos) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

152. Gaziantep Hakim Adayı (266849) Ebru AYDIN ÇİÇEKLİ KARŞIYAKA HAKİMLİĞİNE,

153. Ankara C.Savcısı Adayı (266850) Rukiye AYDIN DEMİRKÖY (Kırklareli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

154. Karaman Hakim Adayı (266851) Saliha AYDIN İZMİR HAKİMLİĞİNE,

155. İstanbul C.Savcısı Adayı (266852) Taha AYDIN PERVARİ (Siirt) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

156. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (266853) Zeynep Büşra AYDIN YERKÖY (Yozgat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

157. Bursa Hakim Adayı (266854) Fatih Sami AYDOĞAN ŞEBİNKARAHİSAR HAKİMLİĞİNE,

158. Bakırköy Hakim Adayı (266855) Mehmet AYDOĞDU HENDEK (Sakarya) HAKİMLİĞİNE,

159. Ankara C.Savcısı Adayı (266856) Sefa Can AYGAR BOZOVA (Şanlıurfa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

160. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (266857) Haşan AYGÖREN KELEŞ (Bursa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

161. İstanbul Hakim Adayı (266858) Berke AYHAN HATAY HAKİMLİĞİNE,

162. Ankara Hakim Adayı (266859) Melike AYKUL ŞARKIŞLA (Sivas) HAKİMLİĞİNE,

163. Akşehir C.Savcısı Adayı (266860) Emre AYTAÇ DEMİRCİ (Salihli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

164. Trabzon Hakim Adayı (266861) Meryem AYVAZ ABANOZ DİNAR HAKİMLİĞİNE,

165. Antalya Hakim Adayı (266862) Süeda Ekin AYYILDIZ ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

166. Yozgat Hakim Adayı (266863) Yusuf Burak BAKIR HATAY HAKİMLİĞİNE,

167. Ankara C.Savcısı Adayı (266864) Seda BAKIRTAŞ ILGIN (Akşehir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

168. Gümüşhane Hakim Adayı (266865) Ebru BAL SURUÇ (Şanlıurfa) HAKİMLİĞİNE,

169. Ankara Hakim Adayı (266866) Enes Emre BAL BAKIRKÖY HAKİMLİĞİNE,

170. Bolu Hakim Adayı (266867) Sümeyye BAL BANDIRMA HAKİMLİĞİNE,

171. Aksaray Hakim Adayı (266868) Esra BALCAN DİNÇ BAYBURT HAKİMLİĞİNE,

172. Ankara Hakim Adayı (266869) Aslı BALCI ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

173. İstanbul Hakim Adayı (266870) Gülay BALIKÇI İNEBOLU HAKİMLİĞİNE,

174. Kütahya Hakim Adayı (266871) Emine BALİ OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

175. Malatya C.Savcısı Adayı (266872) Yasemin BARUTÇU BOLVADİN CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

176. Mersin Hakim Adayı (266873) Mehmet Akın BAŞAK ŞİLE (İstanbul Anadolu) HAKİMLİĞİNE,

177. Midyat Hakim Adayı (266874) Betül BAŞDAŞ TERME (Çarşamba) HAKİMLİĞİNE,

178. Malatya Hakim Adayı (266875) Mahigül BAŞPINAR ELEŞKİRT (Ağn) HAKİMLİĞİNE,

179. İskenderun C.Savcısı Adayı (266876) Büşra BAYAR HINIS CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

180. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (266877) Zeynel Abidin BAYAR GÜNDOĞMUŞ (Manavgat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

181. Trabzon Hakim Adayı (266878) Tunahan BAYÇELEBİ ADANA HAKİMLİĞİNE,

182. Akşehir Hakim Adayı (266879) Onur BAYGIN YUMURTALIK (Ceyhan) HAKİMLİĞİNE,

183. Van C.Savcısı Adayı (266880) Enes BAYHAN YENİŞEHİR (İnegöl) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

184. Şımak C.Savcısı Adayı (266881) Sertan BAYIN BÜYÜKÇEKMECE (Bakırköy) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

185. Ankara Hakim Adayı (266882) Betül Nimet BAYINDIR SİLİFKE HAKİMLİĞİNE,

186. İstanbul Hakim Adayı (266883) Bedirhan BAYIROĞLU GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

187. Ankara C.Savcısı Adayı (266884) Ceylan SİVRİKAYA MUSTAFAKEMALPAŞA (Bursa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

188. İzmir Hakim Adayı (266885) Mahmut BAYKAN AKSEKİ (Manavgat) HAKİMLİĞİNE,

189. Bayburt C.Savcısı Adayı (266886) Harun BAYRAK PINARBAŞI (Kayseri) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

190. Ankara Hakim Adayı (266887) Muhammed Yusuf BAYRAK GÖLBAŞI (Ankara) HAKİMLİĞİNE,

191. Afyonkarahisar C.Savcısı Adayı (266888) Vehbi BAYRAK SOMA CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

192. Trabzon Hakim Adayı (266890) Muhammet Ali BAYZAN BAHÇE (Osmaniye) HAKİMLİĞİNE,

193. Ankara Hakim Adayı (266891) Ebnmur BEKTAŞ KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

194. Bartın C.Savcısı Adayı (266892) Burak BENLİ DURAĞAN (Boyabat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

195. Ankara C.Savcısı Adayı (266893) Enes Erkam BEŞE ÇUMRA (Konya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

196. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (266894) Muhammed Haşan BEŞİKÇİ HOPA (Artvin) HAKİMLİĞİNE,

197. Kayseri Hakim Adayı (266895) Sacid BEŞPARMAK BAYBURT HAKİMLİĞİNE,

198. Kahramanmaraş Hakim Adayı (266896) Murat BEYAZ İLGAZ (Çankırı) HAKİMLİĞİNE,

199. Erzurum Hakim Adayı (266897) Ahmet Furkan BEYAZLI ORTACA (Fethiye) HAKİMLİĞİNE,

200. Rize C.Savcısı Adayı (266898) Esma BIYIK ÖZYURT DERİNKUYU (Nevşehir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

201. Ankara Hakim Adayı (266899) Nuray BIYIK KIRIKKALE HAKİMLİĞİNE,

202. Trabzon Hakim Adayı (266900) Büşra BİÇER ŞENTEPELİ BAFRA HAKİMLİĞİNE,

203. Elazığ Hakim Adayı (266901) Ahmet BİÇKİ ÇAMELİ (Denizli) HAKİMLİĞİNE,

204. Ankara Hakim Adayı (266902) Sümeyra BİLGİN BURSA HAKİMLİĞİNE,

205. Ankara Hakim Adayı (266903) Namık Erhan BİLİR ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

206. Ankara C.Savcısı Adayı (266904) Ensar Talha BİNBİR ESKİPAZAR (Karabük) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

207. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (266905) Şekvan BİNZET DEVREKANİ (Kastamonu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

208. Trabzon C.Savcısı Adayı (266906) Sefa BİRŞEN KONYA CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

209. Ankara Hakim Adayı (266907) Selçuk Fatih BİTMİŞOĞLU TORUL (Gümüşhane) HAKİMLİĞİNE,

210. Kahramanmaraş C.Savcısı Adayı (266908) Sena Sultan BOLAT ÇİFTELER (Eskişehir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

211. Ankara Hakim Adayı (266909) Umut BOLATTEKİN DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

212. Kocaeli Hakim Adayı (266910) Beyzanur BOSTAN DÜZCE HAKİMLİĞİNE,

213. Gaziantep Hakim Adayı (266912) Ayşe Tuğçe BOZ ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

214. Kırşehir Hakim Adayı (266913) Nur BOZDEMİR GÖNEN (Bandırma) HAKİMLİĞİNE,

215. Ankara Hakim Adayı (266914) Şeyma GÜNDOĞDU ESKİL (Aksaray) HAKİMLİĞİNE,

216. İstanbul Hakim Adayı (266915) Enes BUDAK BATMAN HAKİMLİĞİNE,

217. Çorum Hakim Adayı (266916) Nimet Başak BUĞDAY VAN HAKİMLİĞİNE,

218. Ankara C.Savcısı Adayı (266917) Ömer BUĞRA LADİK (Vezirköprü) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

219. Bingöl Hakim Adayı (266918) Muhammed Şenol BULAK HADİM (Konya) HAKİMLİĞİNE,

220. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (266919) Eda BULUT ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

221. Silifke Hakim Adayı (266920) Hazal BULUT YEDİDAĞ MARMARİS (Muğla) HAKİMLİĞİNE,

222. Aydın Hakim Adayı (266921) Serap BULUT KURŞUNLU (Çankırı) HAKİMLİĞİNE,

223. Ankara C.Savcısı Adayı (266922) Hüseyin Ali BURSALI OVACIK (Tunceli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

224. Antalya Hakim Adayı (266923) Hatice BÜYÜKKURT KUMRU (Fatsa) HAKİMLİĞİNE,

225. Osmaniye C.Savcısı Adayı (266924) Ahmet Metehan BÜYÜKMERT ÇAY (Bolvadin) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

226. Ankara Hakim Adayı (266925) Ayşe Nurbanu CAMUŞCU SİNOP HAKİMLİĞİNE,

227. Ankara Batı Hakim Adayı (266926) Abdulhalim Zahid CAN ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

228. Kars Hakim Adayı (266927) Ahmet CAN ADANA HAKİMLİĞİNE,

229. Ankara Hakim Adayı (266928) Mahmut CAN KARATAŞ (Adana) HAKİMLİĞİNE,

230. Malatya Hakim Adayı (266929) Büşra Nur CANKURT BOZDOĞAN (Nazilli) HAKİMLİĞİNE,

231. Kahramanmaraş Hakim Adayı (266930) Yasemin CANLI HOPA (Artvin) HAKİMLİĞİNE,

232. Elazığ Hakim Adayı (266931) Elif CANPOLAT DEVREKANİ (Kastamonu) HAKİMLİĞİNE,

233. Ankara Hakim Adayı (266933) Zeliha CANTİMUR GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

234. Bafra Hakim Adayı (266934) Fatma CENGİZ NALLIHAN (Ankara Batı) HAKİMLİĞİNE,

235. Ankara Hakim Adayı (266936) Haknur CENGİZ AKŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

236. İstanbul C.Savcısı Adayı (266937) İsmail Furkan CENGİZ GÖLKÖY (Ordu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

237. Ankara Hakim Adayı (266938) Mustafa CERAN ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

238. Malatya Hakim Adayı (266939) Osman CETİZ İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

239. Ankara Hakim Adayı (266940) Bahar CIBIR İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

240. Ankara Hakim Adayı (266941) Busenur COŞGUN VARGÜN DİDİM (Söke) HAKİMLİĞİNE,

241. Adana Hakim Adayı (266942) Mahmut Can COŞKUN BEYPAZARI (Ankara Batı) HAKİMLİĞİNE,

242. Ankara Batı Hakim Adayı (266943) Mustafa COŞKUN MARDİN HAKİMLİĞİNE,

243. Elbistan Hakim Adayı (266944) Efdal KURUM CEYHAN HAKİMLİĞİNE,

244. Bakırköy Hakim Adayı (266945) İsmail ÇAĞLAR PAZARCIK (Kahramanmaraş) HAKİMLİĞİNE,

245. Ankara Hakim Adayı (266946) Alperen ÇAĞLIYAN ALACA (Sungurlu) HAKİMLİĞİNE,

246. Bursa Hakim Adayı (266947) Sibel ÇAKAL DÜZCE HAKİMLİĞİNE,

247. Adıyaman C.Savcısı Adayı (266948) Mesut ÇAKALLI KAŞ (Elmalı) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

248. Ankara Hakim Adayı (266949) Nurseda ÇAKIR İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

249. Trabzon Hakim Adayı (266950) Songül ÇAKIR BARTIN HAKİMLİĞİNE,

250. Ankara Batı Hakim Adayı (266951) Gamze ÇAKIROĞLU TRABZON HAKİMLİĞİNE,

251. Ankara C.Savcısı Adayı (266953) Hümeyra ÇALI MİHALIÇÇIK (Eskişehir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

252. Kayseri Hakim Adayı (266954) Merve ÇALIM ÖZTÜRK KÖRFEZ (Kocaeli) HAKİMLİĞİNE,

253. Ankara Batı Hakim Adayı (266955) Mustafa Emre ÇALIŞKAN KOCAELİ HAKİMLİĞİNE,

254. Afyonkarahisar C.Savcısı Adayı (266956) Mehmet ÇALKI KEMALİYE (Erzincan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

255. Ankara Hakim Adayı (266957) Ahmet Onur ÇAMİÇİ SAFRANBOLU (Karabük) HAKİMLİĞİNE,

256. Amasya Hakim Adayı (266958) Hatice Kübra ÇAMLI ÇORLU HAKİMLİĞİNE,

257. Malatya Hakim Adayı (266959) Muhammed ÇANCIDEVREKANİ (Kastamonu) HAKİMLİĞİNE,

258. Gaziantep Hakim Adayı (266960) Sumeyra KAYA İZMİR HAKİMLİĞİNE,

259. Bolu Hakim Adayı (266961) Ayşe ÇAPAN KAPICI İSTANBUL ANADOLU HAKİMLİĞİNE,

260. Kahramanmaraş Hakim Adayı (266962) Huzeyfe ÇAVDAR MALATYA HAKİMLİĞİNE,

261. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (266963) Büşra Gülnihal ÇAVUŞ ŞAHİN BABAESKİ (Kırklareli) HAKİMLİĞİNE,

262. Ankara C.Savcısı Adayı (266964) Tuğçe ÇAVUŞOĞLU KULP (Diyarbakır) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

263. Ankara C.Savcısı Adayı (266965) Merve KARAGÖZ EDREMİT (Burhaniye) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

264. Bursa Hakim Adayı (266967) Günsev Betül SAKA İSTANBUL ANADOLU HAKİMLİĞİNE,

265. Ankara Hakim Adayı (266969) Abdullah ÇELEBİ KEŞAN HAKİMLİĞİNE,

266. Adana Hakim Adayı (266970) Fethican ÇELEBİ DOĞANŞEHİR (Malatya) HAKİMLİĞİNE,

267. Konya Hakim Adayı (266971) Hasibe ÇELEBİ ÖZKOLLARGİL AZDAVAY (Kastamonu) HAKİMLİĞİNE,

268. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (266972) Ayşegül ÇELİK YUSUFELİ (Artvin) HAKİMLİĞİNE,

269. Ankara Batı Hakim Adayı (266973) Ayşegül Şeyda YELEĞEN BAKIRKÖY HAKİMLİĞİNE,

270. Adana Hakim Adayı (266974) Bekir Gökfe ÇELİK ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

271. Rize Hakim Adayı (266975) Betül KAZDAL İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

272. Ankara Batı Hakim Adayı (266976) Betül ÇELİK ANAMUR (Silifke) HAKİMLİĞİNE,

273. Eskişehir C.Savcısı Adayı (266977) Büşra ÇELİK MURADİYE (Erciş) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

274. Ankara Hakim Adayı (266978) Haşan Hüseyin ÇELİK BAKIRKÖY HAKİMLİĞİNE,

275. İstanbul Hakim Adayı (266979) Hülya ÇELİK MAZGİRT (Tunceli) HAKİMLİĞİNE,

276. Ankara Hakim Adayı (266980) İzel ÇELİK AMASYA HAKİMLİĞİNE,

277. Sakarya Hakim Adayı (266981) Mehmet Talip ÇELİK MALATYA HAKİMLİĞİNE,

278. Konya Hakim Adayı (266982) Hüma ÇELİK KARA BODRUM HAKİMLİĞİNE,

279. Niğde Hakim Adayı (266983) Müberra ÇELİK GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

280. Bakırköy Hakim Adayı (266984) Oktay ÇELİK KAYSERİ HAKİMLİĞİNE,

281. Ankara C.Savcısı Adayı (266985) Onurhan ÇELİK ŞİRVAN (Siirt) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

282. Osmaniye Hakim Adayı (266986) Sami ÇELİK ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

283. Diyarbakır Hakim Adayı (266987) Süleyman ÇELİK İSLAHİYE HAKİMLİĞİNE,

284. Ankara Hakim Adayı (266988) Zülal Nur ÇELİK KİLİS HAKİMLİĞİNE,

285. Tarsus Hakim Adayı (266989) Rahmi ÇERDİK BARTIN HAKİMLİĞİNE,

286. Balıkesir Hakim Adayı (266990) Şerife ARMUTÇU ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

287. Antalya Hakim Adayı (266991) Havva Gül ERSOY SARAY (Çorlu) HAKİMLİĞİNE,

288. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (266992) İlayda ÇETİN MALATYA HAKİMLİĞİNE,

289. Dinar Hakim Adayı (266993) Kübra Sümeyra ÇETİN BOBUŞ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

290. Ermenek C.Savcısı Adayı (266994) Tuğba ÇETİN ÖZTÜRK TAŞKÖPRÜ (Kastamonu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

291. Ankara Hakim Adayı (266995) Murat ÇETİNKAYA BURSA HAKİMLİĞİNE,

292. Kocaeli Hakim Adayı (266996) Hilal ÇEVİK UZUN İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

293. Kırşehir Hakim Adayı (266997) İbrahim ÇEVİK BURSA HAKİMLİĞİNE,

294. Elbistan Hakim Adayı (266998) Usame ÇEVİK KORGAN (Fatsa) HAKİMLİĞİNE,

295. Gaziantep Hakim Adayı (266999) Mehmet Hakan ÇINAR HATAY HAKİMLİĞİNE,

296. Ankara Hakim Adayı (267000) Samed ÇINAR AYBASTI (Fatsa) HAKİMLİĞİNE,

297. Konya C.Savcısı Adayı (267001) Rukiye ÇINARKA DARENDE (Malatya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

298. Ankara Hakim Adayı (267002) Arzum Gamze ÇITAK KIRIKHAN HAKİMLİĞİNE,

299. Ankara Batı Hakim Adayı (267003) Özay Metehan ÇIVAK HATAY HAKİMLİĞİNE,

300. Şanlıurfa C.Savcısı Adayı (267004) Vildan ÇİÇEK KARLIOVA (Bingöl) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

301. Trabzon Hakim Adayı (267005) FeyzaNur ÇİFCİ OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

302. Uşak C.Savcısı Adayı (267006) Mahmut Hamza ÇİFTÇİ SINDIRGI (Balıkesir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

303. Karaman Hakim Adayı (267007) Mehmet Zübeyir ÇİFTÇİOĞLU ÇAY (Bolvadin) HAKİMLİĞİNE,

304. Erzurum C.Savcısı Adayı (267008) Poyraz ÇOBANOĞLU SOLHAN (Bingöl) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

305. İğdır Hakim Adayı (267009) Edanur ÇOBAS MENEMEN (Karşıyaka) HAKİMLİĞİNE,

306. Ankara Batı Hakim Adayı (267010) Asena Elif ÇOLAK YÜKSEL BALIKESİR HAKİMLİĞİNE,

307. Trabzon Hakim Adayı (267011) Emrullah ÇOLAK MUĞLA HAKİMLİĞİNE,

308. Düzce Hakim Adayı (267012) Livanur ÇOLAK ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

309. Ankara C.Savcısı Adayı (267013) Abdurrahman ÇOMAK SUŞEHRİ (Şebinkarahisar) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

310. Kırıkkale Hakim Adayı (267015) Tank ÇORAK MANİSA HAKİMLİĞİNE,

311. Bakırköy C.Savcısı Adayı (267016) Seyfullah ÇUHA YÜKSEKOVA CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

312. Ankara Batı Hakim Adayı (267017) Fatma ADANALI TİRE (Ödemiş) HAKİMLİĞİNE,

313. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267018) Fatih Muhammed DAĞ ÇAN (Çanakkale) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

314. Adana Hakim Adayı (267019) Ayşe Gönül DAĞDEVİREN MERSİN HAKİMLİĞİNE,

315. Malatya Hakim Adayı (267020) Osman DAĞDEVRAN KELEŞ (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

316. Antalya C.Savcısı Adayı (267021) Deniz DAĞLI MUT (Silifke) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

317. Kayseri Hakim Adayı (267022) Serkan DAL HARRAN (Şanlıurfa) HAKİMLİĞİNE,

318. Ankara Batı Hakim Adayı (267023) Neslihan DALGALI AGAY ÖDEMİŞ HAKİMLİĞİNE,

319. Ankara Hakim Adayı (267024) Melike DAMAR DİYADİN (Doğubayazıt) HAKİMLİĞİNE,

320. İnebolu Hakim Adayı (267025) Ferda Selika DAMLA AYDIN GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

321. Ankara Hakim Adayı (267026) Makbule DANIŞAN OF (Trabzon) HAKİMLİĞİNE,

322. İstanbul Hakim Adayı (267027) Furkan DARENDELİ KARACASU (Nazilli) HAKİMLİĞİNE,

323. Adana C.Savcısı Adayı (267028) Adil Talha DAŞBAŞ ARAPGİR (Malatya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

324. Bakırköy Hakim Adayı (267029) Tunahan DAŞBAŞ MANİSA HAKİMLİĞİNE,

325. Konya C.Savcısı Adayı (267030) Tuba BAYSAL KARABÜK CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

326. Ankara Hakim Adayı (267031) Beyza Nur DELER HASSA (Kırıkhan) HAKİMLİĞİNE,

327. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267032) Zeynep ÖZDEMİR ANAMUR (Silifke) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

328. Ankara Hakim Adayı (267033) Buğra Han DEMİR BULANIK (Patnos) HAKİMLİĞİNE,

329. Kütahya Hakim Adayı (267034) Enes DEMİR İNEGÖL HAKİMLİĞİNE,

330. Ankara Hakim Adayı (267035) Esra DEMİR BULANCAK (Giresun) HAKİMLİĞİNE,

331. Konya Hakim Adayı (267036) Ezgi Yağmur DEMİR MALATYA HAKİMLİĞİNE,

332. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267037) Fatih DEMİR SİLİFKE CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

333. İstanbul Hakim Adayı (267038) Furkan DEMİR ÇERMİK (Diyarbakır) HAKİMLİĞİNE,

334. Kocaeli Hakim Adayı (267039) Mehmet Enes DEMİR ŞEMDİNLİ (Yüksekova) HAKİMLİĞİNE,

335. Trabzon Hakim Adayı (267040) Samet DEMİR TEFENNİ (Burdur) HAKİMLİĞİNE,

336. Uşak Hakim Adayı (267041) Nagihan DEMİRBOĞA DEMİRCİ (Salihli) HAKİMLİĞİNE,

337. Fethiye C.Savcısı Adayı (267042) Alper Kağan DEMİRCİ MARMARA (Bandırma) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

338. Manavgat Hakim Adayı (267043) Ezgi DEMİRCİ BURSA HAKİMLİĞİNE,

339. Erzurum Hakim Adayı (267044) Fatma Betül DEMİRCİ KARAMÜRSEL (Kocaeli) HAKİMLİĞİNE,

340. Ankara C.Savcısı Adayı (267045) Muhammet Berat DEMİREL İSCEHİSAR (Afyonkarahisar) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

341. Elazığ Hakim Adayı (267046) Nejmettin DEMİREL KASTAMONU HAKİMLİĞİNE,

342. Diyarbakır Hakim Adayı (267047) Yeter DEMİREL KARGI (Çorum) HAKİMLİĞİNE,

343. Bakırköy C.Savcısı Adayı (267048) Haşan DENİZ HEKİMHAN (Malatya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

344. Denizli C.Savcısı Adayı (267049) Haşan Can DENİZ ALMUS (Tokat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

345. Yozgat Hakim Adayı (267050) Kadir DENİZ SARIVELİLER (Ermenek) HAKİMLİĞİNE,

346. İnegöl Hakim Adayı (267051) Şerife DENİZ RİZE HAKİMLİĞİNE,

347. Kayseri Hakim Adayı (267052) İsmail Anıl DENİZCİ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

348. Elazığ Hakim Adayı (267053) Kübra DEVECİ DÜZCE HAKİMLİĞİNE,

349. Eskişehir C.Savcısı Adayı (267054) Kuteybe DİKEÇ ESKİL (Aksaray) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

350. Antalya Hakim Adayı (267056) Rabia Hanım DİLMAN KURŞUNLU (Çankırı) HAKİMLİĞİNE,

351. Hatay Hakim Adayı (267058) İzzet DİNCER KÜTAHYA HAKİMLİĞİNE,

352. Diyarbakır Hakim Adayı (267059) Fırat DİNÇ ADANA HAKİMLİĞİNE,

353. Bakırköy Hakim Adayı (267061) Beyza DİNLER GÜRGENTEPE (Ordu) HAKİMLİĞİNE,

354. Bingöl Hakim Adayı (267062) Büşra Nur DİNLER KARACABEY (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

355. Malatya Hakim Adayı (267063) Derya DİRİCAN BALIKESİR HAKİMLİĞİNE,

356. İstanbul C.Savcısı Adayı (267064) Edanur DOĞAN ALACA (Sungurlu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

357. Ankara Batı Hakim Adayı (267065) Elif Nisa DOĞAN MANİSA HAKİMLİĞİNE,

358. Kırşehir Hakim Adayı (267066) Serap DOĞAN TÜRKMEN ALANYA HAKİMLİĞİNE,

359. Ankara Batı Hakim Adayı (267067) Muhammed Talha DOĞUKAN DEVELİ HAKİMLİĞİNE,

360. Ankara Hakim Adayı (267068) Beyza DOK GEBZE HAKİMLİĞİNE,

361. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267069) Yasin DOLAP GERCÜŞ (Midyat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

362. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267070) Afra BAL BAKIRKÖY HAKİMLİĞİNE,

363. Karabük Hakim Adayı (267071) Müberra ÇİÇEK SİİRT HAKİMLİĞİNE,

364. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267072) Beyzanur ACIDEMİR KARABÜK CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

365. Ankara Hakim Adayı (267073) İlksen DUMAN GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

366. Erzurum Hakim Adayı (267074) Furkan DUMLU CEYHAN HAKİMLİĞİNE,

367. İstanbul Hakim Adayı (267075) Hacer DURAK MADEN (Elazığ) HAKİMLİĞİNE,

368. Ağrı Hakim Adayı (267076) Adem DURAN BOYABAT HAKİMLİĞİNE,

369. Bursa Hakim Adayı (267077) Melek DURDU ASAR İZMİR HAKİMLİĞİNE,

370. Mersin Hakim Adayı (267078) Ayçan DURMUŞ KELKİT (Gümüşhane) HAKİMLİĞİNE,

371. Denizli Hakim Adayı (267079) Bayram Ali DURMUŞ KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

372. Ankara Hakim Adayı (267080) Burcu DURMUŞ SİLİVRİ HAKİMLİĞİNE,

373. Bingöl Hakim Adayı (267081) Muhammet Eren DURMUŞ AMASYA HAKİMLİĞİNE,

374. Kayseri Hakim Adayı (267082) Mücahid DURMUŞ YEŞİLOVA (Burdur) HAKİMLİĞİNE,

375. Erzurum Hakim Adayı (267083) Nagihan DÜZENLİ VEZİRKÖPRÜ HAKİMLİĞİNE,

376. Ankara C.Savcısı Adayı (267084) Samed Han DÜZGÜN MAZGİRT (Tunceli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

377. Ankara Batı Hakim Adayı (267085) Beyza Nur ECE ELBİSTAN HAKİMLİĞİNE,

378. İstanbul Hakim Adayı (267086) Abdurrahim EFE DÜZCE HAKİMLİĞİNE,

379. Karşıyaka Hakim Adayı (267087) Kadriye Elif EĞMİR KIRIKHAN HAKİMLİĞİNE,

380. Samsun Hakim Adayı (267088) Enes EKE ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

381. Bolu Hakim Adayı (267089) Bedia EKER CANLI BESNİ (Adıyaman) HAKİMLİĞİNE,

382. Kocaeli Hakim Adayı (267090) Zeynep ELBİR KIRKBAŞ AKŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

383. İstanbul Hakim Adayı (267091) Adem ELDEMİR OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

384. İzmir C.Savcısı Adayı (267092) Geylani ELHAKAN SULUOVA (Amasya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

385. İstanbul C.Savcısı Adayı (267093) Afife Nihan ELMAS HAVZA (Vezirköprü) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

386. Ankara Hakim Adayı (267094) Dilan ELTAŞ EMET (Tavşanlı) HAKİMLİĞİNE,

387. İzmir Hakim Adayı (267095) Burak ER GÖKSÜN (Elbistan) HAKİMLİĞİNE,

388. Eskişehir C.Savcısı Adayı (267096) Burak ER AZDAVAY (Kastamonu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

389. Fatsa Hakim Adayı (267097) Sena ER BOLU HAKİMLİĞİNE,

390. Malatya Hakim Adayı (267098) Eyüp ERCAN YENİŞEHİR (İnegöl) HAKİMLİĞİNE,

391. Mersin Hakim Adayı (267099) Ömer Faruk ERCAN KADİRLİ HAKİMLİĞİNE,

392. Ankara Hakim Adayı (267100) Musab Safa ERÇEL DURSUNBEY (Balıkesir) HAKİMLİĞİNE,

393. Ankara Hakim Adayı (267101) Vahit ERDEM KONYA HAKİMLİĞİNE,

394. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267102) Haşan ERDOĞAN BOZDOĞAN (Nazilli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

395. Kahramanmaraş Hakim Adayı (267103) Fatih EREN KIRIKHAN HAKİMLİĞİNE,

396. Ankara Batı Hakim Adayı (267105) Mehmet Salih EREN DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

397. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267106) Ahmet Onur ERKAL ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

398. Bursa Hakim Adayı (267107) Asude ERKAL DİVRİĞİ (Sivas) HAKİMLİĞİNE,

399. Kırıkkale Hakim Adayı (267108) Nazmiye ERKAN UZUNKÖPRÜ (Edime) HAKİMLİĞİNE,

400. İstanbul Hakim Adayı (267109) Ruken Mihrişah ERKESİM AYVALIK (Burhaniye) HAKİMLİĞİNE,

401. Tekirdağ Hakim Adayı (267110) Halil İbrahim ERKOL KÜRE (İnebolu) HAKİMLİĞİNE,

402. Konya Hakim Adayı (267111) Evren ERMİN ÇARŞAMBA HAKİMLİĞİNE,

403. Konya C.Savcısı Adayı (267112) Sena Nur EROĞLU ÇİÇEK GÖLPAZARI (Bilecik) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

404. Ankara Hakim Adayı (267113) Ferhat EROL DOĞUBAYAZIT HAKİMLİĞİNE,

405. Kocaeli C.Savcısı Adayı (267114) Sümeyye Şevde ÖZEN ORHANGAZİ (Bursa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

406. Tokat Hakim Adayı (267115) Ozan ERSAVAŞ KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

407. Ankara Hakim Adayı (267116) Emrah ERSOY ENEZ (Keşan) HAKİMLİĞİNE,

408. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267117) Bahadır Alp ERTAŞ KADİRLİ HAKİMLİĞİNE,

409. Ankara Hakim Adayı (267118) İrem ERTÜRK BİGA (Çanakkale) HAKİMLİĞİNE,

410. Ankara Hakim Adayı (267119) Nurhak ERYENDİ HOPA (Artvin) HAKİMLİĞİNE,

411. Ankara Hakim Adayı (267120) Ali Adil ERYILMAZ DÜZCE HAKİMLİĞİNE,

412. Denizli Hakim Adayı (267121) Görkem ESEN ESKİŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

413. Balıkesir Hakim Adayı (267122) İbrahim EŞEN SAMANDAĞ (Hatay) HAKİMLİĞİNE,

414. Erzurum Hakim Adayı (267123) İlknur EŞİYOK OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

415. Bolu C.Savcısı Adayı (267124) Şerife ÇAKALLI KAŞ (Elmalı) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

416. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267125) Zeynep EZBER BOLU HAKİMLİĞİNE,

417. İskenderun C.Savcısı Adayı (267126) Yusuf FAKI KELKİT (Gümüşhane) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

418. Ankara Hakim Adayı (267127) Alper FARSAK KALKANDERE (Rize) HAKİMLİĞİNE,

419. Şanlıurfa C.Savcısı Adayı (267128) Halil FİDAN ESKİL (Aksaray) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

420. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267129) Mustafa Buğra FİDAN İZMİR HAKİMLİĞİNE,

421. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267130) Yusuf FİDAN GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

422. Ankara Batı Hakim Adayı (267131) Kadir İslam GEDİK ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

423. Elazığ Hakim Adayı (267132) Enes GENÇ KARŞIYAKA HAKİMLİĞİNE,

424. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267133) Rümeysa GENÇCELEP KANDIRA (Kocaeli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

425. Sivas Hakim Adayı (267134) Emre GENÇER İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

426. İnegöl Hakim Adayı (267135) Bünyamin GENÇKAL AKHİSAR HAKİMLİĞİNE,

427. Ankara C.Savcısı Adayı (267136) Emre CEYLAN KORGAN (Fatsa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

428. Çanakkale Hakim Adayı (267137) Seher GEZGİN KULA (Salihli) HAKİMLİĞİNE,

429. Antalya Hakim Adayı (267138) Ziynet GÖKAL OVACIK (Tunceli) HAKİMLİĞİNE,

430. Kayseri Hakim Adayı (267139) Ali GÖKÇE SİNANPAŞA (Afyonkarahisar) HAKİMLİĞİNE,

431. İstanbul Hakim Adayı (267141) Gözde GÖKMEN TUTAK (Patnos) HAKİMLİĞİNE,

432. Kayseri Hakim Adayı (267142) Zeki GÖLEÇ DOĞANHİSAR (Akşehir) HAKİMLİĞİNE,

433. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267143) Fatih GÖLEN SARAYÖNÜ (Konya) HAKİMLİĞİNE,

434. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267144) Kadir Berkay GÖREN ANTALYA CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

435. Ankara Hakim Adayı (267145) Halime GÖRGÜLÜ YEMEZ HORASAN (Erzurum) HAKİMLİĞİNE,

436. Ankara Hakim Adayı (267146) Hüseyin GÖRGÜLÜ İDİL (Cizre) HAKİMLİĞİNE,

437. Kayseri Hakim Adayı (267147) Zeynep ÇÜRÜK ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

438. Ankara C.Savcısı Adayı (267148) Anıl Arda GÖRMEZ İNEGÖL CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

439. İzmir Hakim Adayı (267149) Süleyman GÜDÜKÇAM REYHANLI (Kınkhan) HAKİMLİĞİNE,

440. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267150) Burak GÜL TÜRKELİ (Sinop) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

441. Gaziantep Hakim Adayı (267151) Esra GÜL TUNCER BATMAN HAKİMLİĞİNE,

442. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267152) Uğurkan GÜL ÇAYCUMA (Zonguldak) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

443. Konya C.Savcısı Adayı (267153) Muhammed Bahadır GÜLCAN ERZİN (İskenderun) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

444. Konya Hakim Adayı (267154) Muhammed Bedirhan GÜLCAN KOCAELİ HAKİMLİĞİNE,

445. Denizli C.Savcısı Adayı (267156) Aybüke GÜNGÖR DİYARBAKIR CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

446. Bursa C.Savcısı Adayı (267157) Aygül GÜLER KARAKOÇAN (Elazığ) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

447. Ankara Hakim Adayı (267158) Kübra GÜLER SEYDİŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

448. Ankara Hakim Adayı (267159) Mehmet Oğuz Kaan GÜLER ÇERKEŞ (Karabük) HAKİMLİĞİNE,

449. Elazığ C.Savcısı Adayı (267160) Merve GÜLER NİKSAR (Tokat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

450. Tokat Hakim Adayı (267161) Taha Furkan GÜLSER ADANA HAKİMLİĞİNE,

451. Bakırköy C.Savcısı Adayı (267162) Kübra GÜLSOY BOĞAZLIYAN CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

452. İstanbul Hakim Adayı (267163) Fatih GÜLŞEN AKDAĞMADENİ (Yozgat) HAKİMLİĞİNE,

453. Ankara C.Savcısı Adayı (267164) Abdülsamet GÜLTEKİN NUSAYBİN (Mardin) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

454. Elazığ Hakim Adayı (267165) Afra GÜN KÜTAHYA HAKİMLİĞİNE,

455. Balıkesir Hakim Adayı (267166) Yunus GÜNAY BURSA HAKİMLİĞİNE,

456. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267167) Kübra GÜNAYDIN EREĞLİ (Zonguldak) HAKİMLİĞİNE,

457. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267168) Furkan GÜNDOĞDU GEBZE CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

458. Ankara Hakim Adayı (267169) Beyzanur GÜNDOĞMUŞ MALATYA HAKİMLİĞİNE,

459. Elbistan Hakim Adayı (267170) Aslı GÜNDÜZ TÜRK KAYSERİ HAKİMLİĞİNE,

460. Manavgat Hakim Adayı (267171) Burak GÜNEŞ KIRIKKALE HAKİMLİĞİNE,

461. Ankara Hakim Adayı (267172) Hilal GÜNEŞ METİN DÖRTYOL (İskenderun) HAKİMLİĞİNE,

462. Midyat Hakim Adayı (267173) Elif Didem YILMAZ KASTAMONU HAKİMLİĞİNE,

463. Ankara C.Savcısı Adayı (267174) Sefa GÜNGÖR AKÇAABAT (Trabzon) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

464. Malatya Hakim Adayı (267175) Derya GÜR BATMAN HAKİMLİĞİNE,

465. Amasya Hakim Adayı (267176) Eda Nur GÜR ŞEN ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

466. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267177) Buğrahan GÜREL ÇAMARDI (Niğde) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

467. Kars Hakim Adayı (267178) Selin GÜRER İREN ELAZIĞ HAKİMLİĞİNE,

468. Ankara Hakim Adayı (267179) Merve GÜRGÜN KARAPINAR (Ereğli) HAKİMLİĞİNE,

469. Ankara C.Savcısı Adayı (267180) Ahmet Faruk GÜRSES ŞENKAYA (Oltu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

470. Ankara Batı Hakim Adayı (267181) Mehmet GÜRSOY ŞEREFLİKOÇHİSAR (Aksaray) HAKİMLİĞİNE,

471. Ankara Batı Hakim Adayı (267182) Zeynep GÜVENÇ DOĞAN BATMAN HAKİMLİĞİNE,

472. Kayseri Hakim Adayı (267183) Haşan GÜZEL KEŞAN HAKİMLİĞİNE,

473. Ankara C.Savcısı Adayı (267184) Saliha GÜZEL ALTUN GEMLİK (Bursa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

474. Ankara Hakim Adayı (267185) Şeyma GÜZEL KUZU HAKKARİ HAKİMLİĞİNE,

475. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267186) Alperen HAK YALVAÇ HAKİMLİĞİNE,

476. İzmir Hakim Adayı (267187) Mahigül Merve HAN MALATYA HAKİMLİĞİNE,

477. Ankara Batı Hakim Adayı (267188) Kadir HANCI VAN HAKİMLİĞİNE,

478. Ankara Hakim Adayı (267189) Murat HARMANCI TAŞOVA (Amasya) HAKİMLİĞİNE,

479. Trabzon Hakim Adayı (267190) Şeyma KAYABEKİR SOMA HAKİMLİĞİNE,

480. Burdur Hakim Adayı (267191) Hilal HASCAĞATAY KIRKLARELİ HAKİMLİĞİNE,

481. Ankara C.Savcısı Adayı (267192) Abdullah Furkan HASIRCI AKÇADAĞ (Malatya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

482. Malatya Hakim Adayı (267193) Merve HASÜS GÜVENÇ YOZGAT HAKİMLİĞİNE,

483. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267196) Nazif HAYTA GEMLİK (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

484. Konya Hakim Adayı (267197) Kübra HEDEF ÇİVRİL (Denizli) HAKİMLİĞİNE,

485. Bolu Hakim Adayı (267198) Kübra HIRACAOĞLU İSKİLİP (Çorum) HAKİMLİĞİNE,

486. Kayseri Hakim Adayı (267199) Batuhan Veli IŞIK SİVEREK HAKİMLİĞİNE,

487. Ankara C.Savcısı Adayı (267200) Şeymanur IŞIK İMRANLI (Sivas) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

488. İzmir Hakim Adayı (267201) Fatih Buğra IŞIKAL AMASYA HAKİMLİĞİNE,

489. Diyarbakır Hakim Adayı (267202) Uğur IŞIKLI ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

490. Sakarya Hakim Adayı (267203) Abdurrahim İBİL ŞENKAYA (Oltu) HAKİMLİĞİNE,

491. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267204) Muhammed İMAMOĞLU YAHYALI (Develi) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

492. Malatya C.Savcısı Adayı (267205) Öznur İNAN UZUNKÖPRÜ (Edime) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

493. Gaziantep Hakim Adayı (267206) Elif İNANÇ YILDIZELİ (Sivas) HAKİMLİĞİNE,

494. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267207) Ayşe İNCE REŞADİYE (Tokat) HAKİMLİĞİNE,

495. Elazığ C.Savcısı Adayı (267208) Hilal İNCE ASAN HAKKARİ CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

496. Ankara Hakim Adayı (267209) Mert İNCE ÇARŞAMBA HAKİMLİĞİNE,

497. Mersin Hakim Adayı (267210) Zeynep İNCESU ELBİSTAN HAKİMLİĞİNE,

498. Ankara Hakim Adayı (267211) Mehmet İNCİ HATAY HAKİMLİĞİNE,

499. Çorlu Hakim Adayı (267213) Ömer Batuhan İSPİR BOZÜYÜK (Bilecik) HAKİMLİĞİNE,

500. Ankara Hakim Adayı (267214) Tülin İSPİR KARAKULLUKÇU AYANCIK (Sinop) HAKİMLİĞİNE,

501. Adana Hakim Adayı (267215) Mustafa İŞLER KÜRE (İnebolu) HAKİMLİĞİNE,

502. Malatya Hakim Adayı (267216) Gamze KABAKAŞ KOCAELİ HAKİMLİĞİNE,

503. Ankara Batı Hakim Adayı (267217) Zeynep Betül YILMAZ BAKIRKÖY HAKİMLİĞİNE,

504. Ankara Hakim Adayı (267218) Sümeyye GÜNGÖR AKÇAABAT (Trabzon) HAKİMLİĞİNE,

505. İstanbul Hakim Adayı (267219) Nezihe Betül ÜSTÜNBAŞ ERDEMLİ (Mersin) HAKİMLİĞİNE,

506. Çorum C.Savcısı Adayı (267220) Hüseyin KADAN GÖRELE (Giresun) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

507. Ankara Hakim Adayı (267221) Kerem KADIOĞLU BATMAN HAKİMLİĞİNE,

508. İstanbul Hakim Adayı (267222) Gamze KAHRAMAN SİLOPİ (Cizre) HAKİMLİĞİNE,

509. Amasya Hakim Adayı (267223) Zeynep Kübra KAHVECİ GÖRMEZ İNEGÖL HAKİMLİĞİNE,

510. Kdz. Ereğli (Zonguldak) C.Savcısı Adayı (267224) Ömer KALAYCI TOSYA (Kastamonu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

511. Sakarya Hakim Adayı (267225) Meltem KAMACI İSLAHİYE HAKİMLİĞİNE,

512. İzmir Hakim Adayı (267226) Hazel Leyla KANAT KARATAŞ (Adana) HAKİMLİĞİNE,

513. Bakırköy Hakim Adayı (267227) Bahtiyar Mert KANDEMİR KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

514. Ankara C.Savcısı Adayı (267228) Yiğit KANDEMİR AKÇAKALE (Şanlıurfa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

515. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267229) Abdulhaluk KANTARCI HASSA (Kırıkhan) HAKİMLİĞİNE,

516. Ankara Hakim Adayı (267230) Halis Doğan KAPCI HİZAN (Bitlis) HAKİMLİĞİNE,

517. Bolu Hakim Adayı (267231) Gökhan KAPICI İSTANBUL ANADOLU HAKİMLİĞİNE,

518. Erzurum C.Savcısı Adayı (267232) Salih KAPLAN REYHANLI (Kırıkhan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

519. Bakırköy Hakim Adayı (267233) Utku Yiğit KAPLAN ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

520. Rize Hakim Adayı (267234) Fatma Gül KAR VARTO (Muş) HAKİMLİĞİNE,

521. Kırşehir Hakim Adayı (267235) Nur KARABACAK SAMANDAĞ (Hatay) HAKİMLİĞİNE,

522. İstanbul C.Savcısı Adayı (267236) Okan KARABAYIR DEMİRKÖY (Kırklareli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

523. Diyarbakır Hakim Adayı (267237) Süleyman KARABOĞA ÇANAKKALE HAKİMLİĞİNE,

524. Kayseri Hakim Adayı (267238) Ayşe Irmak KARABULUT MARDİN HAKİMLİĞİNE,

525. Ankara Hakim Adayı (267240) Merve OĞUZ İSTANBUL ANADOLU HAKİMLİĞİNE,

526. Ankara C.Savcısı Adayı (267241) Furkan KARACA DİCLE (Diyarbakır) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

527. Sivas Hakim Adayı (267242) İbrahim Hakkı KARACA SALİHLİ HAKİMLİĞİNE,

528. Nazilli Hakim Adayı (267243) Fatime KARADAĞ BAFRA HAKİMLİĞİNE,

529. Ankara Hakim Adayı (267245) Yavuz Selim KARADEMİRTOK GEREDE (Bolu) HAKİMLİĞİNE,

530. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267246) Yusuf KARADENİZ CEYLANPINAR (Viranşehir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

531. Diyarbakır Hakim Adayı (267247) Fatma KARADUMAN MURADİYE (Erciş) HAKİMLİĞİNE,

532. Konya C.Savcısı Adayı (267248) Şeyma KARADUMAN TATVAN (Bitlis) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

533. Gaziantep Hakim Adayı (267249) Yaşar KARADUMAN YIĞILCA (Düzce) HAKİMLİĞİNE,

534. Elazığ Hakim Adayı (267250) Zeynep KARADUMAN SİİRT HAKİMLİĞİNE,

535. Ankara Hakim Adayı (267251) Şerife KARANFİL KALE (Denizli) HAKİMLİĞİNE,

536. Ankara C.Savcısı Adayı (267252) Furkan Batuhan KARAGÖZ EDREMİT (Burhaniye) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

537. Bolu C.Savcısı Adayı (267253) İsmail KARAGÖZ ALUCRA (Şebinkarahisar) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

538. Kastamonu Hakim Adayı (267254) Duygu KARAHAN AYDIN HAKİMLİĞİNE,

539. Ankara Hakim Adayı (267255) Batuhan KARAHANCİ SAMSUN HAKİMLİĞİNE,

540. Gaziantep C.Savcısı Adayı (267256) Muhammed Mustafa KARAKAN YENİCE (Çanakkale) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

541. Ankara Batı Hakim Adayı (267257) Ecenur KARAKAŞ ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

542. Malatya Hakim Adayı (267258) Burcu KARAKAYA BOLU HAKİMLİĞİNE,

543. Kırıkkale Hakim Adayı (267259) Gizem KARAKOÇ KIRKLARELİ HAKİMLİĞİNE,

544. Yozgat C.Savcısı Adayı (267261) Abdussamet KARAKURT ARTOVA (Tokat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

545. Ankara Batı Hakim Adayı (267262) Mesut KARAKUŞ KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

546. Ankara Batı Hakim Adayı (267263) Bengisu KARAKUT ÇÜNGÜŞ (Diyarbakır) HAKİMLİĞİNE,

547. Bingöl Hakim Adayı (267264) Şeyma Şüheda KARAMAN ALANYA HAKİMLİĞİNE,

548. İstanbul Hakim Adayı (267265) Kübra Gizem KARAMIK PERTEK (Tunceli) HAKİMLİĞİNE,

549. Denizli Hakim Adayı (267266) Halil KARAOĞLAN BİTLİS HAKİMLİĞİNE,

550. Bakırköy Hakim Adayı (267267) Mücahit KARAOĞLAN GÖNEN (Bandırma) HAKİMLİĞİNE,

551. Salihli C.Savcısı Adayı (267268) Merve KARATEKELİ HİZAN (Bitlis) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

552. Ankara Hakim Adayı (267269) Aliye Beyza KARİP İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

553. Zile Hakim Adayı (267270) Ebru KARSLI TORBALI (İzmir) HAKİMLİĞİNE,

554. Kayseri Hakim Adayı (267271) Tuğçe KART TOPÇU GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

555. Ankara Hakim Adayı (267272) Alper KARTAL GÜLNAR (Silifke) HAKİMLİĞİNE,

556. Gaziantep Hakim Adayı (267273) Sevgi KARTAL BAYKAN YENİŞEHİR (İnegöl) HAKİMLİĞİNE,

557. Fatsa Hakim Adayı (267274) Şaduman KAVALCI MARDİN HAKİMLİĞİNE,

558. Bakırköy Hakim Adayı (267275) Gülbüke Güner KAVAZAK YALOVA HAKİMLİĞİNE,

559. Adana C.Savcısı Adayı (267277) Esra KAYA SELENDİ (Salihli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

560. Ankara Hakim Adayı (267278) Hatice KAYA ÇAYELİ (Rize) HAKİMLİĞİNE,

561. İstanbul Hakim Adayı (267279) Hüseyin KAYA KIRŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

562. Ankara Batı Hakim Adayı (267280) Nazlı Hilal KAYA YUMUŞ ADANA HAKİMLİĞİNE,

563. İzmir Hakim Adayı (267281) Özge KAYA ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

564. Ankara Hakim Adayı (267282) Sevgi KAYA ADANA HAKİMLİĞİNE,

565. İstanbul Hakim Adayı (267283) Şevval KAYA ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

566. Ankara Hakim Adayı (267284) Tank KAYA EZİNE (Çanakkale) HAKİMLİĞİNE,

567. Burdur Hakim Adayı (267285) Tuğba KAYA BİSMİL (Diyarbakır) HAKİMLİĞİNE,

568. İstanbul Hakim Adayı (267286) Yusuf KAYA ARTVİN HAKİMLİĞİNE,

569. Uşak Hakim Adayı (267287) Edanur KAYAR CEYHAN HAKİMLİĞİNE,

570. Ankara C.Savcısı Adayı (267288) Ayzen KAYGISIZ DİNAR CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

571. Mersin C.Savcısı Adayı (267289) İbrahim İslam KAYNAR AKKUŞ (Ünye) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

572. Amasya Hakim Adayı (267290) Kürşad Yasin KAZAN GEBZE HAKİMLİĞİNE,

573. Rize Hakim Adayı (267291) Mehmet KAZDAL İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

574. Adana Hakim Adayı (267293) Nur Hilal KEÇE AFYONKARAHİSAR HAKİMLİĞİNE,

575. Kocaeli C.Savcısı Adayı (267294) Fatih KENDİR DELİCE (Kırıkkale) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

576. Malatya Hakim Adayı (267295) Hüseyin KENESARI MANİSA HAKİMLİĞİNE,

577. Niğde Hakim Adayı (267296) Ezgi KURT AFYONKARAHİSAR HAKİMLİĞİNE,

578. Erzurum Hakim Adayı (267297) Hakan KESER DENİZLİ HAKİMLİĞİNE,

579. Bakırköy Hakim Adayı (267298) Muhammet Enes KESGİN İSPARTA HAKİMLİĞİNE,

580. Samsun Hakim Adayı (267300) Fatih KESKİN İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

581. Karaman Hakim Adayı (267302) Merve KEŞİR ÇORUM HAKİMLİĞİNE,

582. İslahiye Hakim Adayı (267304) Burcu KILAVUZ TELLİOĞLU KONYA HAKİMLİĞİNE,

583. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267306) Batuhan Yusuf Berk KILIÇ KEMALPAŞA (İzmir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

584. İzmir Hakim Adayı (267307) Büşra KILIÇ BULDUK ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

585. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267308) Gül KILIÇ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

586. Mardin C.Savcısı Adayı (267309) Haşan KILIÇ HASSA (Kınkhan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

587. Kınkkale Hakim Adayı (267310) Rüveyda KILIÇ ELBİSTAN HAKİMLİĞİNE,

588. Ankara Hakim Adayı (267311) Açelya KILIÇOĞLU ALKINOĞLU ÇATALCA (Silivri) HAKİMLİĞİNE,

589. Konya Hakim Adayı (267314) Betül Şevde KIRAL İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

590. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267315) Ahmet Safa KIRCA TÜRKOĞLU (Kahramanmaraş) HAKİMLİĞİNE,

591. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267317) Elif KIRICI MUT (Silifke) HAKİMLİĞİNE,

592. Mersin Hakim Adayı (267319) Hakkı Burak KIRIM ŞARKÖY (Tekirdağ) HAKİMLİĞİNE,

593. Kocaeli C.Savcısı Adayı (267320) Furkan KIRKBAŞ AKŞEHİR CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

594. Ankara Hakim Adayı (267322) Esra KIZIL İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

595. Ordu Hakim Adayı (267324) Furkan KIZILIRMAK MALKARA (Tekirdağ) HAKİMLİĞİNE,

596. İstanbul Hakim Adayı (267325) Üsame KİRAZOĞLU İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

597. Ankara Batı Hakim Adayı (267327) Hüseyin KOCA CEYHAN HAKİMLİĞİNE,

598. Erzincan C.Savcısı Adayı (267330) Muhammet Ali KOCA ŞENKAYA (Oltu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

599. Erzurum Hakim Adayı (267331) İrfan KOCABEYOĞLU TRABZON HAKİMLİĞİNE,

600. Denizli Hakim Adayı (267333) Selin KOCAÇAKIR İNCESU (Kayseri) HAKİMLİĞİNE,

601. Kayseri Hakim Adayı (267335) Özden DENİZCİ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

602. Ankara C.Savcısı Adayı (267336) Betül Rana KOÇ GÜROYMAK (Bitlis) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

603. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267337) İlknur KOÇ KAYSERİ HAKİMLİĞİNE,

604. Ankara Batı Hakim Adayı (267338) İrem KOÇ KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

605. İnegöl Hakim Adayı (267339) Nisa Nur KOÇ REYHANLI (Kırıkhan) HAKİMLİĞİNE,

606. Kayseri C.Savcısı Adayı (267340) Haşan Çağrı KOÇAK KURŞUNLU (Çankırı) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

607. Ankara Hakim Adayı (267341) Mesut KOÇHAN KAYSERİ HAKİMLİĞİNE,

608. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267342) Tolgahan KOÇYİĞİT BİSMİL (Diyarbakır) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

609. Sivas Hakim Adayı (267343) Yusuf Burak KOÇYİĞİT HATAY HAKİMLİĞİNE,

610. İstanbul Hakim Adayı (267344) Kemal ÇAKIROĞLU KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

611. Rize Hakim Adayı (267346) Esra Nur KOLAY ERZİN (İskenderun) HAKİMLİĞİNE,

612. Ankara Batı Hakim Adayı (267347) Ahsen İrem OĞUZHAN LÜLEBURGAZ (Kırklareli) HAKİMLİĞİNE,

613. Düzce C.Savcısı Adayı (267348) Osman Yasin KONCA SELENDİ (Salihli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

614. İzmir Hakim Adayı (267349) Seda KORAL UŞAK HAKİMLİĞİNE,

615. Erzurum Hakim Adayı (267351) Kübra KORKMAZ HAZRO (Diyarbakır) HAKİMLİĞİNE,

616. Kahramanmaraş Hakim Adayı (267353) Salih KORKMAZ ARDAHAN HAKİMLİĞİNE,

617. Konya C.Savcısı Adayı (267354) Yunus Emre KORKMAZ SOLHAN (Bingöl) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

618. Ankara C.Savcısı Adayı (267360) Muhammed Safa KOŞAR EMİRDAĞ (Bolvadin) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

619. Ankara Batı Hakim Adayı (267362) İbrahim KOYUNCU MANİSA HAKİMLİĞİNE,

620. Ankara Batı Hakim Adayı (267364) Mehmet Beşir KOZ URLA (İzmir) HAKİMLİĞİNE,

621. Ankara C.Savcısı Adayı (267368) Merve KÖKLEMEZ YAYLADAĞI (Hatay) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

622. Ankara Hakim Adayı (267370) Hüseyin KÖSEOĞLU İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

623. Ankara Hakim Adayı (267372) Hatice Kübra KURNAZ FİDAN TÜRKOĞLU (Kahramanmaraş) HAKİMLİĞİNE,

624. Kozan Hakim Adayı (267374) Mustafa KURT RİZE HAKİMLİĞİNE,

625. Erzurum Hakim Adayı (267376) Yasin KURT VAN HAKİMLİĞİNE,

626. Ankara Hakim Adayı (267377) Celal Furkan KURTARAN AKHİSAR HAKİMLİĞİNE,

627. Hatay C.Savcısı Adayı (267380) Mehmet KURUM İSTANBUL ANADOLU CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

628. Kahramanmaraş C.Savcısı Adayı (267388) Bedirhan KUŞ SARAYÖNÜ (Konya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

629. İstanbul Hakim Adayı (267391) Ebru KUŞKAYA GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

630. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267394) Muhammet Yusuf KUTLU REYHANLI (Kırıkhan) HAKİMLİĞİNE,

631. Bursa Hakim Adayı (267397) Murat KUTSAL HATAY HAKİMLİĞİNE,

632. Manavgat Hakim Adayı (267399) Sinan KUYUCUOĞLU ÇEMİŞGEZEK (Elazığ) HAKİMLİĞİNE,

633. Ankara Batı Hakim Adayı (267401) İbrahim Ekrem KUZU BAYBURT HAKİMLİĞİNE,

634. Osmaniye C.Savcısı Adayı (267404) Feyza KÜÇÜK KÜRE (İnebolu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

635. Elbistan Hakim Adayı (267406) Ayşe KÜKCÜ ALAÇAM (Bafra) HAKİMLİĞİNE,

636. Osmaniye C.Savcısı Adayı (267409) Erdi KÜPELİ DOĞANŞEHİR (Malatya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

637. Malatya Hakim Adayı (267411) Pınar KUŞDOĞAN AKYAZI (Sakarya) HAKİMLİĞİNE,

638. Kırıkhan Hakim Adayı (267414) Mehmet Ali MALBORA ORDU HAKİMLİĞİNE,

639. Ağrı Hakim Adayı (267418) Barış MANAV İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

640. Ankara Hakim Adayı (267422) Muhammed MANKALCI BURSA HAKİMLİĞİNE,

641. Erzurum Hakim Adayı (267424) Mine GÜNAY TEKİRDAĞ HAKİMLİĞİNE,

642. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267427) Zeynep MARANGOZ DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

643. Kayseri Hakim Adayı (267428) Büşra ACET ANTALYA HAKİMLİĞİNE,

644. Adana Hakim Adayı (267430) Emine Betül MAZLUM İDİL (Cizre) HAKİMLİĞİNE,

645. Elbistan Hakim Adayı (267432) Çağrı MERT İLGAZ (Çankırı) HAKİMLİĞİNE,

646. İnegöl C.Savcısı Adayı (267434) Gökhan METİN DÖRTYOL (İskenderun) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

647. Ankara Hakim Adayı (267437) Doğa Alkım METİNER ZARA (Sivas) HAKİMLİĞİNE,

648. Ankara Hakim Adayı (267439) Ebubekir MUTLU HEKİMHAN (Malatya) HAKİMLİĞİNE,

649. Düzce Hakim Adayı (267442) Melike MUTLU OSMANELİ (Bilecik) HAKİMLİĞİNE,

650. Midyat Hakim Adayı (267443) İlknur AĞIRBAŞ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

651. Bayburt Hakim Adayı (267445) Mustafa NEBİOĞLU ORDU HAKİMLİĞİNE,

652. İstanbul C.Savcısı Adayı (267456) Doğan Cem NERGİS İPSALA (Keşan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

653. Trabzon Hakim Adayı (267457) Sümeyye NOĞMAN ÇOLAK MUĞLA HAKİMLİĞİNE,

654. Trabzon Hakim Adayı (267459) Sümeyye ODABAŞI KÖSEOĞLU İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

655. Ünye C.Savcısı Adayı (267460) Züleyha OFLAZ ADANA CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

656. Oltu Hakim Adayı (267463) Furkan OKUMUŞ SELÇUK (İzmir) HAKİMLİĞİNE,

657. Söke C.Savcısı Adayı (267464) Emine ONAY HACIBEKTAŞ (Nevşehir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

658. Kahramanmaraş C.Savcısı Adayı (267465) Fatma ORÇAN PINARBAŞI (Kayseri) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

659. Bakırköy Hakim Adayı (267466) Selen ORDUHAN NİKSAR (Tokat) HAKİMLİĞİNE,

660. Denizli Hakim Adayı (267467) Tuğba KÖRKOCA BURDUR HAKİMLİĞİNE,

661. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267468) Sefaye Merve ORHAN ÇAMELİ (Denizli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

662. Erzurum C.Savcısı Adayı (267469) Cenap ORTAUZUN YEŞİLOVA (Burdur) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

663. Ankara Hakim Adayı (267470) Merve Nur ÖĞRETEN FATSA HAKİMLİĞİNE,

664. İstanbul Hakim Adayı (267471) Koray ÖKKE KESKİN (Kırıkkale) HAKİMLİĞİNE,

665. Karabük C.Savcısı Adayı (267472) Fatih ÖKSÜZOĞLU ŞİRAN (Gümüşhane) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

666. Ankara Hakim Adayı (267473) Ömer Tank ÖMEROĞLU OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

667. Konya C.Savcısı Adayı (267474) Kemal ÖNSÖZ SASON (Batman) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

668. Ankara Hakim Adayı (267475) Nurettin ÖZ MERSİN HAKİMLİĞİNE,

669. Ankara Hakim Adayı (267476) Selim Kaan ÖZ KARAPINAR (Ereğli) HAKİMLİĞİNE,

670. İstanbul Hakim Adayı (267477) Muhammet Siraç ÖZAY GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

671. Ankara Batı Hakim Adayı (267478) İrem YÜKSEL SALİHLİ HAKİMLİĞİNE,

672. Kınkkale Hakim Adayı (267479) Abdullah Tayyib ÖZBEK BURSA HAKİMLİĞİNE,

673. Kars Hakim Adayı (267480) Vedat ÖZBEY AKSARAY HAKİMLİĞİNE,

674. Ankara Hakim Adayı (267481) Ahmet Faruk ÖZCAN ÇAYCUMA (Zonguldak) HAKİMLİĞİNE,

675. İstanbul Hakim Adayı (267482) Enver ÖZCAN DÜZCE HAKİMLİĞİNE,

676. Gaziantep Hakim Adayı (267483) Fatma Bilge ÖZCAN ALUCRA (Şebinkarahisar) HAKİMLİĞİNE,

677. İnegöl Hakim Adayı (267484) Şehri ÖZCAN KARACABEY (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

678. Bitlis Hakim Adayı (267485) Şengül ÖZCAN ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

679. Ankara Hakim Adayı (267486) Esra ÖZÇELİK TÜRKELİ (Sinop) HAKİMLİĞİNE,

680. Ankara Batı Hakim Adayı (267487) Abdullah ÖZDEMİR ANAMUR (Silifke) HAKİMLİĞİNE,

681. Gaziantep C.Savcısı Adayı (267488) Dilan Burcu ÖZDEMİR BULANIK (Patnos) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

682. Ankara Hakim Adayı (267489) Kader ÖZDEMİR BOZKIR (Seydişehir) HAKİMLİĞİNE,

683. Edime Hakim Adayı (267490) Mehmet ÖZDEMİR MİDYAT HAKİMLİĞİNE,

684. İstanbul Hakim Adayı (267491) Mısra ÖZDEMİR KARŞIYAKA HAKİMLİĞİNE,

685. Kocaeli Hakim Adayı (267492) Münevver ÖZDEMİR MUSTAFAKEMALPAŞA (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

686. Ardahan C.Savcısı Adayı (267493) Sefer ÖZDEMİR GÖRDES (Akhisar) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

687. Ankara Hakim Adayı (267494) Nurten Kübra ÖZDEN MALATYA HAKİMLİĞİNE,

688. Bursa C.Savcısı Adayı (267496) Tayfun ÖZDERE PINARHİSAR (Kırklareli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

689. Ankara Batı Hakim Adayı (267497) Elif ÖZDOĞAN SARIGÖL (Alaşehir) HAKİMLİĞİNE,

690. Bilecik C.Savcısı Adayı (267498) Emre ÖZDOĞAN KANGAL (Sivas) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

691. Bakırköy Hakim Adayı (267499) Fatma ÖZEL KAHRAMANMARAŞ HAKİMLİĞİNE,

692. Ankara Hakim Adayı (267500) Hatice ÖZEL AYDENİZ İSTANBUL ANADOLU HAKİMLİĞİNE,

693. Kocaeli Hakim Adayı (267501) Muhammed Ömer ÖZEN ORHANGAZİ (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

694. Niğde Hakim Adayı (267502) Yunus Emre ÖZEN TRABZON HAKİMLİĞİNE,

695. Bursa Hakim Adayı (267503) Eren ÖZER ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

696. Antalya Hakim Adayı (267504) Batuhan ÖZERCİK ÇARDAK (Denizli) HAKİMLİĞİNE,

697. Kadirli C.Savcısı Adayı (267505) Sümeyye ÖZESER TUFANBEYLİ (Kozan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

698. Bayburt Hakim Adayı (267506) Oğuzhan Nazım ÖZGER ANKARA HAKİMLİĞİNE,

699. Ankara Batı Hakim Adayı (267507) Oğuz ÖZGÜNOĞLU BARTIN HAKİMLİĞİNE,

700. Ankara C.Savcısı Adayı (267508) Alperen ÖZKAN KELEŞ (Bursa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

701. Ankara Hakim Adayı (267509) Oğulcan ÖZKAN ADIYAMAN HAKİMLİĞİNE,

702. Antalya Hakim Adayı (267510) Özge ÖZKAN ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

703. Erzurum Hakim Adayı (267511) Muhammed Emin ÖZMEN MENEMEN (Karşıyaka) HAKİMLİĞİNE,

704. Nazilli Hakim Adayı (267512) Osman ÖZMEN CİDE (İnebolu) HAKİMLİĞİNE,

705. Balıkesir C.Savcısı Adayı (267513) Fadime YILMAZ GAZİANTEP CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

706. Bakırköy Hakim Adayı (267514) Enes ÖZŞAHİN DOĞUBAYAZIT HAKİMLİĞİNE,

707. Ankara Hakim Adayı (267515) Çevriye Cansu ÖZTÜRK MURATLI (Tekirdağ) HAKİMLİĞİNE,

708. Balıkesir Hakim Adayı (267516) Emre ÖZTÜRK ERZURUM HAKİMLİĞİNE,

709. Kayseri C.Savcısı Adayı (267517) Enes ÖZTÜRK KÖRFEZ (Kocaeli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

710. Kars Hakim Adayı (267518) İsmail ÖZTÜRK BOĞAZLIYAN HAKİMLİĞİNE,

711. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267519) Merve ÖZTÜRK İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

712. Bartın Hakim Adayı (267520) Mustafa Bilal ÖZTÜRK GEMEREK (Sivas) HAKİMLİĞİNE,

713. Ankara Hakim Adayı (267521) Rukiye LAÇİN KOYULHİSAR (Şebinkarahisar) HAKİMLİĞİNE,

714. Rize C.Savcısı Adayı (267522) Şebnem ÖZTÜRK TAŞÇI BUCAK (Burdur) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

715. İstanbul Hakim Adayı (267523) Taha Yasin ÖZTÜRK BOLVADİN HAKİMLİĞİNE,

716. Ankara Hakim Adayı (267524) Kübra Cemre ÖZVERİ GEBZE HAKİMLİĞİNE,

717. Ankara C.Savcısı Adayı (267525) İbrahim Ethem ÖZYAVUZ GEYVE (Sakarya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

718. Giresun Hakim Adayı (267526) Sena VİDİNLİOĞLU BURSA HAKİMLİĞİNE,

719. Ünye Hakim Adayı (267527) Ahmet Alper PAÇ ANDIRIN (Kahramanmaraş) HAKİMLİĞİNE,

720. Ankara Hakim Adayı (267528) Muhammet Kürşat PAKSOY KIRŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

721. Kahramanmaraş C.Savcısı Adayı (267529) Murat Enes PAKSOY ERZİN (İskenderun)

CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

722. İzmir Hakim Adayı (267530) Cuma PARLAK TRABZON HAKİMLİĞİNE,

723. Ankara Hakim Adayı (267531) Muhammed Fatih PARLAK BAŞKALE (Van) HAKİMLİĞİNE,

724. Konya C.Savcısı Adayı (267532) Muhammed Rıza PARMAK DATÇA (Muğla) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

725. Çorlu Hakim Adayı (267533) Burçin PARSİL ATALAY MANİSA HAKİMLİĞİNE,

726. Ankara C.Savcısı Adayı (267534) Harun PATİR TAVŞANLI CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

727. Ankara Hakim Adayı (267535) Ebru Nur PEKŞEN ŞARKIŞLA (Sivas) HAKİMLİĞİNE,

728. Eskişehir Hakim Adayı (267536) Ayşenur PERÇEM BUCAK (Burdur) HAKİMLİĞİNE,

729. Bursa Hakim Adayı (267537) Edanur PINAR TAVŞANLI HAKİMLİĞİNE,

730. Elbistan Hakim Adayı (267538) Mehmet POLAT ALTINÖZÜ (Hatay) HAKİMLİĞİNE,

731. Konya Hakim Adayı (267539) Sedanur POLATCAN OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

732. Ankara Hakim Adayı (267540) Ayhan RIŞVANLI ADANA HAKİMLİĞİNE,

733. Uşak Hakim Adayı (267541) Pakize SABANCI DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

734. Samsun Hakim Adayı (267542) Oğuzhan SAÇ ÇORUM HAKİMLİĞİNE,

735. Ankara Hakim Adayı (267543) Merve SAÇAKLIOĞLU KIRŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

736. Nazilli Hakim Adayı (267544) Nesrin SADIÇ CENGİZ ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

737. Ankara Hakim Adayı (267545) Sena Feyza SAFEL BOLU HAKİMLİĞİNE,

738. Ankara Hakim Adayı (267546) Gülümser KURT EĞİRDİR (İsparta) HAKİMLİĞİNE,

739. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267548) Hilal SAĞIRLI İNEGÖL HAKİMLİĞİNE,

740. Osmaniye Hakim Adayı (267549) Hilal RÖZGAR GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

741. Ankara Hakim Adayı (267550) Kadir SAĞLAM FATSA HAKİMLİĞİNE,

742. Bursa Hakim Adayı (267551) Alperen Talha SAKA İSTANBUL ANADOLU HAKİMLİĞİNE,

743. Bandırma C.Savcısı Adayı (267552) Furkan SAL VİZE (Kırklareli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

744. Bakırköy Hakim Adayı (267553) Alican SALMANLI SALİHLİ HAKİMLİĞİNE,

745. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267554) Yakup SAMAK SİLVAN (Diyarbakır) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

746. Ankara Batı Hakim Adayı (267555) İrem ABDULLAHOĞLU ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

747. Bakırköy Hakim Adayı (267556) Ahmet SARAN ÇERKEŞ (Karabük) HAKİMLİĞİNE,

748. Zonguldak Hakim Adayı (267557) Büşra SARI MALATYA HAKİMLİĞİNE,

749. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267558) Gökay SARIKAYA BOZOVA (Şanlıurfa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

750. Ankara Hakim Adayı (267559) Şeyda SARITAŞ BAYBURT HAKİMLİĞİNE,

751. Ankara Batı Hakim Adayı (267560) Ezgi SARIKOÇ TOPUZCU İSCEHİSAR (Afyonkarahisar) HAKİMLİĞİNE,

752. Kütahya Hakim Adayı (267561) İbrahim Mert SAVCI KIRIKHAN HAKİMLİĞİNE,

753. Ankara Batı Hakim Adayı (267562) Büşra SAVRAN BURSA HAKİMLİĞİNE,

754. Sakarya Hakim Adayı (267563) Fatih SAVUR MERZİFON (Amasya) HAKİMLİĞİNE,

755. Antalya Hakim Adayı (267565) Çağlar SAYDAM LÜLEBURGAZ (Kırklareli) HAKİMLİĞİNE,

756. İstanbul Hakim Adayı (267566) Fatmanur SAYMAZ DARENDE (Malatya) HAKİMLİĞİNE,

757. Silifke Hakim Adayı (267567) Muhammed Abdullah SAZAK BEYLİKOVA (Eskişehir) HAKİMLİĞİNE,

758. Ankara C.Savcısı Adayı (267568) Ayşegül SEBA İNEGÖL CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

759. Trabzon Hakim Adayı (267569) Seda SEKBAN SEYDİŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

760. Kahramanmaraş C.Savcısı Adayı (267570) Taha SEMERCİ ULUKIŞLA (Niğde) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

761. Kilis Hakim Adayı (267571) Yüsra SERT TOKAT HAKİMLİĞİNE,

762. Ankara Hakim Adayı (267572) Mustafa Emre SEVCAN ALİAĞA (Karşıyaka) HAKİMLİĞİNE,

763. Siirt Hakim Adayı (267573) Muhammet Naim SEVGİLİ SARAY (Van) HAKİMLİĞİNE,

764. Ankara Batı Hakim Adayı (267574) Alper SEVİNÇ ŞİLE (İstanbul Anadolu) HAKİMLİĞİNE,

765. Ankara Hakim Adayı (267575) Ahmet Buğrahan SEYFİKLİ NAZİLLİ HAKİMLİĞİNE,

766. Mersin C.Savcısı Adayı (267576) Muhammed Ali SEYYİDOĞLU KARACASU (Nazilli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

767. Kocaeli Hakim Adayı (267577) İrem SEZER HATAY HAKİMLİĞİNE,

768. İstanbul Hakim Adayı (267578) Yusufcan SEZER TOSYA (Kastamonu) HAKİMLİĞİNE,

769. Gaziantep Hakim Adayı (267579) Gözde Asena ALTUN SAMSUN HAKİMLİĞİNE,

770. Ankara C.Savcısı Adayı (267580) Zafer SİVRİKAYA MUSTAFAKEMALPAŞA (Bursa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

771. Ankara Hakim Adayı (267581) Abdurrahman SOBA SİVAS HAKİMLİĞİNE,

772. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267582) Tolgahan SOLAK TURHAL (Zile) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

773. Erzurum Hakim Adayı (267583) Ayşegül SOLMAZ İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

774. Adana C.Savcısı Adayı (267584) Seher SOLMAZ YAĞMUR TÜRKELİ (Sinop) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

775. Denizli Hakim Adayı (267585) Beyza SOY BAYRAKTUTAN KIRKLARELİ HAKİMLİĞİNE,

776. Elbistan Hakim Adayı (267586) Mehmet Salih SOYDAN AKÇADAĞ (Malatya) HAKİMLİĞİNE,

777. Samsun Hakim Adayı (267587) Feyzanur KESKİN İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

778. Samsun C.Savcısı Adayı (267588) Abdurrahman SOYMAZ ÇERKEŞ (Karabük) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

779. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267589) Büşra SÖNMEZ DELİCE (Kırıkkale) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

780. Ünye Hakim Adayı (267590) Şeyda ÖZKARTAL NİĞDE HAKİMLİĞİNE,

781. Konya Hakim Adayı (267591) Fatih SÖZER DEVELİ HAKİMLİĞİNE,

782. Elbistan Hakim Adayı (267592) Mehmet Fatih SÖZER ÇİFTLİK (Niğde) HAKİMLİĞİNE,

783. Ankara Hakim Adayı (267593) Neslihan SUNA BAHŞİ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

784. Ankara Batı Hakim Adayı (267594) Hakkı Alperen SUNGUR BALIKESİR HAKİMLİĞİNE,

785. Kırıkhan Hakim Adayı (267595) Cevahir Nur SÜREN KULU (Konya) HAKİMLİĞİNE,

786. Turgutlu Hakim Adayı (267597) Emine ŞAFAK GÖKSÜN (Elbistan) HAKİMLİĞİNE,

787. Ankara Hakim Adayı (267598) Aylin ŞAHİN HALFETİ (Şanlıurfa) HAKİMLİĞİNE,

788. Ankara Batı Hakim Adayı (267599) Beyza Nur YENER KASTAMONU HAKİMLİĞİNE,

789. Bakırköy C.Savcısı Adayı (267600) Büşra ŞAHİN TRABZON CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

790. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267601) Erdoğan ŞAHİN BABAESKİ (Kırklareli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

791. Sivas Hakim Adayı (267602) Hıdır Berke Göktuğ ŞAHİN BORÇKA (Artvin) HAKİMLİĞİNE,

792. Ankara Hakim Adayı (267603) Hikmet Furkan ŞAHİN PÜTÜRGE (Malatya) HAKİMLİĞİNE,

793. Ankara Hakim Adayı (267604) Mahsun ŞAHİN ORDU HAKİMLİĞİNE,

794. Ankara Hakim Adayı (267606) Nihal ŞAHİN KAYSERİ HAKİMLİĞİNE,

795. Ankara Hakim Adayı (267607) Şevval ŞAHİN SAMSUN HAKİMLİĞİNE,

796. Amasya C.Savcısı Adayı (267608) Şura UZUN KEBAN (Elazığ) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

797. Zonguldak C.Savcısı Adayı (267609) Yusuf ŞAHİN MENGEN (Bolu) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

798. Erzurum Hakim Adayı (267610) Baran ŞAKİROĞLU TÜRKELİ (Sinop) HAKİMLİĞİNE,

799. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267611) İsmail ŞAM GEDİZ (Kütahya) HAKİMLİĞİNE,

800. Ankara Hakim Adayı (267612) Samet ŞAMLI GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

801. Kahramanmaraş Hakim Adayı (267613) Muhammed Şirazi ŞAN ORTAKÖY (Aksaray) HAKİMLİĞİNE,

802. Nazilli Hakim Adayı (267614) Büşra ŞANLI TÜRK KARS HAKİMLİĞİNE,

803. Ankara Hakim Adayı (267615) Yurdagül ŞANLI MARDİN HAKİMLİĞİNE,

804. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267616) Muhammet Serdar ŞANLIER İMAMOĞLU (Kozan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

805. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267617) Havva Nur ŞAPALOĞLU KEMALPAŞA (İzmir) HAKİMLİĞİNE,

806. Hatay Hakim Adayı (267618) Betül Nihan ŞAYAN AYDIN GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

807. Aksaray Hakim Adayı (267619) Adem ŞEN ÇANKIRI HAKİMLİĞİNE,

808. Konya C.Savcısı Adayı (267620) Ahmet Nebi ŞEN SARIZ (Kayseri) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

809. Ankara Hakim Adayı (267621) Faruk Serhat ŞEN PERŞEMBE (Ordu) HAKİMLİĞİNE,

810. Adana Hakim Adayı (267622) Melek Melis ŞEN BAHÇESARAY (Van) HAKİMLİĞİNE,

811. Ereğli (Konya) Hakim Adayı (267623) Hande ŞENER DELİCE (Kırıkkale) HAKİMLİĞİNE,

812. Diyarbakır Hakim Adayı (267626) İrem ŞENYİĞİT ALADAĞ (Kozan) HAKİMLİĞİNE,

813. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267628) Nazım Burak ŞIK ERZİNCAN HAKİMLİĞİNE,

814. İstanbul Hakim Adayı (267632) Beytullah ŞİMŞEK NURDAĞI (İslahiye) HAKİMLİĞİNE,

815. Ankara Hakim Adayı (267633) Nimet ŞİMŞEK İSKENDERUN HAKİMLİĞİNE,

816. Kırıkkale Hakim Adayı (267634) Yunus Emre ŞİMŞEK SİLİVRİ HAKİMLİĞİNE,

817. Sivas Hakim Adayı (267635) Burak ŞİMŞİR OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

818. Ordu Hakim Adayı (267637) Utku Can ŞİRİN HATAY HAKİMLİĞİNE,

819. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267640) Nihal ŞİRİNOĞULLARI DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

820. Ankara Hakim Adayı (267642) Sare Nur ŞİŞİK VAKFIKEBİR (Trabzon) HAKİMLİĞİNE,

821. Bakırköy Hakim Adayı (267643) Kübra Dilşad TAHTA HOZAT (Tunceli) HAKİMLİĞİNE,

822. Sivas C.Savcısı Adayı (267644) Ali Osman TAN KARACASU (Nazilli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

823. Ankara Hakim Adayı (267645) Fatma Zehra TANRIVERDİ BİGA (Çanakkale) HAKİMLİĞİNE,

824. Rize Hakim Adayı (267646) Burak TAŞÇI BUCAK (Burdur) HAKİMLİĞİNE,

825. Ankara C.Savcısı Adayı (267648) İlhan TAŞDELEN UZUNKÖPRÜ (Edime) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

826. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267650) Yuşa TAŞDİBİ GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

827. İzmir C.Savcısı Adayı (267652) Mert TAŞKIN ARAPGİR (Malatya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

828. İstanbul Hakim Adayı (267654) Melek Öznur TAŞKIRAN AKDAĞMADENİ (Yozgat) HAKİMLİĞİNE,

829. Kayseri Hakim Adayı (267657) İsmail TAŞKOPARAN ADANA HAKİMLİĞİNE,

830. Kilis Hakim Adayı (267659) Abdulkerim TAŞTAN HATAY HAKİMLİĞİNE,

831. Ankara C.Savcısı Adayı (267661) Gökhan TATAŞOĞLU SUNGURLU CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

832. Tokat Hakim Adayı (267663) Mehmet Fatih TATLI KİLİS HAKİMLİĞİNE,

833. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267717) Vildan TAVUKÇU ATEŞ BATMAN HAKİMLİĞİNE,

834. Kayseri Hakim Adayı (267718) Hacı Osman TEKİN AKŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

835. Ankara Hakim Adayı (267719) Mustafa Enes TEKİN ADANA HAKİMLİĞİNE,

836. Trabzon C.Savcısı Adayı (267720) Osman TEKİN TONYA (Trabzon) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

837. Ankara Hakim Adayı (267721) Seçil TEKİN BURSA HAKİMLİĞİNE,

838. İstanbul Hakim Adayı (267722) Şahin TEKİN KAMAN (Kırşehir) HAKİMLİĞİNE,

839. Erzurum Hakim Adayı (267723) Şeyma TEKİN URLA (İzmir) HAKİMLİĞİNE,

840. Kırşehir C.Savcısı Adayı (267724) Çağatay TEMİR ALTINTAŞ (Kütahya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

841. Çankırı Hakim Adayı (267725) Eren TEMİZCİ ADANA HAKİMLİĞİNE,

842. Antalya Hakim Adayı (267726) Furkan TER BİGADİÇ (Balıkesir) HAKİMLİĞİNE,

843. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267727) Ali Emre TOKALAK KULP (Diyarbakır) HAKİMLİĞİNE,

844. Elazığ C.Savcısı Adayı (267728) Mustafa Mert TOPRAK İDİL (Cizre) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

845. Kırıkhan Hakim Adayı (267729) İbrahim Hakkı TOPAKGÖZ TAŞLIÇAY (Ağrı) HAKİMLİĞİNE,

846. Mersin Hakim Adayı (267730) Muhammed Alinza TOPAKTAŞ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

847. Ankara Hakim Adayı (267731) Muhammed Alperen TOPAKTAŞ AKHİSAR HAKİMLİĞİNE,

848. Konya Hakim Adayı (267732) Ahmet Selman TOPÇU GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

849. Erzurum C.Savcısı Adayı (267733) Muhammet TOPÇU TOMARZA (Develi) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

850. Bursa Hakim Adayı (267734) Özcan TOPÇU EŞME (Uşak) HAKİMLİĞİNE,

851. İstanbul Hakim Adayı (267735) Mehmet Fatih TOPDEMİR MANYAS (Bandırma) HAKİMLİĞİNE,

852. Bursa Hakim Adayı (267736) Fatma Nursena TOPHAN ARHAVİ (Artvin) HAKİMLİĞİNE,

853. Ankara Hakim Adayı (267737) Delal TOPLU SİVAS HAKİMLİĞİNE,

854. Ünye C.Savcısı Adayı (267738) Zübeyde TOPRAK POSOF (Ardahan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

855. Trabzon Hakim Adayı (267739) Sinem TOPUZ RİZE HAKİMLİĞİNE,

856. Kocaeli Hakim Adayı (267740) Ahmet TUKUŞ ÇEKEREK (Yozgat) HAKİMLİĞİNE,

857. Denizli C.Savcısı Adayı (267741) Cihan TUNCER MALKARA (Tekirdağ) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

858. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267742) Ayhan TUNÇ ERZİNCAN HAKİMLİĞİNE,

859. Kayseri Hakim Adayı (267743) Merve Nur TURAÇ KİLİS HAKİMLİĞİNE,

860. Dinar Hakim Adayı (267744) Ahmet Ali TURAN İZNİK (İnegöl) HAKİMLİĞİNE,

861. Ankara Hakim Adayı (267745) Kevser TURAN BAHÇE ADANA HAKİMLİĞİNE,

862. Trabzon Hakim Adayı (267746) Nihal TURGUT İZMİR HAKİMLİĞİNE,

863. İsparta Hakim Adayı (267747) Hilal TUZLUCA SEZER DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

864. Konya C.Savcısı Adayı (267748) Muhammed Resul TÜRK PÜTÜRGE (Malatya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

865. Kocaeli Hakim Adayı (267749) Fatma TÜRKAN SENİRKENT (İsparta) HAKİMLİĞİNE,

866. Niğde C.Savcısı Adayı (267750) Ahmet Furkan TÜRKER MANYAS (Bandırma) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

867. Samsun Hakim Adayı (267751) Emine TÜRKMEN DİDİM (Söke) HAKİMLİĞİNE,

868. Kayseri Hakim Adayı (267752) Nuh Mehmet TÜRKMEN KAVAK (Samsun) HAKİMLİĞİNE,

869. Salihli Hakim Adayı (267753) Tülay TÜRKMEN HAVZA (Vezirköprü) HAKİMLİĞİNE,

870. İstanbul Hakim Adayı (267754) Cemile TÜRKSOY GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

871. Bolvadin Hakim Adayı (267755) Feyza Dilşad UÇAR DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

872. Muğla Hakim Adayı (267756) Tansu Çiller UĞURLU NAZİLLİ HAKİMLİĞİNE,

873. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267757) Meryem UĞUZ SİVASLI (Uşak) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

874. Develi Hakim Adayı (267758) Ömer Faruk ULUÇAY GÖLBAŞI (Ankara) HAKİMLİĞİNE,

875. Malatya Hakim Adayı (267759) Fadime UMAÇ CETİZ İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

876. Adana C.Savcısı Adayı (267760) Abdullah Selman USLU ANDIRIN (Kahramanmaraş)

CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

877. Düzce Hakim Adayı (267761) Hakan Recep USTA SÖKE HAKİMLİĞİNE,

878. Mersin Hakim Adayı (267762) Mahir UYANIK ULUKIŞLA (Niğde) HAKİMLİĞİNE,

879. Kocaeli Hakim Adayı (267763) Muhammed Mucahid UZUN İSTANBUL HAKİMLİĞİNE,

880. Kocaeli Hakim Adayı (267764) Şükrü UZUN RİZE HAKİMLİĞİNE,

881. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267765) Mucize UZUNER AVCI KONYA CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

882. Ankara Hakim Adayı (267766) Selma UZUNER HAKKARİ HAKİMLİĞİNE,

883. Trabzon Hakim Adayı (267767) Ümit ÜÇÜNCÜ MALATYA HAKİMLİĞİNE,

884. Ankara Hakim Adayı (267768) Hatice Kübra KARANLIK BAFRA HAKİMLİĞİNE,

885. Diyarbakır Hakim Adayı (267769) Uğur ÜLSEN ELBİSTAN HAKİMLİĞİNE,

886. Kayseri Hakim Adayı (267792) Fatma Nur ÜNAL BURSA HAKİMLİĞİNE,

887. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267812) Fatıma ÜNALAN DEMİR İZMİR CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

888. Ankara Hakim Adayı (267815) Beyza Nur ÜNGÖR YILMAZ ALTINTAŞ (Kütahya) HAKİMLİĞİNE,

889. Ereğli (Konya) Hakim Adayı (267816) Hatice ÜNLÜ DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

890. Söke Hakim Adayı (267819) Kadir ÜNLÜ OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

891. Ankara Batı Hakim Adayı (267821) Mehmet ÜNLÜ ŞEBİNKARAHİSAR HAKİMLİĞİNE,

892. Ankara Batı Hakim Adayı (267823) Neslinur Simge ÜNSAL GÖREN DİKİLİ (Bergama) HAKİMLİĞİNE,

893. Mersin Hakim Adayı (267824) Halil Ceyhun ÜNÜVAR AKYAZI (Sakarya) HAKİMLİĞİNE,

894. Malatya Hakim Adayı (267827) Rukiye ÜNVER KEBAN (Elazığ) HAKİMLİĞİNE,

895. Bakırköy C.Savcısı Adayı (267829) Murat Can ÜSTÜNBAŞ ERDEMLİ (Mersin) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

896. Ankara Hakim Adayı (267859) Rıdvan VARGELOĞLU VAN HAKİMLİĞİNE,

897. Ankara Hakim Adayı (267862) Cansu ŞAMLI GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

898. Kayseri Hakim Adayı (267863) Tayyar VARLIK ERZURUM HAKİMLİĞİNE,

899. Ankara Hakim Adayı (267864) Erva Nur VERİM MANKALCI BURSA HAKİMLİĞİNE,

900. Kırıkkale C.Savcısı Adayı (267865) Muhammed Ali VURAL ULUS (Bartın) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

901. Ankara Batı Hakim Adayı (267866) Uğur VURAL VAN HAKİMLİĞİNE,

902. Antalya Hakim Adayı (267867) Fatma Nur Sevim ÇEKİÇ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

903. Ankara C.Savcısı Adayı (267868) Aykut YAĞAR DİVRİĞİ (Sivas) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

904. Adana Hakim Adayı (267869) Mustafa Serhat YAĞCI SINDIRGI (Balıkesir) HAKİMLİĞİNE,

905. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267870) Sümeyya Rukiye YAKAR KİRAZ (Ödemiş) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

906. Erzurum Hakim Adayı (267887) Emre YALÇIN İNEBOLU HAKİMLİĞİNE,

907. Ankara Hakim Adayı (267890) Enes YALÇIN KİRAZ (Ödemiş) HAKİMLİĞİNE,

908. Samsun Hakim Adayı (267893) Mücahit YALDIZ TONYA (Trabzon) HAKİMLİĞİNE,

909. İstanbul Anadolu C.Savcısı Adayı (267894) Orhan YALVAÇ TUFANBEYLİ (Kozan) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

910. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267896) Ebru YAMAN KAVAK (Samsun) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

911. Ankara Hakim Adayı (267899) Zeynep YAMAN GERMENCİK (Aydın) HAKİMLİĞİNE,

912. Ankara Batı Hakim Adayı (267900) Fadime YANGÖZ DÖRTYOL (İskenderun) HAKİMLİĞİNE,

913. Erzurum Hakim Adayı (267902) Esra YAPTIRMIŞ KİLİS HAKİMLİĞİNE,

914. Kastamonu Hakim Adayı (267904) Merve YARCI BANDIRMA HAKİMLİĞİNE,

915. Erzincan C.Savcısı Adayı (267906) Yusuf Tamer YAREN KUMRU (Fatsa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

916. Niğde Hakim Adayı (267907) Zeynep YAŞAR GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

917. Bolu Hakim Adayı (267943) Büşra YAŞAR TİRE (Ödemiş) HAKİMLİĞİNE,

918. Tokat Hakim Adayı (267944) Kübra YAŞAR GÜRÜN (Sivas) HAKİMLİĞİNE,

919. Ankara C.Savcısı Adayı (267945) Ömer Taha YAŞAR BURDUR CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

920. Ankara Hakim Adayı (267947) Ufuk YAŞAR DÖRTYOL (İskenderun) HAKİMLİĞİNE,

921. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (267950) Abdurrahman YAVUZ BURSA HAKİMLİĞİNE,

922. Ankara Batı Hakim Adayı (267952) Ayşe YAVUZ MUĞLA HAKİMLİĞİNE,

923. Ankara C.Savcısı Adayı (267954) Enes YAVUZ TATVAN (Bitlis) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

924. Ankara C.Savcısı Adayı (267956) Furkan YAVUZ İZMİR CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

925. Rize Hakim Adayı (267959) Semra YAZAR ADANA HAKİMLİĞİNE,

926. Bakırköy C.Savcısı Adayı (267961) İbrahim Selim YAZICI ŞUHUT (Afyonkarahisar) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

927. Silifke C.Savcısı Adayı (267962) Yusuf YEDİDAĞ MARMARİS (Muğla) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

928. Ankara Batı Hakim Adayı (267963) Uğur YELEĞEN BAKIRKÖY HAKİMLİĞİNE,

929. Adana C.Savcısı Adayı (267964) Oğuz YENEL AYBASTI (Fatsa) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

930. Konya Hakim Adayı (267965) Fatma Zehra AKSOY BURSA HAKİMLİĞİNE,

931. İstanbul C.Savcısı Adayı (267966) Tolga YERLİKAYA VARTO (Muş) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

932. Ankara Hakim Adayı (267967) Bayram Caner YETİŞ REFAHİYE (Erzincan) HAKİMLİĞİNE,

933. Kırşehir Hakim Adayı (267968) Ömer Faruk YIKICI GEMEREK (Sivas) HAKİMLİĞİNE,

934. Samsun Hakim Adayı (267969) Büşra Nur YILDIRIM BARTIN HAKİMLİĞİNE,

935. İstanbul Hakim Adayı (267970) Cihangir YILDIRIM KONYA HAKİMLİĞİNE,

936. Konya Hakim Adayı (267971) Emine DEMİRCİ BİGA (Çanakkale) HAKİMLİĞİNE,

937. Viranşehir Hakim Adayı (267972) Fatih YILDIRIM KÜTAHYA HAKİMLİĞİNE,

938. Ankara Hakim Adayı (267977) Meral SEZGİN SİNOP HAKİMLİĞİNE,

939. Ankara Hakim Adayı (267978) Oğuz Alp YILDIRIM ADANA HAKİMLİĞİNE,

940. Erzurum Hakim Adayı (267979) Osman YILDIRIM GAZİANTEP HAKİMLİĞİNE,

941. Konya C.Savcısı Adayı (267980) Ömer Buğra YILDIRIM SENİRKENT (İsparta) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

942. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (267981) Ümit Caner YILDIRIM BAYAT (Çorum) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

943. Ankara Hakim Adayı (267982) Ahmet Taha YILDIZ ERDEK (Bandırma) HAKİMLİĞİNE,

944. Nevşehir Hakim Adayı (267983) Aslıhan YILDIZ KIZILCAHAMAM (Ankara Batı) HAKİMLİĞİNE,

945. Ankara C.Savcısı Adayı (267984) Döne YILDIZ SEVCAN ALİAĞA (Karşıyaka) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

946. Antalya C.Savcısı Adayı (267985) Elif YILDIZ GÖLBAŞI (Adıyaman) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

947. Adana Hakim Adayı (267986) Furkan YILDIZ BERGAMA HAKİMLİĞİNE,

948. Ankara Batı Hakim Adayı (267987) Gizem YILDIZ ÇAL (Denizli) HAKİMLİĞİNE,

949. Adana C.Savcısı Adayı (267988) Leyla YILDIZ PAMUKOVA (Sakarya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

950. Denizli Hakim Adayı (267989) Mert YILDIZ ÖZALP (Van) HAKİMLİĞİNE,

951. Ankara Batı Hakim Adayı (267990) Onur YILDIZ AFŞİN (Elbistan) HAKİMLİĞİNE,

952. Antalya Hakim Adayı (267991) Rumeysa YILDIZ BİGADİÇ (Balıkesir) HAKİMLİĞİNE,

953. Ordu Hakim Adayı (267992) Serap YILDIZ ANGIN ŞANLIURFA HAKİMLİĞİNE,

954. İzmir C.Savcısı Adayı (267993) Yağmur YILDIZ KIRIKHAN CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

955. Trabzon Hakim Adayı (267994) Burak YILMAZ SOMA HAKİMLİĞİNE,

956. Trabzon Hakim Adayı (267995) Cüneyt Arif YILMAZ KOVANCILAR (Elazığ) HAKİMLİĞİNE,

957. Kırıkkale Hakim Adayı (267999) Fatma YILMAZ ADANA HAKİMLİĞİNE,

958. Antalya Hakim Adayı (268001) Feride YILMAZ DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

959. Ankara Batı Hakim Adayı (268003) Furkan Muhammed YILMAZ BAKIRKÖY HAKİMLİĞİNE,

960. Gaziantep C.Savcısı Adayı (268005) Hamit YILMAZ GERCÜŞ (Midyat) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

961. Ankara C.Savcısı Adayı (268009) Mehmet YILMAZ BEYLİKOVA (Eskişehir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

962. Afyonkarahisar Hakim Adayı (268010) Mehmet Onur YILMAZ KASTAMONU HAKİMLİĞİNE,

963. Ankara Hakim Adayı (268013) Melih YILMAZ ESKİŞEHİR HAKİMLİĞİNE,

964. Ankara Batı Hakim Adayı (268015) Melike DEMİR AKÇAABAT (Trabzon) HAKİMLİĞİNE,

965. Erzincan Hakim Adayı (268018) Muhammed Enis YILMAZ KARAYAZI (Erzurum) HAKİMLİĞİNE,

966. Aydın Hakim Adayı (268020) Muhammed Ensar YILMAZ İZMİR HAKİMLİĞİNE,

967. Sakarya C.Savcısı Adayı (268021) Muhammed Sebahattin YILMAZ SUŞEHRİ (Şebinkarahisar) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

968. Malatya Hakim Adayı (268024) Senem YILMAZ AKÇAKALE (Şanlıurfa) HAKİMLİĞİNE,

969. Bursa C.Savcısı Adayı (268026) Ubeydullah YILMAZ BAYRAMİÇ (Çanakkale) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

970. Samsun Hakim Adayı (268027) Uğur YILMAZ KARACASU (Nazilli) HAKİMLİĞİNE,

971. Ankara Hakim Adayı (268029) Zeliha YILMAZ FATSA HAKİMLİĞİNE,

972. Ordu Hakim Adayı (268031) Zeynep Saniye YILMAZ ALTINÖZÜ (Hatay) HAKİMLİĞİNE,

973. Ankara Hakim Adayı (268033) Pakize Gamze YILMAZTÜRK DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

974. Antalya Hakim Adayı (268036) Ahmet YİĞİT VAN HAKİMLİĞİNE,

975. Karaman C.Savcısı Adayı (268038) Gökhan YİĞİT DOĞANHİSAR (Akşehir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

976. Aksaray C.Savcısı Adayı (268040) Kadriye YİĞİT KEPSUT (Balıkesir) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

977. Ankara Hakim Adayı (268042) Muhammed Taha YİĞİT YENİCE (Karabük) HAKİMLİĞİNE,

978. Sakarya C.Savcısı Adayı (268044) Musa Konuralp YİĞİT CİHANBEYLİ (Konya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

979. Artvin Hakim Adayı (268046) Mustafa YİLMAZ BOĞAZLIYAN HAKİMLİĞİNE,

980. Afyonkarahisar Hakim Adayı (268050) Memnune Nur YURDUNUSEVEN KILIÇ ÇERKEZKÖY (Çorlu) HAKİMLİĞİNE,

981. Adana Hakim Adayı (268052) Yusuf Can YÜKSEKBAŞ SARIGÖL (Alaşehir) HAKİMLİĞİNE,

982. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (268054) Canan ZEREN KIRAÇ DİYARBAKIR HAKİMLİĞİNE,

983. Söke Hakim Adayı (268864) Sevgi BAYRAKTAR OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

984. Ankara Hakim Adayı (268865) Ayça KERVAN VAROL ANKARA HAKİMLİĞİNE,

985. Ankara C.Savcısı Adayı (268866) Seyyit Ahmet YILDIZ GÖNEN (Bandırma) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

986. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (273760) Eyüp AKBAŞ KEŞAN CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

987. Hatay Hakim Adayı (273761) Derya AKSOY ORHANGAZİ (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

988. Şanlıurfa Hakim Adayı (273762) Serdar Bilal ALTON SÖKE HAKİMLİĞİNE,

989. İstanbul C.Savcısı Adayı (273763) Alperen ARSLAN TERME (Çarşamba) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

990. Ankara Batı C.Savcısı Adayı (273764) Ahmet ASUBAY SÜRMENE (Trabzon) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

991. Diyarbakır Hakim Adayı (273765) Gizem AYAN MUSTAFAKEMALPAŞA (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

992. Trabzon C.Savcısı Adayı (273766) Pınar AYGÜN HENDEK (Sakarya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

993. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (273767) Hafize BAŞKAYA MUDANYA (Bursa) HAKİMLİĞİNE,

994. Ankara Hakim Adayı (273768) Göksu BENDER KOZAN HAKİMLİĞİNE,

995. Ankara Hakim Adayı (273769) Sefanur BÖLÜK EREĞLİ (Zonguldak) HAKİMLİĞİNE,

996. Bursa C.Savcısı Adayı (273770) Asena Beyza CENGİZ BİRELLİ TRABZON CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

997. İzmir Hakim Adayı (273771) Merve GÜNGÖR SALİHLİ HAKİMLİĞİNE,

998. Gaziantep C.Savcısı Adayı (273772) Hatice Gamze CEYLAN BABAESKİ (Kırklareli) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

999. Kayseri Hakim Adayı (273773) Zeynep Şeyma CEYLAN TURGUTLU HAKİMLİĞİNE,

1000. Siverek Hakim Adayı (273774) Ece ÇAĞLAR BURSA HAKİMLİĞİNE,

1001. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (273775) Gökçe ÇAĞLAYAN MERİÇ BULANCAK (Giresun) HAKİMLİĞİNE,

1002. Düzce Hakim Adayı (273776) Şeyma ÇAKMAK YILDIRIM BANDIRMA HAKİMLİĞİNE,

1003. Bursa Hakim Adayı (273777) Tuğba ÇALIŞKAN HENDEK (Sakarya) HAKİMLİĞİNE,

1004. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (273778) Bamı ÇELENK TİRE (Ödemiş) HAKİMLİĞİNE,

1005. İstanbul Hakim Adayı (273779) Ziynet ÇOLAK ÖDEMİŞ HAKİMLİĞİNE,

1006. Ankara Batı Hakim Adayı (273780) Emel DEMİR KIRKLARELİ HAKİMLİĞİNE,

1007. Uşak Hakim Adayı (273781) Hanım Aslıhan DOĞAN GÜMÜŞHANE HAKİMLİĞİNE,

1008. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (273782) Bilgen EKİNCİOĞLU ERDEMLİ (Mersin) HAKİMLİĞİNE,

1009. Ankara C.Savcısı Adayı (273784) Seda GEDİK SAFRANBOLU (Karabük) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

1010. İstanbul Hakim Adayı (273785) Sevda GÜNGÖR KUŞADASI (Söke) HAKİMLİĞİNE,

1011. Konya Hakim Adayı (273786) Hazal AYHAN BURDUR HAKİMLİĞİNE,

1012. Ankara Hakim Adayı (273787) Tuğce Tenzile KARAGÖZ SERİK (Manavgat) HAKİMLİĞİNE,

1013. İzmir Hakim Adayı (273788) Hülya KARAKUZGUN BAL TAVŞANLI HAKİMLİĞİNE,

1014. Akşehir Hakim Adayı (273789) Tansu KARAMAN DUMAN GİRESUN HAKİMLİĞİNE,

1015. Kilis C.Savcısı Adayı (273790) Ali İhsan KAYABEKİR BİGA (Çanakkale) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

1016. Bakırköy Hakim Adayı (273791) Sevgi KAYACI KEŞAN HAKİMLİĞİNE,

1017. Antalya C.Savcısı Adayı (273792) Haşan KONU BİGA (Çanakkale) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

1018. Karaman Hakim Adayı (273794) Ümit KOZAN KARAMAN HAKİMLİĞİNE,

1019. İzmir Hakim Adayı (273795) İrem LİMAN ÖZKAYA KARABÜK HAKİMLİĞİNE,

1020. İğdır Hakim Adayı (273797) Nurşen ÖRKÜN OSMANİYE HAKİMLİĞİNE,

1021. Kayseri Hakim Adayı (273798) Havva Kübra ÖZ CEYHAN HAKİMLİĞİNE,

1022. Manisa Hakim Adayı (273799) Büşra ÖZBEK DURAK KEMALPAŞA (İzmir) HAKİMLİĞİNE,

1023. Trabzon C.Savcısı Adayı (273801) Kudret YİĞİT PEHLİVAN TARSUS CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

1024. Antalya Hakim Adayı (273802) Rumeysa SAĞLAM BİTLİS HAKİMLİĞİNE,

1025. Samsun C.Savcısı Adayı (273804) Hamza SARI SAPANCA (Sakarya) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

1026. Fethiye Hakim Adayı (273806) Melike ŞAHİN AKHİSAR HAKİMLİĞİNE,

1027. İstanbul Anadolu Hakim Adayı (273807) Hüseyin Selçuk ŞEKER TARSUS HAKİMLİĞİNE,

1028. Malatya Hakim Adayı (273808) Mesut TAYLAN BUCAK (Burdur) HAKİMLİĞİNE,

1029. Bolvadin Hakim Adayı (273809) Hayrünnisa TOKUŞ ÇERKEZKÖY (Çorlu) HAKİMLİĞİNE,

1030. Antalya Hakim Adayı (273810) Gözde TUNÇ OF (Trabzon) HAKİMLİĞİNE,

1031. Trabzon Hakim Adayı (273811) Büşra TURAN FETHİYE HAKİMLİĞİNE,

1032. İstanbul Hakim Adayı (273812) İdil TÜKENMEZ İZNİK (İnegöl) HAKİMLİĞİNE,

1033. Yozgat C.Savcısı Adayı (273813) İkbal ÜNAL BURSA CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

1034. İstanbul Hakim Adayı (273814) Kevser Nur ÜYÜMEZ EREĞLİ (Konya) HAKİMLİĞİNE,

1035. Konya Hakim Adayı (273815) Mesude KUZU MİDYAT HAKİMLİĞİNE,

1036. Tokat C.Savcısı Adayı (273816) Merve YAVUZAY AKSARAY CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

1037. Kayseri Hakim Adayı (273817) Esra YILDIZ BURHANİYE HAKİMLİĞİNE,

1038. Gaziantep Hakim Adayı (273818) Mustafa Umut YILDIZ ALİAĞA (Karşıyaka) HAKİMLİĞİNE,

1039. Bursa Hakim Adayı (273819) Şükrü Burak YILDIZ BABAESKİ (Kırklareli) HAKİMLİĞİNE,

1040. Bursa Hakim Adayı (273820) Betül Merve YILMAZ NAZİLLİ HAKİMLİĞİNE,

1041. Kırıkkale Hakim Adayı (273821) Gamze YILMAZ ÇARŞAMBA HAKİMLİĞİNE,

1042. Sivas C.Savcısı Adayı (273822) Hakan Oğuz YURTDAKAL HAYRABOLU (Tekirdağ) CUMHURİYET SAVCILIĞINA,

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.

İdari Yargı Hakim Adayları

2. derecenin 2. kademesi (1210+3600) göstergesi ile

1. Ankara Hakim Adayı (266604) Mustafa KORU DENİZLİ İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

2. derecenin 1. kademesi (1155+3600) göstergesi ile

2. Ankara Hakim Adayı (251589) Halil İbrahim DEMİRTAŞ VAN İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

3. derecenin 2. kademesi (1065+3000) göstergesi ile

3. Ankara Hakim Adayı (266608) Osman KÜRTÜL DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

3. derecenin 1. kademesi (1020+3000) göstergesi ile

4. Ankara Hakim Adayı (266620) Sefa SAMUR ADIYAMAN İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

4. derecenin 1. kademesi (915+2300) göstergesi ile

5. Ankara Hakim Adayı (266618) Haşan Hüseyin ÖZTÜRK DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

5. derecenin 2. kademesi (865+2200) göstergesi ile

6. İstanbul Hakim Adayı (182038) İshak ALKIŞ SİİRT İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

6. derecenin 2. kademesi (785+1600) göstergesi ile

7. Ankara Hakim Adayı (266613) Muhammed Haşan ÖGCEM ADIYAMAN İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

8. Ankara Hakim Adayı (266619) Abdurrahim SAĞLAM DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

7. derecenin 1. kademesi (705+1500) göstergesi ile

9. Ankara Hakim Adayı (256422) Cihad ÖZTÜRK YOZGAT İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

10. İstanbul Hakim Adayı (266601) Ahmet Taha KALEBAŞI OSMANİYE İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

11. Ankara Hakim Adayı (266609) Fatih Geylani MAHMAT VAN İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

12. İstanbul Hakim Adayı (266611) Hamza ORHAN DENİZLİ İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

8. derecenin 2. kademesi (675+1300) göstergesi ile

13. Ankara Hakim Adayı (266622) Mustafa ŞENYURT ZONGULDAK İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

14. Ankara Hakim Adayı (268200) Rabia BURULDAY DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

8. derecenin 1. kademesi (660+1300) göstergesi ile

15. Ankara Hakim Adayı (266576) Enis ACAR MALATYA İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

16. Ankara Hakim Adayı (266577) Ayşenur AKTAŞ ALTUĞ DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

17. Ankara Hakim Adayı (266578) Elifhur Vasfiye ANAYURT MUĞLA İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

18. Ankara Hakim Adayı (266579) Mehmet Can AŞÇI HATAY İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

19. İstanbul Hakim Adayı (266580) Güneş ATACAN HATAY İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

20. Ankara Hakim Adayı (266581) Ebrar AYDINBELGE DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

21. Ankara Hakim Adayı (266582) Burak Han BAL DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

22. Ankara Hakim Adayı (266583) Ahmet Ubeyd BAŞTUĞ DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

23. Ankara Hakim Adayı (266584) Atahan Arda BEŞİROĞLU DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

24. Konya Hakim Adayı (266585) Buket ÇAKICI EDİRNE İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

25. Ankara Hakim Adayı (266586) Şermin ÇAĞLAR DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

26. Ankara Hakim Adayı (266587) Zehra Beyza ÇEKİCİ DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

27. Ankara Hakim Adayı (266588) Tuba ÇELİK DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

28. Ankara Hakim Adayı (266589) Zümra ÇELİK AYDOĞAN DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

29. Ankara Hakim Adayı (266590) Elif Beyza ÇINAR ŞANLIURFA İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

30. Ankara Hakim Adayı (266591) Ubeydullah ÇİTÇİ DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

31. İstanbul Hakim Adayı (266592) Mücahit ÇOBAN MANİSA İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

32. Ankara Hakim Adayı (266593) Merve DEMİR DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

33. Ankara Hakim Adayı (266594) Furkan DURMUŞ DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

34. Ankara Hakim Adayı (266595) Muhammed Erman ERGÜL HATAY İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

35. Ankara Hakim Adayı (266596) Betül HACIİSMAİLOĞLU DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

36. Ankara Hakim Adayı (266597) Furkan GÖKÇE HATAY İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

37. Konya Hakim Adayı (266598) Latife GÖKSOY VAN İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

38. Ankara Hakim Adayı (266599) Osman GÜNDOĞAN ADIYAMAN İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

39. Ankara Hakim Adayı (266600) Alper HAYDAROĞLU GAZİANTEP İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

40. Ankara Hakim Adayı (266602) Muhammed Rabbani KOÇ DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

41. İstanbul Hakim Adayı (266603) Ömer KOÇAK EDİRNE İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

42. Erzurum Hakim Adayı (266605) Sema KOYUNCU CEVAHİR HATAY İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

43. Ankara Hakim Adayı (266606) Reşit KULAK KAHRAMANMARAŞ İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

44. Ankara Hakim Adayı (266607) Özge KUMRU DOĞUKAN DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

45. Ankara Hakim Adayı (266610) Resul OCAK BURSA İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

46. Ankara Hakim Adayı (266612) Furkan OTLUOĞLU ADIYAMAN İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

47. Ankara Hakim Adayı (266614) Gözde ÖMÜRLÜOĞLU SÖNMEZ DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

48. Ankara Hakim Adayı (266615) Cemal ÖZDEMİR GAZİANTEP İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

49. İstanbul Hakim Adayı (266616) Zeynep ÖZTEL MUĞLA İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

50. Ankara Hakim Adayı (266617) Uğur ÖZTEN KAHRAMANMARAŞ İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

51. Ankara Hakim Adayı (266621) Enes SEVİM KAHRAMANMARAŞ İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

52. Ankara Hakim Adayı (266623) Beyza Nur TANIŞMAN KAHRAMANMARAŞ İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

53. Ankara Hakim Adayı (266624) Şeyma TANRIVERDİ ADIYAMAN İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

54. Gaziantep Hakim Adayı (266625) Taha TAŞ MALATYA İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

55. Ankara Hakim Adayı (266626) Serdar TEMİZ DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

56. Ankara Hakim Adayı (266627) Kezban TETİK UĞURLU DANIŞTAY TETKİK HAKİMLİĞİNE,

57. İstanbul Hakim Adayı (266628) Nursevim YALÇIN KAHRAMANMARAŞ İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

58. Ankara Hakim Adayı (266629) Mustafa Erhan YALIM HATAY İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

59. Ankara Hakim Adayı (266630) Mehmet Akif YARAŞIR VAN İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

60. Ankara Hakim Adayı (266632) Nagihan YÜKSEL ORDU İDARE MAHKEMESİ ÜYELİĞİNE,

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.

Hâkimler ve Savcılar Kuruluna Ait Atama Kararı

28 Tem 2023 - 08:33 - Memur Haber


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Memur Postası Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Memur Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Memur Postası editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Memur Postası değil haberi geçen ajanstır.