Hatipoğlu: Kıyametin ayak sesleri duyuluyor!

Hatipoğlu: Kıyametin ayak sesleri duyuluyor!

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'ndan A haber'de dikkat çeken sözler söyledi. Fransa'daki karikatür krizine de değinen Hatipoğlu, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Kıyametin ayak seslerinin duyulduğunu söyleyen Hatipoğlu şöyle konuştu:Kıyametin aslında ayak sesleri duyuluyor. Ama tarih vermek mümkün değildir. Düzen bozuluyor, taşlar yerinden oynuyor ve hiç beklenmeyen hadiselerle anlık karşılaşabiliyoruz. Zatenkıyamet de budur, olan dengenin bozulmasıdır. 
 
KIYAMET ORTADOĞU'DAN BAŞLAYACAK
 
Hz. Peygamber kıyametin kopma alanının Ortadoğu olacağını söylüyor. 
 
Paygamberimiz Suriye'nin Mısır'ın ve Irak'ın kaybedeceğini söylüyor. Vatikan'ın ilgisi de Ortadoğu'ya, Amerika'nın ilgisi de Ortadoğu'ya. Çünkü Ortadoğu bütün dinlerin Doğuş merkezi. Kıyamet buradan başlayacak.
 
KARİKATÜR TEPKİSİ
 
Hatipoğlu'ndan karikatür tepkisi de geldi: Hz. Muhammed ile oynamanız onun algısını kirletmez. Bütün dünya bir araya gelse Hz. Peygamber'in aleyhinde yazsa, çizse Müslüman'ın yüreğinde Muhammed, Muhammed'dir. Tam aksine saldırıldıkça Peygamber'in etrafındaki o halka daha da güçlü bir şekilde kenetlenecektir. Hiçbir dinin kutsalına saygısızlık yapamazsınız. Hristiyanlık aleminden beklediğimiz ses buydu bizim. Biz de aynı sesi onaylıyoruz. Biri kiliseye karşı bir yanlışlık yaparsa biz de kilisenin önünde dururuz ve kiliseyi koruruz. Çünkü bizim inancımız kavgayı değil konuşmayı emretmekte. Sözü hakim kılmayı emretmekte.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.