İLKSAN'dan “Dijital Öğretmenler” Projesine İlişkin Açıklama

İLKSAN'dan “Dijital Öğretmenler” Projesine İlişkin Açıklama

Bu akşam sosyal medya aracılığı ile kamuoyuna yansıyan ve ING Türkiye, Habitat Derneği, Ortadoğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ) işbirliğiyle ve İLKSAN’ın desteği ile hayata geçirilecek olan “Dijital Öğretmenler” Projesine sandığımız aracılığı ile katılacak...

SAYIN ÜYELERİMİZİN VE KAMUOYUNUN DİKKATİNE!

Bu akşam sosyal medya aracılığı ile kamuoyuna yansıyan ve ING Türkiye, Habitat Derneği, Ortadoğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ) işbirliğiyle ve İLKSAN’ın desteği ile hayata geçirilecek olan “Dijital Öğretmenler” Projesine sandığımız aracılığı ile katılacak olan 500 İlkokul Öğretmeninin seçimi amacı ile sayfamızda yayınlanan başvuru formunda (http://proje.ilksan.gov.tr/Öğretmenlerimizin CİNSİYETİNE ilişkin sorulan sorularda KADIN, ERKEK seçenekleri haricinde bir diğer seçenek bulunduğu iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır.

Bahse konu ekran görüntüsü, Projenin Seçme, Ölçme ve Değerlendirme aşamalarını yürütecek olan HABİTAT DERNEĞİNİN sitesinden alınmış olup, sandığımız aracılığı ile yapılacak olan başvuru formlarında bu şekilde bir seçenek bulunmamaktadır.

Siz Değerli Üyelerimizi ve Kamuoyunu, projenin asli amacı olan eğitime ve eğitimciye hizmet noktasında sürekli haberdar edeceğimizi arz ediyor, Sağlık ve esenlikler diliyoruz. 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler