1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kamu Sendikacılığında Bir Yenilik Daha…
Kamu Sendikacılığında Bir Yenilik Daha…

Kamu Sendikacılığında Bir Yenilik Daha…

BEM-BİR-SEN’DEN KAMU SENDİKACILIĞINA BİR YENİLİK DAHA…

A+A-

“ACIBADEM SİGORTA” İLE ANLAŞMA YAPILDI…

 

v  BEM-BİR-SEN’DEN KAMU SENDİKACILIĞINA ÖRNEK OLACAK BİR YENİLİK DAHA

 

ÜYELERİMİZ HER TÜRLÜ VEFATLARA KARŞI 10 BİN TL’LİK HAYAT SİGORTASI İLE GÜVENCE ALTINA ALINDI

 

ÜYELERİMİZ AYRICA 25 BİN TL’LİK FERDİ KAZA SİGORTASI İLE SİGORTALANDI

 

Bem-Bir-Sen üyelerine kazandırdığı maddi hakların yanı sıra elde ettiği sosyal kazanımlarla yerel yönetim çalışanlarının her zaman ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Bem-Bir-Sen kamu sendikacılığına örnek olacak bir yeniliğe daha imza attı. Üyeleri için her zaman en iyi hizmeti veren Bem-Bir-Sen Genel Merkezi “ACIBADEM SİGORTA” ile ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası anlaşmasını imzalayarak önemli bir kazanım daha elde etti.

 

Bem-Bir-Sen, Etüt İnteraktif Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD.ŞTİ. aracılığı ile yaptığı anlaşmayla “ACIBADEM SİGORTA” ile bütün BEM-BİR-SEN üyeleri her türlü “KAZALARA” ve“ECELEN VEFATLARA” karşı “Hayat Sigortası” kapsamına alındı.

İmzalanan anlaşmayla, üyelerimiz iki tip sigorta ile güvence altına alındı.

Yapılan anlaşma gereği:

v  Yer, zaman ve sebep ne olursa olsun üyelerimizin 7/24 vefatları sonucunda 10 Bin liralık “Hayat Sigortası” varislerine ödenecek,

 

v  Üyelerimiz ayrıca kaza sonucu oluşabilecek vefat durumlarında ise varislerine ödenmek üzere 25 Bin lira teminatlı “Ferdi Kaza Sigortası” ile güvence altına alındı.

Düzenlenen imza törenine Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç, Gürkan Alper, Recayi Karslı ile Acıbadem sağlık ve Hayat Sigorta Orta Anadolu Bölge Müdürü Feza Civan, Etüt İnteraktif Sigorta Aracılık Hizmetleri Yetkilisi Sami Kibritoğlu iştirak etti.

Bütün üyelerimiz anlaşmanın imzalanmasıyla birlikte hiçbir işlem yapmaksızın ACIBADEM Ferdi Kaza Sigortası ve Hayat Sigortası kapsamına alındı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.