Kılıç kürsüye çıktı bakan salonu terk etti

Kılıç kürsüye çıktı bakan salonu terk etti

Dünya Ehl-i Beyt Vakfı'nın Ankara düzenlediği Muharrem iftarı programında soğuk rüzgarlar esti.

Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç, katıldığı programda "Mağdurun ahını alan zalimlerin ayakta kaldıkları görülmemiştir." dedi. Bakan Ala ise Kılıç'ı dinlemeden salondan ayrıldı.

Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, rakiplerini şeytanlaştırmak için nefret duygularının yoğun bir şekilde kullanıldığı kaygı verici bir dünya yaşadıklarını söyledi. Kılıç, "İnsanlık dışı kabul edilen nefret duygularını kullanarak haram rant elde edenler bilmelidir ki kendi çocuklarının da sonunu hazırlamaktadırlar. İnançlara ve özgürlüklere meydan okuyanların üstünlük kazandığına insanlık tarihi şahit olmamaktadır. Hakkının ihlal edilmesi nedeniyle gözyaşı döken bir mağdurun ahını alan zalimlerin ayakta kaldıkları görülmemiştir." dedi.

BAKAN EFKAN ALA KILIÇ'I DİNLEMEDEN SALONDAN AYRILDI

Dünya Ehl-i Beyt Vakfı'nın Ankara Rixos Otel'de düzenlediği Muharrem iftarına katılan Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, yemeğin ardından katılımcılara hitap etti. İftar programına geç gelen İçişleri Başkanı Efkan Ala konuşmasını yaptıktan sonra kürsüye çıkan Haşim Kılıç'ı dinlemeden salondan ayrıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.