Memur-Sen'in En Büyük Kazanımı Genç Memur-Sendir

Memur-Sen'in En Büyük Kazanımı Genç Memur-Sendir

Memur-Sen'in En Büyük Kazanımı Genç Memur-Sendir

Ankara Genç Memur-Sen üyeleri ile bir araya gelen Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ‘Hedefsiz insan rüzgara kapılıp gitmeye mahkumdur’dedi.
 

Diyanet-Sen Genel Merkezinde Ankara Genç Memur-Sen üyeleri ile bir araya gelen Bayraktutar Genç Memur-Sen Asımın nesli, sahabenin arzuladığı yarının gençliğidir. Hayalleri gerçeğe çevirmek için mücadele eden sizlere teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Hiç bir şey olamamak yerine her şey olmak için cihat eden bu gençlik arzuladığımız, hedeflediğimiz yarınlarımızdır. Memur-Sen bu ülke için sayısız kazanım elde etmiş olabilir,sivil itaatsizlik, başörtüsü zulmü, ötekileştirmelere karşı verdiği mücadele gibi sayısız kazanım altın harflerle tarihte yerini mutlaka alacaktır ama dünyaya ve Türkiye’ye kazandırdığı en büyük kazanım Genç Memur-Sen gençliğini bir araya getirmek, kavuşturmaktır.

Genç Memur-Sen üyelerine tavsiyelerde bulunan Bayraktutar hedeflerinize ulaşmak için örnek aldığınız kişiler mutlaka sizden daha iyi olmalı, daha donanımlı olmalı. Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde söylemleriniz, düşünceleriniz içeriksiz olmamalı. Arzulanan gençlik olmak, ümmetin arzu ettiği, hasretle beklediği gençliktir.Dünya mazlumlarının sesi olmak için meydanlara inen Genç Memur-Sen üyeleri Suriye’de Mısır’da, Arakan ’da değersizleştirilmek istenen, yok edilmek istenen insanlığın dünyaya verdiği var olma mücadelesidir. Bu var oluş imanın İslam’ın beklediği arzu edilen yarınların kıvılcımıdır. Bugün sizlerle birlikte olmak, özgür iradenizle tartışma, fikir alış verişinde bulunmak bana tarifsiz bir mutluluk yaşattı. Kendilerini anlatamayan gençlikten dünyayı yorumlayan gençliğe bir geçiş sağladığınız için yarınlara dair tedirginliğim sizler sayesinde son buldu. Diyanet-Sen olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum ifadelerini kullandı.

Ankara Genç Memur-Sen üyeleri istifade toplantılarından duydukları memnuniyeti dile getirerek ‘Bizim insan ve insanlık için kahır çeken, mücadele eden, okuyan daha donanımlı olmamız için imkan veren vesile olan Memur-Sen Konfederasyonu ve bağlı sendikalarına teşekkür ediyoruz. Asımın nesli ifadenize yakışan bir gençlik olma yolunda attığımız adımların sizlerin duasıyla daha da anlam kazanacağını ifade etmek istiyoruz şeklinde konuştular.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.