1. HABERLER

  2. MEMUR HABER

  3. MHUY puanları ÖSYM tarafından hesaplanacak
MHUY puanları ÖSYM tarafından hesaplanacak

MHUY puanları ÖSYM tarafından hesaplanacak

DUYURU(28 Mart 2015)2014 Maliye Bakanlığı Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı Özel Yarışma Sınavı (2014-MHUY):

A+A-

Özel Yarışma Sınavı Puanlarının Açıklanması ve Tercihlerin Alınması

Maliye Bakanlığı ile Merkezimiz arasında imzalanan Protokol uyarınca, 9 Kasım 2014 tarihinde yapılan 2014 Maliye Bakanlığı Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı Özel Yarışma Sınavının (2014-MHUY) sonuçları, 24 Kasım 2014 tarihinde açıklanmıştır. Bu protokol uyarınca başarılı olan adaylar, Maliye Bakanlığı tarafından sözlü sınava alınmışlardır. Sözlü sınava katılan adayların Maliye Bakanlığı tarafından yapılan sözlü sınav sonucu belirlenen sözlü sınav puanları, Merkezimize bildirilmiştir. İmzalanan protokol uyarınca adayların yazılı sınav puanları ile sözlü sınav puanlarının aritmetik ortalamasından oluşturulan Özel Yarışma Sınavı Puanları Merkezimiz tarafından hesaplanacaktır.

Bu sınava katılarak tercih hakkı kazanan adayların yazılı sınav puanları ile sözlü sınav puanlarının aritmetik ortalamasından oluşturulan Özel Yarışma Sınavı Puanları, 2 Nisan 2015 tarihinde saat 14.00'ten itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar puanlarını, belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Adaylar, Maliye Bakanlığı tarafından bildirilen yerleştirme yapılacak kurum/kadro/pozisyonlara ilişkin tercihlerini, 7-13 Nisan 2015 tarihleri arasında ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile yapabileceklerdir. Bunun dışında bir tercih bildirimi geçerli olmayacaktır. Adaylar, en fazla 30 tercih yapılabilecektir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.