NaskonSapphire Termal Sağlık Merkezi

NaskonSapphire Termal Sağlık Merkezi

NaskonSapphire Termal Sağlık Merkezi

Ülkemiz termal kaynaklarının çokluğuna, ve bu kaynaklarının içerik zenginliğine rağmen maalesefbu kaynaklardan yeterince yararlanamamaktadır. Bu durum şifa kaynağı termal sularımızın hem boşa akmasına, hem de yaratacağı katma değerden ülke olarak mahrum kalmamıza yol açmaktadır.Termal Sağlık Turizmi sektöründeki bu boşluğu giderip kaliteli termal suları kaliteli tesislerle birleştirerek  insanların kullanımına sunmayı hedefleyen firmamızın yatırımı olan NaskonSapphire Termal Sağlık Merkezi,  Ankara Beypazarı karayolu üzerinde, Güdül kavşağında yer alan 200 dönüm arazi üzerine projelendirilmiş 1000 adet üniteden oluşan 24000 üye kapasiteli ve en önemlisi bölgede kendi termal suyuna sahip beş yıldızlı tek termal tesistir.

image003-002.jpg

Sahip olduğu Termal Sağlık Turizmi potansiyeli ile Ayaş,  Ankara Büyükşehir Belediyesinin planlaması ve çabalarıyla sadece ülke çapında değil, dünya çapında da bir cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu konuda birçok yatırıma ilham veren projemiz klasik bir kaplıcadan çok farklı olarak sosyal donatıları ve aktiviteleri ile ailelerin rahat ve konforlu bir ortamda, tatil köyü atmosferinde şifa bulacağı ayrıcalıklı bir yatırımın da kapılarını açmaktadır.

image007.jpg

Malum, insanlarımız belli bir yaşa kadar para kazanmak için sağlıklarını harcamakta, belli bir yaştan sonra da sağlıklarına yeniden kavuşabilmek için para harcamaktadırlar. Oysa termal suyumuz, bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayıp hastalıklara yakalanma riskini büyük oranda önlemekte, veya yakalanılan değişik hastalıkların tedavisinde inanılmaz bir rol oynamaktadır. Bu yüzden genel kanının aksine insanlar termal sulardan yararlanmaya başlamak için hasta olmayı beklemek yerine hastalıklara yakalanmadan önce termal kürlerden yararlanmaya başlamalıdır ki hastalığa yakalanma riskleri azalsın. Dişlerimizi fırçalamaya başlamak için dişlerimizin çürümeye başlamasını beklemediğimiz gibi termal sulardan yararlanmak için de hastalanmayı beklememek sağlığımızı korumak için çok önemlidir. Bu yüzden her yaş grubuna hitap eden tesisimizde insanların canının sıkılmasına fırsat vermeden eğlenceli ve dolu dolu bir termal tatil yapmalarına olanak sağlıyoruz. Doktor kontrolünde yapılan banyo kürü, içme kürü, buhar kürü ve çamur küründen alınan sonuçlar, misafirlerimize şimdiye kadar neredeydim dedirtip pişman edecek düzeyde diyebilirim.Ayrıca aynı anda yapılan tatil de bu işin cabası.

image001-004.jpg

Firmamız yaklaşık 40 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren köklü bir firma olmakla beraber değişik sektörlerde de faaliyetleri  olan, yurt dışında da hatırı sayılır yatırımlara ve başarılara imza atmış güçlü bir firmadır. Firmamızın iş hacmi açısından NaskonSapphire Termal Sağlık Merkezi  gerçekten çok mütevazi bir yer sahibi olmasına rağmen artık zamanımızın ve enerjimizin çoğunu bu yatırımımıza ayırmaktayız. Ayaş bölgesinde yaklaşık 20000 dönüm arazide ve diğer birkaç ilde termal su arama ve işletme ruhsatına sahibiz ve termal sağlık turizmi sektöründe büyüme stratejisi izliyoruz. İkinci ve üçüncü projelerimiz hazır şekilde düğmeye basmamızı bekliyor. Böylece üyelerimiz diğer termal tesislerimizden de yararlanıp termal su ve tatil keyfini değişik yerlerde yaşama şansına sahip olacaklar.

image009.jpg

Daha geniş bilgi için TIKLAYINIZ!

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.