1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. O Şube Müdüründen Ajitasyon Haberine Cevap Geldi
O Şube Müdüründen Ajitasyon Haberine Cevap Geldi

O Şube Müdüründen Ajitasyon Haberine Cevap Geldi

Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Numan cengiz haberi servis edenlere seslenerek Ajitasyonla asla işim olmamıştır.Çocuğum otizm hastadır.Onun hastalığına binaen tayinim gerçekleşmiştir.

A+A-

Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Numan cengiz haberi servis edenlere seslenerek Ajitasyonla asla işim olmamıştır.Çocuğum otizm hastadır.Onun hastalığına binaen tayinim gerçekleşmiştir.Sitede yayınlanan belge olduğu iddia edilen nesnelerin hukuki yollarla elde edilmesi mümkün değilidir.Zira, üçüncü şahıslara kişi bilgisi verilemez.Bu bilgiyi veren ve yardımcı olan her kişi hakkında suç duyurusunda bulunup yasal haklarımı koruyarak mücadele edeceğimin bilinmesini isterim.

İşte o açıklamalar

1.Kişisel verilerin korunması yönünde hükümetimiz titizlikle çalışma yaparken , hükümetin(Ak Partinin) bürokratı olduğunu iddia edel sorumluluk ve yetkşi sahibi kilişlerin hiçbir yetkiye ve etik değerlere dayanmakasızın gizli bir el tarafından cep telefonu ile çekilen görüntüleri internet sitesine yansıtması ne kadar doğru ve düzeyli bir davranıştır?!!!
 
2. SORUYORUM !!! BU EL KİMİN ELİDİR ? KİM HANGİ HAKLA TELEFONA RESMİ ÇEKMİŞTİR.BUNA İZİN VERENLER VE SUÇ ORTAKLARI KİMLERDİR ? DEVLETİN KURUMUNDA MAHREM BİLGİLER NASIL TELEFONLA GİZLİCE ÇEKİLİP SERVİS EDİLİYOR ? BİR ÇEŞİT PARALEL YAPILANMA DEĞİL MİDİR BU ?
 
2.1. Sayın Cumhurbaşkanım , Sayın Başbakanım ve Sayın Bakanım ; Devlet Denetleme Kurulu da dahil olmak üzere tüm yetkili merciileri harekete geçirerek ivedilikle bu yapı üzerine giderek gerçeği ortaya çıkarıp bu usulsüz ve Edepsiz kurguyu tespit edin ve Yenimahalleyi bu pislik deryasından temizleyin.Bu denli pervasız kişilerin hükümetimizin vizyonuna yakışmadığı açıktır.Bunu zatı alinizden benim gibi nice mağdur olan kişiler adına arz ve istirham ediyorum.
 
2.2.Sitede yayınlanan belge olduğu iddia edilen nesnelerin hukuki yollarla elde edilmesi mümkün değilidir.Zira, üçüncü şahıslara kişi bilgisi verilemez.Bu bilgiyi veren ve yardımcı olan her kişi hakkında suç duyurusnda bulunup yasal haklarımı koruyarak mücadele edeceğimin bilinmesini isterim.
 
3. Yenimahallede 5 aydır görev yapmakta olup yazıda iddia edildiği görev yapmama türü eylemim imkan dahilinde değildir.İtham edildiği gibi 5 ay görev yapmayan kişinin zaten maaş alması da mümkün değildir.Zira, 20 gün işe gelmeyenin memurluktan işiği kesilir 657 sayılı yasa gereği.Bu yaman çelişkinin izaha muhtaç olduğu açıktır.Bu husus dahi iftiranın değişik ve çirkin boyutudur.
 
3.1.Mevzuaten ve kanunen şube müdürlüğü yolunda engelim bulunmadığı halde alnımın aklıyla girdiğim Görevde Yükselme Sınavı mücadelesinde başarılı oldum ve akabinde mülakatı da geçerek şube müdürü oldum.Yüce Devletimizin , sayın bakanımızın uygun gördüğü şube müdürlüğü ünvan ve görevinin Yenimahalle ilçe milli eğitim müdürünün ve Asım GÖZÜKARA tipli kişilerin uygun görmemesi NE HAKKI NE DE HADDİDİR.
 
3.2.Tarafım hakkında yürütülen bir soruşturma halıhazırda yoktur.Bu hususun dahi iftira olduğu açıktır.Soruşturma sonucu alınma türü eylem sözkonusu değildir.Çünkü soruşturma yoktur.Soruşturma olsa herhalukarda tarafımdan ifade alınması gerekecektir.Olmayan soruşturmadan bahisle görev yeri değişikliğini ifade eden Asım Gözükara iyice gözünü karartmış olsa gerek gerçeği de görememektedir
 
. 4.Yenimahalleye geldiğim an itibarı ile tarafıma tavırlı olan ilçe müdürünün yaşattığı mağduriyete rağmen sayın bakanımızın hassasiyetiyle giderilen durumun yenişden eski yerime tayinimin çıkarılarak intikam alınmasında husumetten başka hangi amaç yatmaktadır?Hakkın tesisi için uğraş vererken hak ihlali yapanların konu edilmesi kaçınılmazdır.KBS çıktılarından kurum maaş verilerinden Ekim maaşımın yapılmadığı ve Kasım ayında maaşımın yapıldığı görülecektir.Açıkça ekonomik hakkıma gasp sökonusu iken sayın bakanımızın duyarlığıyla tesis edilen Yenimahalle şube müdürlüğü görevim için kendilerine teşekkürü borç bilmekteyim.
 
5.İtham edildiğim hususlarla ilgili beraat etmiş bulunmaktayım.Zaten , tek akıllı ve tek zeki herhalükarda Asım GÖZÜKARA ve ona bu kumpasta yardımcı olanlar olmasa gerektir.Mevzuaten ve kanunen yasal görevim üzerinde şaibe çıkarmanın erdemlilikle ve vazife şuuru ile zerre alakası yoktur.
 
 
 
12/04/2016
 
Numan CENGİZ Yenimahalle İlçe Milli Eğitm Şube Müdürü

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.