1. HABERLER

  2. MEMUR HABER

  3. SAĞLIK PERSONELİ

  4. Önder Kahveci: Sağlık Çalışanlarını Ayakta Tutmak Birinci Vazifemiz Olmalıdır !
Önder Kahveci: Sağlık Çalışanlarını Ayakta Tutmak Birinci Vazifemiz Olmalıdır !

Önder Kahveci: Sağlık Çalışanlarını Ayakta Tutmak Birinci Vazifemiz Olmalıdır !

Önder Kahveci: Koronavirüs salgını ile mücadelede sağlık çalışanlarımız kendi sağlıklarını hiçe sayarak insan üstü gayret göstermektedirler.

A+A-

Koronavirüs salgını ile mücadelede sağlık çalışanlarımız kendi sağlıklarını hiçe sayarak insan üstü gayret göstermektedirler.

Allah onlardan razı olsun.

Onlar Türk Milletinin kahramanlarıdır.

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’nde görevli arkadaşlarımızda Koronavirüs salgını nedeniyle limanlarda, havaalanlarında ve sınır kapılarında canla başla mücadele etmektedirler. 

Zor şartlarda uzun bir süredir yaptıkları hizmetlerin karşılığı tüm sağlık çalışanlarımızın cefakar hizmeti gibi ödenemeyecek düzeydedir. 

 Sağlık çalışanlarının sağlığının herşeyden önemli olduğu süreçte sağlık çalışanları arkadaşlarımızın özellikle koruyucu malzeme ve ekipman konusunda hiçbir eksiklikleri olmamalı ve sağlıklarının korunması için en üst seviyede tedbirler ile çalıştırılmalıdırlar. Ayrıca mali ve özlük hakları konusunda mutlaka bir iyileştirme yapılmalıdır. 

 Sağlık hizmetinin her bir noktasında katkı sunan her arkadaşımızın sağlığı için önlemler alınmalı, mağduriyetlerinin giderilmesi için gerekli düzenlemeler acilen yapılmalıdır.

Sağlık ordusu varsa Umut Vardır. 

Önder Kahveci
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.