1. HABERLER

  2. İLAN

  3. Samsun Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı
Samsun Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı

Samsun Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı

DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜSAMSUN DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ

A+A-

Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı

Genel Müdürlüğümüz Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 Atölye Elemanı (Sesçi ve Kaloriferci) ile 1 Sanatsal Yardımcı Eleman alınacaktır.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

1-Değerlendirmeye katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

2-Atölye Elemanları için; Lise mezunu olmak, ilgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları aranır.

3-Sanatsal Yardımcı Elemanlar için; Yüksekokul mezunu olması, bir yabancı dili (tercihan İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması, diksiyonunun düzgün olması ve iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyetinin yüksek olması nitelikleri aranır.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Türk Uyruklu Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda Atölye Elemanı Uygulama Müfredatı

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda Atölye Elemanı ve Sanatsal Yardımcı Eleman olarak çalıştırılacak sanatçılar, Müdürlük tarafından belirlenecek değerlendirme yapılan branşla ilgili en az 3 kişilik komisyon tarafından dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile sözleşme yapılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular, en geç 23 Mart 2015 Pazartesi günü saat 9.30' a kadar ilgili Müdürlüğe;

1-Nüfus Cüzdan Fotokopisi,

2-Diploma Örneği,

3-2 adet Fotoğraf,

4-Dilekçe,

5-Sesçi (Ses Prodüksiyon Kurs Bitirme Belgesi)

6-Kaloriferci (Yetkili Kalorifer Ateşçi Belgesi, Usta Öğreticilik Belgesi, Ustalık Belgesi ve Doğalgaz İç Tesisatçılık Belgesi)

ile şahsen ya da posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir.

SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ

Yer : Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü

Atatürk Bulvarı Kale Mah. No: 167 Atatürk Kültür Merkezi İlkadım/SAMSUN

Tarih : 23 Mart 2015 Pazartesi

Saat : Atölye Elemanı sınavı 10.00 / Sanatsal Yardımcı Eleman sınavı 14.00

İRTİBAT TELEFONLARI: (0362) 431 50 00-02

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.