Talepler Bakan Müezzinoğlu’na İletildi

Talepler Bakan Müezzinoğlu’na İletildi

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve Genel Başkan Yardımcısı Metin Memiş, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret ederek, yıpranma payı ve lisans tamamlama başta olmak üzere taleplerimizi iletti.

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve Genel Başkan Yardımcısı Metin Memiş, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret ederek, yıpranma payı ve lisans tamamlama başta olmak üzere taleplerimizi iletti. Ziyarette ayrıca, Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, sağlık çalışanlarına yıpranma payı verilmesine yönelik çalıştay ön raporu ile Sağlık Okur Yazarlığı Araştırması (SOYA)’nın sonuçlarını da Bakan Müezzinoğlu’nu sundu.

 

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu da, 26-27 Aralık tarihlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı Yeniden Büyük Türkiye Kongresi’ne Bakan Müezzinoğlu’nu davet etti.

 

23122014-2

 

Sağlık-Sen’i, yaptığı yıpranma payı çalıştayı, Sağlık Okur Yazarlığı Araştırması ve sağlık çalışanlarının sorunlarına yönelik yaptığı araştırma ve çalışmalardan dolayı kutladığını söyleyen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kendilerinin de yıpranma payının verilmesi yönündeki çalışmayı en kısa sürede tamamlamak için çalıştıklarını söyledi. Sağlık-Sen’in yaptığı çalışmanın, sahanın taleplerini yansıtması açısından önemli olduğunu söyleyen Bakan Müezzinoğlu, kendi amaçlarının da sağlık çalışanlarının beklentilerini karşılamak olduğunu kaydetti.

 

23122014-3

 

Lisans tamamlamayla, görevde yükselme ve unvan değişikliği konusunda da çalışmaların sürdüğünü ifade eden Bakan Müezzinoğlu,  kendisine iletilen talepler üzerinde ilgili birimlerle çalışacaklarını dile getirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.