Taşeronda uygulamalı cenaze sınavı!

Taşeronda uygulamalı cenaze sınavı!

Taşeronda böyle uygulamalı sınav yapıldı! Sıra yazılıda...İşte uygulamalı sınav görüntüleri

Uygulama Sınavı Bitti, Yazılı Sınav Cumartesi Günü

İşte uygulamalı sınav görüntüleri

Malatya Büyükşehir Belediyesi taşeron işçilerin sürekli işçi kadrosuna geçişinde uygulama sınavını tamamladı. Sınavdan renkli görüntülerde geldi.

Büyükşehir Belediyesi'nde kadro süreci devam ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında çalışan personellerin işçi statüsüne geçişleri ile ilgili olarak 8 Mart 2018 tarihinde başlayan sınav süreci devam ediyor. Sınav sürecinde uygulama sınavları tamamlanırken, yazılı sınav ise 17 Mart Cumartesi günü yapılacak.

Konu ile ilgili olarak Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre, yaptıkları işlere göre uygulamalı sınava tabi 959 personelin sınav süreci tamamlandı. 8 Mart Perşembe günü başlayan uygulamalı sınavlar, 13 Mart Çarşamba günü sona erdi.

17 Mart Cumartesi günü yazılı sınav yapılacak
Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan 753 personel için ise yaptıkları iş gereği yazılı sınav yapılacak. 17 Mart 2018 Cumartesi günü Büyükşehir Belediyesinde yapılacak olan sınav, 3 kategoride düzenlenecek.

Yazılı sınavlar; ilk ve ortaokul mezunları için bir kategori, lise mezunları için ayrı bir kategori, önlisans, lisans ve yüksek lisans mezunları için de ayrı bir kategoride yapılacak.

Sınavdan kareler;

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.