1. HABERLER

  2. İLAN

  3. Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı
Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.Bu işgücü istemi, İŞKUR'un TOKAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

A+A-

TOKAT İL GIDA TARIM VE HAYVANCLIK MÜDÜRLÜĞÜ

 

Genel Şartlar ve Notlar TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; 1- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 2- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. 3- Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. 4- Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. 5- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 6- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. 7 KPSS kapsamında başvuranlardan en yüksek puandan başlamak üzere açık iş sayısının 3 katı, önceliklilerden talep şartlarına uygun olanlardan öncelik hakkını sağlayan belge tarihleri dikkatte alınarak açık iş sayısının 3 katı, Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşuna nihai listelerle bildirilecektir. 8- Nihai listelerle bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. 9- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. BU TALRP ESKİ HÜKÜMLÜ DAİMİ TALEPTİR NOT : (1) İşe alınmada; İş seçiminde,başvuru formları, seçim süreci, teknik değerlendirme,önerilen çalışma süreleri ve şartlarına kadar olan aşamaların hiçbirinde özürlüler, eski hükümlüler ve terörle mücadelede malul sayılamıyacak şekilde yararlananlar aleyhine ayrımcı uygulamalarda bulunamazlar. (2) Çalışan özürlüler, eski hükümlüler ve terörle mücadelede malul sayılamıyacak şekilde yararlananlar aleyhine sonuç doğuracak şekilde,diğer kişilerden farklı muamelede bulunamaz.(3) Ayrımcılık veya farklı muamele gösteren kamu kurum ve kuruluşlar ile işverenler için 26/09/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 122 nci maddesi hükümleri uygulanır.

Meslek Bilgileri
MeslekDeneyim (Yıl)Deneyim (Ay)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)  Pratikten

 

Kişisel Bilgiler
CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın---
Erkek---

 

Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi:Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi:Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

 

Sınav Bilgileri
     
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP941 

 

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer:Yurtiçi
Çalışma Adresi:ESKİ TURHAL YOLU GÜNEŞLİ MAH / TOKAT MERKEZ TOKAT / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri:ALMUS , ARTOVA , ERBAA , NİKSAR , REŞADİYE , TOKAT MERKEZ , TURHAL , ZİLE , PAZAR/TOKAT , YEŞİLYURT/TOKAT , BAŞÇİFTLİK , SULUSARAY

 

İrtibat Bilgileri
Adı Soyadı:Mehmet Ali YAVAŞ
Ünvanı:İl Müdürü
Telefon No:228 07 00
E-Posta: 

 

Diğer Bilgiler
İşveren Türü:Kamu
Toplam Açık İş Sayısı:1
İş Sözleşmesi Tipi:Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli:Tam Süreli

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.