Türk Sağlık-Sen'den "Coşkulu" Teşkilat Buluşması!

Türk Sağlık-Sen'den "Coşkulu" Teşkilat Buluşması!

Türk Sağlık-Sen, 28 şubesi şube başkanları, şube başkan yardımcıları ve işyeri temsilcilerinin katıldığı Teşkilat buluşması eğitim ve istişare toplantısının birincisini gerçekleştirdi.

Türk Sağlık-Sen, 28 şubesi şube başkanları, şube başkan yardımcıları ve işyeri temsilcilerinin katıldığı Teşkilat buluşması eğitim ve istişare toplantısının birincisini gerçekleştirdi.

İşte konu hakkında Türk Sağlık-Sen tarafından yapılan açıklama:

İkinci günde sosyal medyanın etkin kullanımı ile ilgili sunumu ardından genel başkan yardımcılarımız sekretaryalarında görevli şube başkan yardımcılarımızla bir toplantı yaptılar.

Toplantıların tamamlanmasının ardından Genel Başkanımız Önder Kahveci bir kapanış konuşması gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız Türkiye Kamu-Sen’in Türk memur hareketinin kardelen çiçeği olduğunu belirterek “sizin aşamayacağınız hiçbir engel yoktur buna bütün yüreğimle inanıyorum. 27 Yıldır olmadık güçlükleri yaşadık. Zorluklarla karşı karşıya kaldık. Ama inandığımız yolda yürüyoruz yürüyüşümüze hiçbir güç engel olamaz. Türkiye Kamu-Sen Türk memur hareketinin kardelen çiçeğidir. Zorlukları aşıp, başarmak bizim işimizdir. Size güveniyorum. Sizlerle gurur duyuyorum. “ dedi.

Türkiye Kamu-Sen’in, Türk Sağlık-Sen’in hedefleri doğrultusunda ilerlediğini kaydeden Genel Başkanımız Önder Kahveci “ Bizim sorumluluklarımız var. Kamu çalışanları, sağlık çalışanları için verdiğimiz bir mücadele var. Kamu sendikacılığı adına yapacaklarımız var. Planlı bir şekilde çalışıyoruz. Hep beraber büyük bir gayretin içerisinde olacağız. Hedefimiz sendikamızı yetkili yapmaktır. Türkiye Kamu-Sen’in yetkili konfederasyon olmasıdır. Bizimderdimiz Türkiye’nin Atatürk’ün işaret ettiği gibi muassır medeniyetler seviyesine çıkarmaktır. Çok çalışacağız ve başaracağız. Sizlere kutlu mücadelemizde kolaylıklar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Türkiye Kamu-Sen, Türk Sağlık-sen var olsun” şeklinde konuştu.

Genel Başkanımızın konuşmasını tamamlamasıyla Teşkilat Buluşması Eğitim ve İstişare Toplantımızın birincisini sona ermiş oldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler