Türk Sağlık-Sen Akademi Yayına Başladı

Türk Sağlık-Sen üyeleri bu uzaktan eğitim sistemi ile; hem kendilerini geliştirme ve mesleki gelişimlerine katkı sunma, hem de kurumları tarafından yapılan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarına daha iyi hazırlanma imkânına kavuşacak. 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Kamu-Sen ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci şu ifadelere yer verdi: “Uzun süredir hazırlıklarını yaptığımız Türk Sağlık-Sen Akademi’yi, 30. yıl coşkusunu yaşadığımız bu günlerde yayın hayatına başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türk Sağlık-Sen Akademi, üyelerimize güvenilir e-içerikler sunacaktır. Şu an Türk Sağlık-Sen Akademi’de Üniversite Hastaneleri Görevde Yükselme Sınavı ile ilgili 30 konu başlığını kapsayan mevzuat, mevzuat özetleri ve hazırlık soruları yer almaktadır. Üyelerimiz istedikleri yerden bilgisayar, tablet ve cep telefonu ile eğitim platformumuza bağlanarak eğitim içeriklerinden yararlanabileceklerdir. Akademi sayfamızı her geçen gün güncellemeye ve yenilemeye devam edeceğiz. Türk Sağlık-Sen Akademi, üyelerimizin özellikle sınavlara hazırlıkta faydalanacağı en önemli adres olacaktır. Üyelerimize hayırlı olsun!”

Üyelerimiz; Türk Sağlık-Sen Akademi sayfasına https://tssakademi.com/  adresinde bulunan kayıt formu ile giriş yaparak, kendi belirleyecekleri kullanıcı adı ve şifreleriyle ücretsiz olarak erişim sağlayabileceklerdir.

- Memur Postası, Memur Haber bölümünde yayınlandı
https://www.memurpostasi.com/haber/11204246/turk-saglik-sen-akademi-yayina-basladi