Yazgan Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç İle Bir Araya Geldi

Yazgan Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç İle Bir Araya Geldi

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç ziyaret etti.

Genel Başkan Yusuf Yazgan, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ile yaptığı görüşmede kamu çalışanlarının sorunlarına ilişkin konuları gündeme taşıdı. Yazgan, büro hizmet kolu çalışanlarının çalışanlarının beklenti ve taleplerini ileterek Genel Yetkili Sendika Büro Memur-Sen’in çalışmaları hakkında bilgiler paylaştı.

Karşılıklı istişarelerin yapıldığı görüşmede dünyayı etkisine alan, Türkiye’nin de içerisinden geçmekte olduğu pandemi sürecinde kamu görevlilerinin tarihi bir görevi yerine getirdiğini belirten Yusuf Yazgan, “Kendilerinden ve ailelerinden fedakârlıkta bulunarak özveri ve gayretle gecesini gündüzüne katarak mesai mefhumu gözetmeden çalışan kamu emekçilerinin çalışmalarının karşılığını alması adına mali ve özlük haklarında yaşanan kayıpların giderilmesini emeğinin ve alın terinin karşılığının verilmesini istiyoruz” dedi.  Kamuda hiçbir şekilde ayrıma yer verilmemesi gerektiğini vurgulayan Yazgan, ülkesi ve milleti için alın teri döken kamu görevlilerinin haklarını savunmaya devam edeceklerini de ifade etti.


Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Büro Memur-Sen’in çalışma hayatında önemli bir paydaş olduğunu ifade ederek kamu çalışanlarının faydasına olacak her türlü talebi destekleyeceklerini söyledi. Görüşmede Genel Başkan Yardımcıları Halil Küçükdevlet, Abdullah Koyuncu ve Mustafa Kahraman hazır bulundu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.